Plakáty podle interiérů - Ložnice

19 plakátů

Plakát červená růže je možností pro všechny milovníky klasického, elegantního zařízení interiérů. Díky romantickému motivu květiny bude nejlépe vypadat v koloristicky tlumené ložnici.

Moderní typografický plakát s motivem jelení hlavy se ideálně hodí do světlé místnosti a do skandinávské stylistiky aranžace.
Hygge design

Hygge design

Styl hygge přímým útokem dobyl všechny časopisy, katalogy, blogy a webové stránky věnované interiérům. Označený za jeden z nejvýznamnějších trendů letošního roku pomalu proniká i do našich obývacích pokojů a ložnic, kde způsobuje, že se každodenní život a povinnosti stávají mnohem příjemnějšími. Abychom zcela pochopili, o co ve stylu hygge jde, měli bychom se seznámit přímo s významem tohoto slova. Pro spoustu z nás je stále záhadnou, protože pochází z dánštiny - tajemného jazyka, kterým vládnou lidé severu. Stojí však za to se zeptat: "hygge - co to je?" a věnovat trochu času ponoření se do původu tohoto slova, protože se ukáže, že styl hygge není pouze způsob, jak aranžovat interiéry. Je to také životní filosofie a umění čerpat ze života to, co je v něm nejlepší! Vezměme to tedy od začátku.