Plakáty podle interiérů - Ložnice

Dobré, klidné, barevné, možná dokonce i sladké – jaké sny přejeme sami sobě i svým blízkým, když se ukládáme k zaslouženému odpočinku? A postačí pokaždé jen samotné dobré slovo, aby měl člověk klidnou noc? Kromě upřímných přání stojí za to dbát také na vhodnou aranžaci interiéru, která zajistí ideální atmosféru. Plakáty do ložnice nabízejí vynikající a především velmi rychlé řešení. Díky nic pokoj nejen vyzdobíte a vnesete do něj zajímavý dekorační akcent, ale také si zajistíte dokonalý spánek! Plakát do ložnice s malebným výhledem, motivačním citátem nebo barevným vzorem – to jsou jen kapky v moři různých možností!

Romantický plakát do ložnice

Romantický plakát do ložnice

Přitahuje Vás Paříž? Plakát s Eiffelovou věží bude ideálním doplňkem do Vašich prostor!
Plakát do ložnice s bambusem

Plakát do ložnice s bambusem

Motiv s bambusem se skvěle hodí do světlých interiérů, v nichž vládnou dřevěné prvky.
67 plakátů
Plakát elegantní žena

Plakát elegantní žena

Kapka romantiky v ložnici – klasickou stylizaci narušte příjemným grafickým prvkem, např. plakátem.
Plakát do ložnice s listím

Plakát do ložnice s listím

Chcete lehce změnit vzhled Vašich zdí? Minimalistické lístky na plakátu nezatíží interiér a budou ideální ozdobou.
Rostlinný plakát do ložnice

Rostlinný plakát do ložnice

Triptych s monsterou ve formě plakátu je velmi univerzální a minimalistická dekorace. Můžeme ji umístit v eklektické ložnici.
Pastelový plakát s pohledem na jezero

Pastelový plakát s pohledem na jezero

Použijeme-li plakáty, můžeme vytvořit nástěnnou grafickou kompozici. Pastelové motivy se hodí do světlé stylizace ložnice.
Ženský plakát v delikátních barvách

Ženský plakát v delikátních barvách

Plakát s portrétem ženy by měl viset v každé romantické ložnici, protože dokonale doplní prostor a dodá pochoutku.
Motivační plakát do ložnice

Motivační plakát do ložnice

Velký typografický plakát se hodí téměř do každé estetiky. Minimalistický print zatraktivní prostory.
Typografický plakát s lesem

Typografický plakát s lesem

Delikátní typografický motiv zdůrazní klasickou kompozici interiéru ložnice, aniž by narušil její harmonii.
Plakát do ložnice s měsícem

Plakát do ložnice s měsícem

Ilustrace měsíce nad Vaší postelí v ložnici krásně ozdobí místnost a dodá jí neopakovatelnost.
Plakát se starou mapou

Plakát se starou mapou

Třeba se Vám díky našemu plakátu povede najít ztracený poklad pirátů.
Plakát do ložnice herbář

Plakát do ložnice herbář

Modernímu interiéru dodá motiv herbáře na plakátu lehkost, zatímco květiny budou barevnou ozdobou Vašich zdí!

Moderní typografický plakát s motivem jelení hlavy se ideálně hodí do světlé místnosti a do skandinávské stylistiky aranžace.

Plakát s podobiznou brankáře se zalíbí každému malému fotbalistovi. Díky univerzální koloristice se hodí do dětského pokoje v každém provedení. Vaše ratolest získá vysněnou dekoraci, zatímco zeď – ozdobný prvek.

 

Spánek námořníka, tedy mořský plakát do ložnice

Nemusíte mít námořnicky zařízenou ložnici, abyste se rozhodli pro plakát s mořským akcentem. Taková dekorace je na tolik univerzální, že ji můžete skvěle zakomponovat doslova do jakéhokoliv dekoračního stylu – moderního, klasického, industriálního, rustikálního a dokonce i do koloniálního. Všechno záleží na tom, pro jaký plakát se rozhodnete. Na výběr máte představení moře, které zobrazuje klidnou vodní hladinu s blankytným nebem posetém mraky, nebo rozbouřené vlny rozstřikující bílou pěnu. Můžete se také nechat zlákat exotickou pláží se zlatým pískem, zelenými palmami a krystalicky čistou vodou, nebo můžete vsadit na plakát do ložnice s vysokými dunami, zpoza kterých se na pozadí objevuje klidná linie moře. Nejdůležitější je, aby vybraná dekorace vytvořila harmonickou jednotu s Vaším interiérem – a to zároveň ze stylistického úhlu pohledu, tak i koloristického. A aby Vás mořské plakáty ukolébaly ke spánku.

Troška motivace pod polštář - plakáty do ložnice s nápisem

Kolikrát se nám všem stalo, že jsme se do postele položili úplně vyčerpaní a s jistotou, že okamžitě usneme jak špalek, ale na místo toho se v naší hlavě začaly rodit a množit myšlenky, úkoly, které nás čekají, a povinnosti, se kterými jsme si neporadili dnes. Jak si poradit se všemi problémy, které se na nás valí? Plakát ložnice s vhodným nápisem může být skvělým řešením. V naší široké nabídce hledejte takový, který Vám bude promlouvat do duše: Regret nothing, Keep calm and fight on nebo Just be yourself – a zařiďte, aby Vám jeden nevelký nápis připomínal, že musíte věřit v sebe sama, následovat své srdce a důsledně směřovat k vysněnému cíli. Když si před spánkem uklidníte myšlenky vhodnou mantrou, ani si nevšimnete, že jste usnuli, jako když Vás do vody hodí. Dalším trumfem plakátů s nápisy je, že výběrem konkrétního písma vnesete do své aranžace překrásný dekorační prvek.

Do ložnice plakáty s atmosférou, čili akty a portréty

Ložnice je dokonalým místem k tomu, abychom do ní vnesly subtilní ozdoby v podobě uměleckých aktů nebo překrásných, smyslných portrétů, které v místnosti vytvoří fantastickou atmosféru. Výběr konkrétního vzoru záleží na naší fantazii. Můžeme sáhnout zároveň po černobílých stejně jako i po barevných zobrazeních, grafických nebo fotografických, představující celou postavu nebo pouze jeden detail. Milovníkům umění se jistě trefí do vkusu plakáty do ložnice s akty navazujícími na díla slavných malířských mistrů, naopak fanoušci minimalismu si zamilují záběry prezentující pouze namalovaná ústa, ramena zdobená perlami nebo monochromatický snímek ukazující pouze nástin ženské postavy. Takové plakáty se skvěle prezentují ve formě diptychu či triptychu, a proto v případě prostorné ložnice stojí za to zainvestovat do dvou nebo tří zobrazení, které spolu budou vzájemně korespondovat. Mějme na paměti, abychom je v každém případě zavěsili vedle sebe na tu samou zeď – pouze tehdy zesílíme jejich efekt!

Tečky a čárky – barevné plakáty v ložnici na dobré ráno

Myslíme-li na zařízení ložnice, obvykle klademe důraz na vytvoření delikátní aranžace, která vytvoří příjemnou atmosféru a usnadní nám relaxaci a usínání. Není však vůbec na škodu podívat se na tento pokoj také jako na prostory, ve kterých se ráno probouzíme a začínáme tam další, nový den. Místo klidných a jemných akcentů stojí za to vsadit na barevné, energické plakáty, které nás dokonale probudí a pozitivně nás nastaví pro celý přicházející den. V této roli se bude báječně vyjímat plakát do ložnice s univerzálními a nadčasovými vzory. Mohou to být velké či malé puntíky, proužky, klikyháky, pixely, kostička nebo šachovnice. Abstraktní, měkké nebo geometrické vzory v energických, živých barvách způsobí, že aranžace získá charakter – a Vy získáte skvělý impuls k tomu, abyste plni elánu a vitality začali nový den!

Hygge design

Hygge design

Styl hygge přímým útokem dobyl všechny časopisy, katalogy, blogy a webové stránky věnované interiérům. Označený za jeden z nejvýznamnějších trendů letošního roku pomalu proniká i do našich obývacích pokojů a ložnic, kde způsobuje, že se každodenní život a povinnosti stávají mnohem příjemnějšími.