Obrazy podle kategorie - Paříž

Paříž – jedněmi zbožňovaná pro romantický charakter a památky, jinými kritizovaná za přereklamovanost a kýčovitý vzhled. Těžko narazit na člověka, který je vůči tomuto městu neutrální. Buď ji milujeme, nebo nenávidíme. My bychom se rádi podívali na hlavní město Francie z trošku jiné perspektivy. Obrazy Paříž představují úzké, malebné uličky, turisty nenavštěvovaná zákoutí a dech beroucí architektonické prvky. No a co s Eiffelovou věží? Samozřejmě jsme na ni nezapomněli, přestože jsem se na ni podívali... vzhůru nohama. Obraz Paříž ukazuje ocelovou konstrukci zespoda a zajímavým způsobem si hraje s perspektivou. Obraz na plátně Paříž tedy nemusí být ani nudný, ani banální. Vyberte si naprosto neočekávaný vzor a radujte se z bleskurychlé a unikátní aranžace.

Obraz Paříž do obývacího pokoje

Obraz Paříž do obývacího pokoje

Paříž to není pouze Eiffelova věž - takový obraz umístěný v obývacím pokoji bude výrazným a nebanálním doplňkem.
Obraz západ slunce v Paříži

Obraz západ slunce v Paříži

Delikátní akvarel s panoramatem města Paříže zdůrazní romantický styl interiéru. Obraz pověsme např. do ložnice.
59 obrazů
Obraz Paříž Notre Dame

Obraz Paříž Notre Dame

Velký obraz Paříže s pohledem na katedrálu Notre Dame dodá eleganci minimalistické aranžaci jídelny.
Obraz památky Paříže

Obraz památky Paříže

Pařížské památky patří k nejkrásnějším na světě. Obraz s architekturou hlavního města Francie doplní eklektické prostory.
Obraz architektura Paříže

Obraz architektura Paříže

Obraz s katedrálou Notre Dame bude nádhernou ozdobou jazykové třídy nebo elegantní kavárny.
Obraz Paříž v deštivém dni

Obraz Paříž v deštivém dni

Deštivé ulice Paříže zachycená na obraze způsobí, že se surový interiér naplní teplou, nostalgickou atmosférou.
Obraz panorama Paříže skica

Obraz panorama Paříže skica

Panorama Paříže je vysněným doplňkem do stylizace obývacího pokoje v monochromatické koloristice.
Obraz Paříže Montmartre

Obraz Paříže Montmartre

Jarní pohled na čtvrť Montmartre provokuje představivost. Obraz může najít své místo např. v předsíni nebo v obývacím pokoji.
Obraz Paříž vintage

Obraz Paříž vintage

Obraz Paříže inspirovaný stylem vintage zpestří klasickou aranžaci. Velký obraz bude přitahovat pozornost našich hostů.
Obraz Paříž pohled na město

Obraz Paříž pohled na město

Jak posílit stylizaci obývacího pokoje? Postačí obraz s panoramatem Paříže, aby interiér získal neopakovatelný charakter.

 

Kouzlo dávných let, tedy obrazy Paříže v retro stylu

Současná Paříž, tak jako většina cílů turistických výprav, neodolala šílené globalizaci a komercializaci. Přestože budovy zůstaly stejné, Eiffelova věž dále z výšky hlídkuje nad městem, tak z mnoha úhlů pohledu se francouzská metropole čím dál víc podobá jiným západním městům a ztrácí tak svůj unikátní charakter. Obraz Paříže v retro atmosféře nabízí dokonalý způsob jak zachovat kouzlo tohoto města z doby před desítkami let. Panorama metropole připomínající starodávné snímky v sépii nebo barevnou, ale už trochu vybledlou fotografii, nabízí skvělou možnost jak se přenést v čase a obdivovat krásu dávné Paříže. Stejně efektně bude vypadat obraz na plátně Paříž ve formě antikvární mapy města s vyznačenými nejdůležitějšími místy a vyhlídkami. Obrazy Paříž v retro atmosféře budou dokonale vypadat také v moderním interiéru, kde vytvoří zajímavý kontrast mezi minulostí a současností.

Krása tkví v detailech: Paříž obraz s pohledem na památky

Hledáme-li krásu ukrytou v tomto městě, měli bychom zvednout hlavy nahoru a prohlédnout si domy, které míjíme. Paříž je plná nádherných budov, o kterých se v průvodcích nedočtete, protože nejsou památkami v pravém slova smyslu. V 18. a 19. století přesto vznikala spousta obyčejných činžovních domů, jejichž dekorace připomínají ozdoby paláců či vil velmožů. Obraz Paříž představující nádherné domy, reliéfy nebo krásnou římsu způsobí, že interiér získá zcela jiný charakter. Dokonale působí také obrazy Paříže zobrazující kopuli jednoho z muzeí v charakteristické zelené barvě. Díky tomu, že je vyrobena z mědi, odrážela kdysi sluneční paprsky a vypadala tak jako světelná koule v panoramatu města. Postupem času se však pokryla patinou a změnila svou barvu k nepoznání.

Ocelová konstrukce v obývacím pokoji - obraz Paříž s Eiffelovou věží

Mluvíme-li o Paříži, nemůžeme nevzpomenout také Eiffelovu věž. Ne každé město se totiž může chlubit tak charakteristickým a po celém světě proslaveným turistickým objektem. A přestože na počátku vzbudila ocelová konstrukce spoustu kontroverzních reakcí mezi obyvateli města a dokonce se plánovalo její zboření, nakonec bylo rozhodnuto, že bude stát dál. Dnes si je těžké představit hlavní město Francie bez štíhlé budovy, která se nad ním vyvyšuje. Obrazy Paříže představující Eiffelovu věž rozhodně nemusí být nudné a banální.

  • Místo abychom sáhli po zobrazení města, které bude připomínat tradiční pohlednici, vyberme si olejomalbu Paříž, která zdůrazňuje symbol města výjimečným způsobem. V této roli se dokonale ukáže snímek ukazující Eiffelovu věž ze sdola. Když otočíte perspektivu a změníte formu, tak na první pohled uvidíte pouze zajímavou ocelovou kompozici – a až po chvíli v ní rozpoznáte slavnou památku.
  • Další naší nabídkou je obraz Paříž představující hustou zástavbu domů z 19. století, zpoza kterých, jakoby náhodou, vykukuje vrchol Eiffelovy věže. Výjimečný záběr této nejslavnější památky způsobí, že dekorace získá mnohem zajímavější a originálnější charakter.

Nápady na elegantní obraz s Paříží, tedy francouzská elegance v ložnici

Jestli hledáte do ložnice delikátní dekoraci s osobitým kouzlem, tak se zřejmě nic nehodí víc než dekorace imitující olejomalbu s Paříží. Malebné úzké uličky, nádherné domy porostlé břečťanem či komorní bistro na rohu ulice způsobí, že pokoj získá francouzský šmrnc. V takovém interiéru bude skvěle vypadat obraz na plátně s Paříží, na kterém najdete fragment barevného kolotoče stylizovaného do dávných let a ustaveného na pozadí Eiffelovy věže. A milovníci romantické atmosféry si jistě zamilují obrazy Paříž zobrazující noční panorama města. Památky jiskřící světlem, v Seině se odrážející lampy a měsíc v úplňku budou připomínat záběr z romantické komedie se šťastným koncem.

Paříž očima dítěte: obraz Paříže do pokoje Vaší ratolesti

Obraz na plátně Paříž to je také báječná varianta na aranžaci dětského pokoje. Do francouzských dekorací se zamiluje každé malé děvčátko, které se zatajeným dechem sleduje pohádky o dívce z Paříže, kterou neustále potkávají různá dobrodružství. Obraz Paříže bude báječně vypadat, když k němu přidáme nálepku na zeď nebo na dveře zobrazující Eiffelovu věž nebo Vítězný oblouk. Do dětského pokoje stojí za to vybrat grafické obrazy Paříže připomínající ilustrace z pohádek. Obraz na plátně Paříž může představovat kreslené památky, zábavně nakreslené kulinární symboly Francie jako bagetku či croissant nebo barevnou mapu Francie, na níž jsou vyznačená nejdůležitější města.