Fototapety podle kategorie - Lampy

Fototapeta lampa se ideálně hodí do bytů, v nichž žijí romantické duše. Subtilní krajinka vnese do interiérů nostalgii a kouzlo – způsobí, že prostory získají magický vzhled. V naší kolekci naleznete různorodé lampičky – k vyzdobení klasického obývacího pokoje můžete použít fototapetu pouliční lampy. Taková dekorace se stane elegantní ozdobou nábytku a doplňků v klasických aranžacích. Sentimentální krajina vytvoří v místnosti báječnou atmosféru a obklopí Vás magickou aurou, charakteristickou pro kouzelné promenády nejkrásnějších evropských měst. Fototapeta lampy na molu bude dobře vypadat v obývacím pokoji zařízeném v námořnickém stylu – tato fotografie zvýrazní stylistiku a zkrášlí prostory.

Fototapeta mořský maják

Fototapeta mořský maják

Námořnický styl je nejčastěji využíván při aranžaci ložnice. Pořiďme si mořskou dekoraci jakou je např. fototapeta s majákem.
Fototapeta maják Langeoog

Fototapeta maják Langeoog

Charakteristickým bodem krajiny ostrova Langeoog je starodávný mořský maják, který jsme zvěčnili na dekorační nástěnné fototapetě.
71 fototapet
Fototapeta bílý maják

Fototapeta bílý maják

Fototapeta s přímořskou krajinou je klasický a zároveň efektní doplněk do aranžace bytu. Prostorový vzor zlepší optiku interiéru.
Fototapeta červený maják

Fototapeta červený maják

Fototapeta s mořským majákem zvýrazní stylovou kompozici interiéru obývacího pokoje. Můžeme ji umístit v eklektické aranžaci.
Fototapeta maják do ložnice

Fototapeta maják do ložnice

Přímořské inspirace v ložnici: fototapeta s mořským majákem dodá charakter klasickým prostorám.
Fototapeta mořský maják 3D

Fototapeta mořský maják 3D

Fototapeta s mořským majákem 3D zatraktivní aranžaci a zároveň opticky zvětsí interiér. Nástěnná krajinomalba přivolá prázdninové vzpomínky!
Fototapeta maják na pobřeží

Fototapeta maják na pobřeží

Toužíte po zajímavé ložnici, která si zachová klasický charakter celosti? Rozhodněte se pro fototapetu s přímořským výhledem.
Fototapeta lampy vintage

Fototapeta lampy vintage

Nejen mořské majáky – ale také pouliční lampy vypadají zajímavě na nástěnných fototapetách.
Fototapeta maják a loď

Fototapeta maják a loď

Námořnický styl působí skvěle v aranžaci bytových interiérů, stejně jako v restauracích nebo v hotelech.
Fototapeta maják kresba

Fototapeta maják kresba

Fototapeta maják v moderním, minimalistickém provedení – ideální do prostorného loftu nebo do dětského pokoje!
Fototapeta maják ve Španělsku

Fototapeta maják ve Španělsku

Kousek Španělska ve Vašem domě: fototapeta s mořským majákem je věnovaná do klasických aranžací.
Fototapeta maják - krajina

Fototapeta maják - krajina

Prázdninový pohled: fototapeta se slunečním pobřežím a mořským majákem vyvolává pozitivní asociace!

 

Fototapeta lampa v elegantních obývacích pokojích

Fototapetu lampa s malebnou, městskou krajinou, která nám připomene staré romantické filmy, využijete při výzdobě elegantního obývacího pokoje. Tlumená aranžace tímto způsobem získá neuvěřitelnou atmosféru a výraznou ozdobu. V kolekci našeho e-shopu naleznete kouzelné lampičky na pozadí nejkrásnějších starých center slavných měst – mj. Londýna, Paříže a Říma. Mezi různorodými fotografiemi jistě najdete takový vzor, který úspěšně zakomponujete do elegantní aranžace svého obývacího pokoje. Fototapeta pouliční lampa se dokonale hodí do elegantních aranžací navazujících na stylistiku vintage. Černobílé snímky krásně orámují pohovku na profilovaných nožičkách či dodatky v retro stylu – vyřezávaná zrcadla, stylové rámečky s fotografiemi a starodávné svícny. Obývací pokoj zařízený v benátském stylu můžete vyzdobit fototapetou lampa s Benátkami v pozadí – tak vytvoříte ve svých prostorách výjimečnou náladu a zvýrazníte krásu elegantních italských vzorů.

Mořská scenérie v námořnických aranžacích

Fototapeta maják se dokonale hodí do interiérů zařízených v námořnické, stylistice. Nástěnná dekorace zvýrazní krásu mořských doplňků a vzorů, zároveň vytvoří v místnosti specifickou náladu. Kouzelná krajinka se stane nádhernou ozdobou běleného dřevěného nábytku, proutěných křesel a slavných námořnických proužkovaných vzorů zdobících polštáře a závěsy. V naší kolekci naleznete fototapetu maják v pestré paletě barev – od černobílých fotografií po pastelové krajiny se západem slunce. Romantický prvek Vám zajistí báječnou náladu a námořnická stylistika Vám umožní plnou regeneraci těla i mysli po aktivně prožitém dni. Fototapeta lampy na molu vnesou do interiéru kouzlo přímořské scenérie a nahradí Vám vzpomínky na léto. Kouzelné tapety osvěží místnost a zkrášlí ji romantickou krajinkou s příjemnou atmosférou. Takový snímek bude dobře působit ve spojení s lehkými látkami, dřevěným nábytkem a doplňky inspirovanými mořem. Fototapetu maják doporučujeme všem milovnicím procházek po pláži a prázdnin na pobřeží – fotografie Vám bude připomínat Vaše zamilovaná místa.

Motiv lampy v eklektických interiérech

Fototapeta lampa se stane efektní dekorací místností zařízených v eklektické stylistice. Tato nádherná ozdoba vnese do místnosti nostalgii a kouzlo starých promenád. Moderní grafiku úspěšně zakomponujete do aranžace, jejímž základem je moderní nábytek a starodávné prvky – zrcadla, vyřezávané detaily a štukatérské formy. V naší kolekci naleznete fototapetu růžové lampy.

Černobílá fotografie s výrazným akcentem v odstínu amarantu je dobře komponovatelná s bílým ložním prádlem a růžovými doplňky – noční lampičkou a polštářky. Výjimečná a moderní ozdoba dodá Vaší ložnici fantastický charakter – vnese do ní barvy a oživí tlumenou aranžaci. Fototapety s lampami úspěšně využijete v eklektických prostorách, v nichž převažují romantické prvky a sentimentální suvenýry – použitím této efektní dekorace zvýrazníte charakter místnosti a vnesete do ní kouzlo rozkošných lampiček blikajících v temnotách. Krásná scenérie na dosah Vašeho zraku bude mít jistě pozitivní vliv na Vaši náladu.