Nálepky podle kategorie - Na notebook

Personalizované funkce denně používaných domácích zařízení nás již nepřekvapí. Díky nálepkám na notebook lze personalizovat také vzhled přenosného počítače. Máme na výběr nálepky – např. s geometrickými motivy nebo inspirované přírodou. Na hladkém povrchu Vašeho počítače se budou stejně dobře vyjímat nálepky na notebook s abstraktními obrazy. Identické motivy najdete také v kolekci plakátů, obrazů a fototapet dostupných v myloview.
Delikátní nálepka na notebook

Delikátní nálepka na notebook

Originální ozdoba notebooku? Rozhodně nálepka s květinovým motivem, která přitáhne pozornost.
Nálepka na notebook s imitací kůže

Nálepka na notebook s imitací kůže

Vybíráte-li nálepku na notebook, můžete zvažovat spoustu motivů – od abstrakce po imitaci kůže, která působí nečekaně elegantním dojmem.
132 nálepek
Nálepka Hokusai – Velká vlna

Nálepka Hokusai – Velká vlna

Tato populární grafika japonského umělce působí vždy výjimečně nádherným dojmem – a to i v podobě nálepky na počítač!
Nálepka galaxy na počítač

Nálepka galaxy na počítač

Atraktivní nálepka s vesmírným motivem promění vzhled obyčejného notebooku.
Zelená nálepka s akvarelem

Zelená nálepka s akvarelem

Zelený les v mlze na nálepce šikovným způsobem zamaskuje všechny škrábance na notebooku.
Minimalistická nálepka na notebook

Minimalistická nálepka na notebook

Minimalistická nálepka také dokáže krásně ozdobit notebook! Imitace mramoru se zlatými doplňky nabízí nádherné spojení.
Nálepka na notebook s listy

Nálepka na notebook s listy

Zelený, listnatý vzor je univerzálním grafickým tématem, který se rozhodně hodí také ve formě nálepek na počítač.
Nálepka s abstrakcí pro mládež

Nálepka s abstrakcí pro mládež

Nálepka s modrým motivem 3d je velmi výrazná. Atraktivní potisk zmodernizuje vzhled starého notebooku.
Mramorová nálepka na počítač

Mramorová nálepka na počítač

Stylová nálepka imitující mramor je nabídka věnovaná všem milovníkům klasické elegance.
Nálepka na notebook hory v mlze

Nálepka na notebook hory v mlze

Pomocí nálepky s motivem 3d můžeme zindividualizovat vzhled notebooku, stejně jako i dalších domácích zařízení.
Květinová nálepka na notebook

Květinová nálepka na notebook

Nápaditá nálepka umístěná na notebook se jistě trefí do vkusu teenagerům.
Barevná nálepka na počítač

Barevná nálepka na počítač

Minimalistický grafický motiv se hodí jako subtilní dekorace služebního počítače.

 

Váš počítač je nahý: nálepky na notebook

Lidé se prý dělí na dva typy: na ty, kteří při koupi počítače svou pozornost zaměřují především na jeho vzhled, a na ty, kteří mají na prvním místě technické parametry. A náš názor? Proč bychom nemohli mít oboje? Nálepky na notebooky Vám pomohou libovolně ozdobit jakýkoliv počítač, který si vyberete! Nálepky na notebook jsou mnohem víc než jen obyčejná dekorace: nabízejí způsob, jak můžete dát najevo své názory, zájmy i vkus! Je to také, možná dokonce především, skvělá metoda, jak ze sériově vyrobeného stroje můžeme udělat mašinku, která v sobě něco skutečně individuálního – a to něco je vidět na první pohled, netřeba se kvůli tomu přihlašovat do systému. Těžko se tedy divit, že jde o trend, jehož popularita roste nejen mezi mladými lidmi. Chtěli byste, aby Váš notebook byl jediný svého typu? Využijte nálepky na notebook vlastní motiv!

Nápad číslo 1: „typické” nálepky na notebook

Jde, samozřejmě, o nálepky, které umisťujeme na zadní stranu obrazovky. Proč jim říkáme typické nálepky? Protože jde o jejich nejpopulárnější druh! Některé takové nálepky na notebook Apple pokrývají celý povrch monitoru (tím myslíme jeho zadní stranu), jiné nálepky na notebook jsou malé: mají menší formát a více připomínají tradiční nálepky. Nálepky na notebook Apple tohoto typu (ale i na Lenovo, Acer a další populární značky) rozhodně stojí za to využít jako „oblečení” pro počítač (trochu níže píšeme na toto téma více!), ale hodí se také v případě, že chceme zakrýt ošklivý škrábnec a další drobná poškození hardwaru.

Nápad číslo 2: nálepky na notebook - vlastní motiv na klávesnici

Nálepky na notebooky mají několik různých možností použití. Hodí se nám mimo jiné tehdy, když chceme využít starý počítač k psaní v novém jazyce (v takovém případě můžeme na jeho klávesnici nalepit nálepky na notebook s např. ruskou azbukou, ale stejně dobře je můžeme použít jako „převlečení” pro jednotlivé klávesy! Nálepky na notebook tohoto typu se mohou stát překvapivým, výrazně neobyčejným prvkem designu počítače: tím spíš, že se objevují v nejrůznějších koloristických verzích a mohou mít různé vzory!

Nápad číslo 3: restartujte svůj  notebook (nebo aspoň jeho vzhled)

Nezřídka se stává, že technicky ještě poměrně zdatný stroj začíná strádat vzhledově. Je to proces, který dobře znají především takoví uživatelé počítačů, kteří své notebooky nosí neustále s sebou: ať už do práce, na fakultu nebo do školy. Škrábance v sobě nemají žádnou atraktivitu: a proto stojí za to vdechnout našim notebookům nový život, k čemuž můžeme použít nálepky na notebook vlastní motiv (ano, můžeme je pro Vás vyrobit!), nebo jakoukoliv z nálepek, které můžete najít v našem katalogu! Můžete svůj počítač proměnit v cokoliv chcete: dekorační nálepky na notebook ho změní v designovou pecku jako od stylisty, ozdoba s motivem z oblíbeného filmu nebo seriálu všem ukáže, že jste přesvědčeným geekem... Možnosti jsou v podstatě neomezené! Kdybychom Vám mohli něco poradit, pak bychom jistě řekli: vyberte si takové  nálepky na notebook, malé nebo jakékoliv jiné, které se mohou stát zajímavou inspirací k hovoru. Vždyť k tomu přeci slouží, nebo ne?

A proč jsou naše nálepky nejlepší?

Každá naše nálepka, ať už je to superbarevný květinový motiv, dekorace inspirovaná postavami z animovaných filmů nebo elegantní nálepky na notebook, je tvořena za pomoci použití inovativní technologie latexového tisku. Díky tomu nejen že bude skvěle vypadat (nikde nenajdete tak realistické, syté barvy!), ale také si po dlouhou dobu udržuje svěží vzhled bez blednutí a bez škrábanců. Právě proto jsou naše nálepky tak dobrou volbou pro ty z Vás, kdož s sebou často berete notebook, když opouštíte domov!