Nálepky podle kategorie - Na notebook • Nálepky na notebook

Personalizované funkce denně používaných domácích zařízení nás již nepřekvapí. Díky nálepkám na notebook lze personalizovat také vzhled přenosného počítače. Máme na výběr nálepky – např. s geometrickými motivy nebo inspirované přírodou. Na hladkém povrchu Vašeho počítače se budou stejně dobře vyjímat nálepky na notebook s abstraktními obrazy. Identické motivy najdete také v kolekci plakátů, obrazů a fototapet dostupných v myloview.
Geometrická nálepka na notebook

Geometrická nálepka na notebook

Atraktivní nálepka s geometrickým motivem promění vzhled obyčejného notebooku.
Nálepka na notebook květiny

Nálepka na notebook květiny

Odkvetlá pampeliška v makro rozlišení vždy vypadá výjimečně krásně – stejně tak v podobě nálepky na počítač!
26 nálepek
Nálepka motiv folk

Nálepka motiv folk

Originální ozdoba notebooku: nálepka s folkovým motivem přitáhne pozornost.
Nálepka na počítač hory

Nálepka na počítač hory

Nálepky na notebook nabízejí pestrost motivů - od abstrakce, po přírodní krajiny. Výše je nabídka nálepky s výhledem na hory.
Nálepka na počítač krokodýl

Nálepka na počítač krokodýl

Stylová nálepka imitující krokodýlí kůži je nabídkou věnovanou všem milovníkům klasické elegance.
Nálepka na notebook 3d

Nálepka na notebook 3d

Pomocí nálepky s 3d motivem můžeme učinit vzhled našeho notebooku velmi osobním a individuálním, stejně tak i jiných domácích spotřebičů.
Nálepka na notebook čtverce

Nálepka na notebook čtverce

Nápaditá nálepka umístěná na notebooku se jistě trefí do vkusu teenagerům.
Nálepka minimalistický motiv

Nálepka minimalistický motiv

Minimalistický grafický motiv působí fantasticky jako subtilní dekorace služebního počítače.

 

Váš počítač je nahý: nálepky na notebook

Lidé se prý dělí na dva typy: na ty, kteří při koupi počítače svou pozornost zaměřují především na jeho vzhled, a na ty, kteří mají na prvním místě technické parametry. A náš názor? Proč bychom nemohli mít oboje? Nálepky na notebooky Vám pomohou libovolně ozdobit jakýkoliv počítač, který si vyberete! Nálepky na notebook jsou mnohem víc než jen obyčejná dekorace: nabízejí způsob, jak můžete dát najevo své názory, zájmy i vkus! Je to také, možná dokonce především, skvělá metoda, jak ze sériově vyrobeného stroje můžeme udělat mašinku, která v sobě něco skutečně individuálního – a to něco je vidět na první pohled, netřeba se kvůli tomu přihlašovat do systému. Těžko se tedy divit, že jde o trend, jehož popularita roste nejen mezi mladými lidmi. Chtěli byste, aby Váš notebook byl jediný svého typu? Využijte nálepky na notebook vlastní motiv!

Nápad číslo 1: „typické” nálepky na notebook

Jde, samozřejmě, o nálepky, které umisťujeme na zadní stranu obrazovky. Proč jim říkáme typické nálepky? Protože jde o jejich nejpopulárnější druh! Některé takové nálepky na notebook Apple pokrývají celý povrch monitoru (tím myslíme jeho zadní stranu), jiné nálepky na notebook jsou malé: mají menší formát a více připomínají tradiční nálepky. Nálepky na notebook Apple tohoto typu (ale i na Lenovo, Acer a další populární značky) rozhodně stojí za to využít jako „oblečení” pro počítač (trochu níže píšeme na toto téma více!), ale hodí se také v případě, že chceme zakrýt ošklivý škrábnec a další drobná poškození hardwaru.

Nápad číslo 2: nálepky na notebook - vlastní motiv na klávesnici

Nálepky na notebooky mají několik různých možností použití. Hodí se nám mimo jiné tehdy, když chceme využít starý počítač k psaní v novém jazyce (v takovém případě můžeme na jeho klávesnici nalepit nálepky na notebook s např. ruskou azbukou, ale stejně dobře je můžeme použít jako „převlečení” pro jednotlivé klávesy! Nálepky na notebook tohoto typu se mohou stát překvapivým, výrazně neobyčejným prvkem designu počítače: tím spíš, že se objevují v nejrůznějších koloristických verzích a mohou mít různé vzory!

Nápad číslo 3: restartujte svůj  notebook (nebo aspoň jeho vzhled)

Nezřídka se stává, že technicky ještě poměrně zdatný stroj začíná strádat vzhledově. Je to proces, který dobře znají především takoví uživatelé počítačů, kteří své notebooky nosí neustále s sebou: ať už do práce, na fakultu nebo do školy. Škrábance v sobě nemají žádnou atraktivitu: a proto stojí za to vdechnout našim notebookům nový život, k čemuž můžeme použít nálepky na notebook vlastní motiv (ano, můžeme je pro Vás vyrobit!), nebo jakoukoliv z nálepek, které můžete najít v našem katalogu! Můžete svůj počítač proměnit v cokoliv chcete: dekorační nálepky na notebook ho změní v designovou pecku jako od stylisty, ozdoba s motivem z oblíbeného filmu nebo seriálu všem ukáže, že jste přesvědčeným geekem... Možnosti jsou v podstatě neomezené! Kdybychom Vám mohli něco poradit, pak bychom jistě řekli: vyberte si takové  nálepky na notebook, malé nebo jakékoliv jiné, které se mohou stát zajímavou inspirací k hovoru. Vždyť k tomu přeci slouží, nebo ne?

A proč jsou naše nálepky nejlepší?

Každá naše nálepka, ať už je to superbarevný květinový motiv, dekorace inspirovaná postavami z animovaných filmů nebo elegantní nálepky na notebook, je tvořena za pomoci použití inovativní technologie latexového tisku. Díky tomu nejen že bude skvěle vypadat (nikde nenajdete tak realistické, syté barvy!), ale také si po dlouhou dobu udržuje svěží vzhled bez blednutí a bez škrábanců. Právě proto jsou naše nálepky tak dobrou volbou pro ty z Vás, kdož s sebou často berete notebook, když opouštíte domov!