Nálepky podle kategorie - Typografické • Nálepky na notebook

Nejrychlejší metamorfózu interiéru provedeme pomocí samolepky. Nápisy na zdi zase patří k nejzajímavějším dekoratérským trendům posledních let. Není to pouze řešení, které přitáhne pozornost, ale také dokonalá možnost, jak dát najevo vlastní osobnost pomocí chytlavého hesla nebo zábavného rčení. Fototapety už jsme si osvojili, ale přesto můžou někteří z nás přemýšlet, jestli jsou typografické nálepky trvalým a praktickým řešením. Rozhodně! Odolné materiály zaručují, že taková ozdoba nám bude sloužit po dlouhá léta, zatímco technika latexového tisku zajistí, že barvy neztratí nic ze své výraznosti. Do jakých místností se hodí tento prvek? V obývacím pokoji, ložnici, kuchyni, a dokonce i v kanceláři.

302 nálepek

 

Unikátní nálepky, které promění obývací pokoj ve svatyni inspirace!

Na obývací pokoj se můžeme dívat dvojím způsobem: jako na jednu z místností v našem bytě, nebo na místo, v němž trávíme stovky hodin svých životů při odpočinku, relaxaci či debatách s rodinou a přáteli. Jedno odpoledne na nás dojem neudělá, ale perspektiva stovek odpolední, které prosedíme v denním pokoji, už ano. Stojí tedy za to postarat se, aby se tyto prostory vyznačovaly unikátním charakterem, aby byly nejen krásné, ale také hodnotné. V tom nám pomůžou právě typografické nálepky. Jde o výjimečný typ dekorace, protože nám umožňuje vytvořit aranžaci s poselstvím.

Představte si své životní motto, citát, který Vás inspiruje nebo oblíbené rčení napsané velkým, ozdobným písmem na zdi obývacího pokoje. Nemusíte zaměstnávat grafika ani si vlastnoručně připravovat šablonu. Stačí, že si vyberete z nabídky Myloview samolepku, kterou nalepíte doslova během několika málo okamžiků. Široká nabídka nápisů Vám jistě umožní vybrat si něco atraktivního.

„Life is like riding a bicycle – to keep your balance you must keep moving“, „Do more of what makes you happy“ nebo „Be positive and positive things will happen“ – zmíněné varianty jsou sotva špičkou ledovce. Stojí také za to připomenout, že efektní není pouze obsah, ale také samotná forma. Důvtipně zvolené písmo ozdobené ornamenty – to je báječné spojení typografie a grafiky. Kdo ví, možná Vás vhodně vybraný nápis bude inspirovat k změnám ve Vašem životě?

Optimistické samolepky na stěnu nápisy do ložnice, které zlepší náladu

Vstali jste levou nohou a už cítíte, že dnešní den nezačal nejlépe? Dokonale rozumíme tomu, že rána bývají těžká, že budík zvoní vždy tu nejhorší možnou chvíli a že spánek je nejpříjemnější těsně před probuzením. A ačkoliv tyto fakty změnit nedokážeme, nabízíme šikovný způsob, jak si zajistit dávku pozitivní energie okamžitě po otevření očí. Než se napijeme silné kávy, vsaďme na nálepky. Nápisy na zeď s optimistickým poselstvím si během chvilky poradí s naší divnou náladou. Vyhledejme zábavný a ve výrazu lehký citát, který nám umožní začít den s úsměvem na rtech: „A smile is the prettiest thing you can wear“, „Be yourself, everyone else is already taken“ nebo „Today is a perfect day to be awesome“. Říká se, že se počítají činy, ne slova, ale my jsme si jistí, že hesla, která Vás dokážou tak pozitivně naladit, jsou ráno skutečným motivačním zázrakem!

Typografické nálepky do kuchyně

V kuchyni skutečného labužníka by mělo mít své místo nejen profesionální vybavení k přípravě báječných zákusků, ale také vhodné dekorace, které vnesou eleganci do místnosti, v níž vznikají kulinární umělecká díla. Jaké ozdoby se sem hodí nejlépe? Praktické a snadno nalepitelné dekorace. Typografické nálepky z naší nabídky to nejsou pouze motivační hesla a vážné citáty. Jsou to také zábavné nápisy uchopené efektní grafickou formou. Mezi mnoha variantami si bližší pozornost zaslouží kávové inspirace: „I will start working when my coffee does“ nebo „I don’t have a problem with caffeine, I have a problem without it“. Velké popularitě se těsí také krátká hesla ozdobené různými pochoutkami. Chutná bábovka a nápis „Baked with love“ Vás bude inspirovat k upečení něčeho znamenitého!

Typografické nálepky do kanceláře, se kterými uděláte víc

Klíčem k úspěchu v každé práci je nejen píle a neslábnoucí motivace, ale také příjemné prostředí, které způsobuje, že máme chuť do práce. Nejčastěji jsou však naše kanceláře ozdob a efektních prvků prosté, takže téměř asketický charakter těchto prostor nikoho nemotivuje a nevyvolává žádné pozitivní nálady. Dá se něco udělat, abychom si vytvořili příjemný koutek? Samozřejmě, že dá. Stačí sáhnout po nálepkách. Nápisy na zeď nejen že zpestří interiér, ale stanou se také dokonalým impulsem k realizaci úkolů, které máme před sebou. Naše nabídka? „Every accomplishment starts with the decision to try“ nebo „Success will not come tomorrow unless you start today“.