Nálepky podle kategorie - Paříž

Paříž to není jen hlavní město módy. Nachází se zde také muzea známá po celém světe, kavárny a cukrárny s lahodnými croissanty a makronkami, stejně jako dechberoucí památky, jaké nenajdeme nikde jinde. Nadšení krásou tohoto města jsme připravili nádherné nálepky na zeď. Eiffelova věž je samozřejmě hlavním dekoračním motivem, ale nezůstali jsme pouze u ní. V naší nabídce naleznete také malebná panoramata francouzské metropole, vyobrazení Vítězného oblouku i známých kostelů, architektonické detaily ze starých domů, ale také obrázkové vzory, které se hodí zároveň jak do elegantního obývacího pokoje, tak i do pokoje dospívající mládeže. Aranžace interiérů ocení šikovné řešení – a právě takové nabízejí nálepky. Paříž se díky nim objeví na dosah naší ruky.

Minimalistická nálepka Paříž

Minimalistická nálepka Paříž

Jednoduchá a delikátní nálepka s památkami Paříže propůjčí Vašemu bytu francouzskou eleganci!
Nálepka s katedrálou Notre Dame

Nálepka s katedrálou Notre Dame

Obrázkový charakter této nálepky způsobí, že si hosté, kteří k Vám přijdou na návštěvu, pomyslí, že jste umělecká duše a sami jste ji namalovali.
41 nálepek
Nálepka Paříž do dětského pokoje

Nálepka Paříž do dětského pokoje

Květinová dekorace s Eiffelovou věží zaplní prázdné zdi nejen v pokoji Vašeho dítěte, ale i v každém interiéru, jemuž je třeba dodat trošku sladkosti.
Nálepka Paříž na notebook

Nálepka Paříž na notebook

Hledáte stylovou nálepku na notebook? Hlavní atrakce Paříže obklopená pastelovým věncem z květin je ideální volba pro romantickou duši!
Barevná nálepka Notre Dame

Barevná nálepka Notre Dame

Světlé odstíny modré zajistí, že ve Vašem obývacím pokoji zavládne klid a harmonie – dekorační prvky navíc potěší každé oko.
Černobílá dekorační nálepka

Černobílá dekorační nálepka

Nejzajímavější památky z města milenců se mohou objevit také ve Vaší ložnici, kde skvěle doplní aranžaci.
Nálepka do kavárny

Nálepka do kavárny

Francouzská kuchyně – to je horký, čerstvý croissant, aromatická káva a výhled na Eiffelovu věž. S takovou nálepkou se budete cítit jako v Paříži!
Moderní nálepka na dveře

Moderní nálepka na dveře

Každá fanynka zajímavých ozdob ocení v této nálepce synonyma dobré zábavy – vysoké podpatky, sladké nápoje a fotku s #paris!
Nálepka Paříž s Eiffelovou věží

Nálepka Paříž s Eiffelovou věží

Myslíte si, že je Váš obývací pokoj příliš nudný? Barevná nálepka dodá charakter a oživí každý pokoj milovníka cestování.
Typografická nálepka Paříž

Typografická nálepka Paříž

Motiv sentencí na zdech je trendem, který se nikdy neomrzí! Stojí za to mít svůj oblíbený citát tam, kde je dobře vidět.

 

Elegantní nálepky na zeď: Eiffelova věž v našem obývacím pokoji

Mezi námi připravenými vzory se nachází mnoho velmi různých motivů, ale přesto začneme od toho nejpopulárnějšího. Co představují takové nálepky na zeď? Paříž s jejím nejcharakterističtějším bodem, tedy s Eiffelovou věží. Výhodou tohoto motivu je, že může mít nejrůznější formu, díky čemuž se bude hodit stejně dobře do moderního, jako i do klasického obývacího pokoje – a vynikne dokonce i v aranžaci ve stylu glamour. Dalo by se říct: jaká je Eiffelova věž, to snad každý vidí. Nicméně tato památka má mnoho tváří – a my jsme je poznali všechny. Výsledkem našeho pozorování jsou vzory, které Vám představujeme níže!  
  • Nádherné panorama – jestli cítíme, že v našem obývacím pokoji chybí výrazná dekorace, pak se nám jistě trefí do vkusu prostorové nálepky na zeď. Paříž z ptačího pohledu s Eiffelovou věží umístěnou v centrálním místě se stane nejen překrásnou ozdobou, ale také akcentem, který opticky zvětší nevelkou metráž. V závislosti na tom, co se nám líbí, sáhněme buď po barevné, nebo po černobílé fotografii. Monochromatická verze se skvěle hodí do stylu glamour.
  • Akcent, který přitáhne pozornost – moderní interiéry jsou často založeny na omezené paletě barev, kde dominují především odstíny šedé. V takové aranžaci stojí za to popřemýšlet o barevném prvku, který obývacímu pokoji dodá dynamiku. Černobílý snímek Eiffelovy věže s červeným automobilovým veteránem stojícím před ní nabízí perfektní řešení. Vhodně vyberme také jiné prvky v tomto odstínu a radujme se ze stylové aranžace.
  • Z jiné perspektivy – občas se stačí podívat na dobře známou věc jen z jiné strany, aby nám ukázala svou novou tvář. A takové jsou vlastně nálepky, které jsme pro Vás připravili. Eiffelova věž je na nich představena netypicky, protože z žabí perspektivy. Památka ukázaná tímto způsobem vypadá naprosto jinak. Takový vzor bude skvěle vypadat na zdi za jídelním stolem nebo za pohovkou.
  • Méně znamená více – když se v našem obývacím pokoji nachází množství spotřebičů, nábytku a různých drobnůstek, měla by být dekorace interiéru vybrána zvlášť pečlivě. Jinak v našem pokoji zavládne chaos. Jestli hledáme francouzský akcent v minimalistickém stylu, pak v této roli vyniknou grafické nálepky. Eiffelova věž ve formě černé siluety, obklopená také jinými, slavnými památkami tohoto města, je aranžační trefa do černého.

Romantická aranžace ložnice pomocí nálepky: Paříž, mon chéri!

A jaké nálepky vybrat do ložnice? Paříž při západu slunce je skvělá volba. Malebný pohled na nejslavnější město zamilovaných nám umožní radovat se nejen z dechberoucího panoramatu, ale také z atmosféru tohoto místa. Rozhodně si vyberme takový snímek, na kterém se nachází  Eiffelova věž, která se tyčí nad metropolí, zlaté slunce pomalu zapadající za obzor a nebe pokryté skutečným gejzírem barev. Pokud se rozhodneme pro takový vzor, vezměme k němu plakáty s francouzskými motivy, které bychom mohli pověsit na sousedních zdech. Mohou představovat jiné známé památky, kouzelné kavárničky nebo reprodukce děl jednoho ze slavných francouzských malířů. Jinou možnost, s podobně zajímavou, nabízí nálepka s Mostem Alexandra III. Vedle Eiffelovy věže je to nejlepší příklad stavby výlučně kovové konstrukce. Díváme-li se na něj za soumraku, když se na něm rozsvěcují bohatě zdobené lampy, vytváří výjimečně romantickou atmosféru.

Nálepky pro mládež – Eiffelova věž v pokoji teenagerky i teenagera

V aranžaci pokoje mládeže skvěle vyniknou francouzské nálepky. Paříž je městem, které nadchne nejen dívky s romantickou povahou. Námi připravené vzory se hodí také do chlapeckého pokoje. Všechno totiž záleží na tom, jaké vzor vybereme. Kouzelný motiv, na němž jsou Eiffelova věž a červená srdce, nebo koláž s obrázků slavných památek, šálků kávy a lahodných sladkostí jsou rozhodně vhodné pro teenagerku. V pokoji teenagera můžeme místo toho vsadit na efektní fotografie, vytvořené pomocí dlouhodobého nasvícení. Auta projíždějící pod Vítězným obloukem, jejichž reflektory připomínají barevné pruhy, jistě oživí aranžaci interiéru mladého člověka.

Lahodné nálepky: Paříž viděná očima skutečného labužníka

V naší kuchyni nebo v námi provozované kavárně či cukrárně zase skvěle vyniknou lahodné nálepky na zeď. Paříž je přeci také hlavním městem vynikajících cukrovinek a jiných pečených dobrot, což dobře ví každý milovník kvalitního jídla. Obrázkové představení barevných makronek, podlouhlých bagetek, sladkých briošek nebo máslových croissantů nám nejen zlepší náladu, ale probudí v nás zároveň chuť na něco výjimečného k snědku. Nebojme se grafických vzorů, protože ne každý působí infantilně.