Obrazy podle interiérů - Chlapecký pokoj

Kluci, a to nejen ti malí, mívají obvykle velmi jasnou představu, jak by měl vypadat jejich pokoj. Vědí, jaké barvy se jim líbí, jaký leitmotiv bude ten nejvhodnější, jaké ozdoby jim budou všichni kamarádi závidět i jaké už jsou v partě či ve škole dávno z módy... Vybíráme-li obrazy do klučičího pokoje, můžeme chlapci dovolit, aby popustil uzdu fantazii. A vy zase jistě oceníte to, že naše obrazy pro kluky jsou dekorací se skvělým poměrem kvality a ceny! Připravili jsem pro Vás inspirace, které – jak doufáme – Vám pomohou vybrat nejlepší obrazy do pokoje chlapce a vytvořit neopakovatelnou aranžaci. 

29 obrazů

 

Jeho pokoj: obrazy do pokoje chlapce

Pro děti má vlastní pokoj mnohem větší význam než jen pouhé místo, kde spí: dětský pokoj je prostorem, ve kterém musí psát domácí úkoly, číst, odpočívat, potkávat se s kamarády, snít, tvůrčím způsobem se realizovat... Dospělí mají na každou z těchto aktivit zvláštní místnost, zatímco děti si musí vystačit s jedinou! Naštěstí existuje spousta možností, jak můžeme zajistit, aby tento pokoje nejen skvěle vypadal, ale aby také vyhovoval všem potřebám mladého člověka.

Hledáte nápad na zajímavou dekoraci do chlapeckého pokoje? To jste na správném místě!

Připravili jsme pro Vás několik variant, jak můžete využít obrazy do klučičího pokoje, abyste vytvořili aranžaci jedinou svého typu: zároveň ozdobnou a výjimečně funkční. Modrá není všechno: přečtěte si, jak pestrých efektů můžete dosáhnout! Využijte toho, dokud můžete: až se chlapecký pokoj stane pokojem teenagera, nebudete už mít moc možností mluvit do jeho aranžace...

Využijte obrazy pro kluky jako barevný akcent

Modrá barva je tradičně využívaná k dekorovaní chlapeckého pokoje, ale stojí za to se tím nenechat omezovat, zvláště v případě, že to není nejoblíbenější barva našeho děcka. Výrazně lepší variantou bude výběr nějaké zajímavé palety, kterou snadno vytvoříme díky využití vhodně vybraných obrazů do klučičího pokoje. Jak to udělat? Existují dva populární – a radikální – způsoby. Jedním z nich je využít neutrální tóny jako pozadí (např. na zdech, podlaze atp.) a doplnit je barevnými akcenty, na příklad právě takovými jakými jsou obrazy do klučičího pokoje, ale také barevnými látkami, hračkami a podobnými věcmi. Druhý způsob je přesně opačný: totální anarchie barev! Živé, syté barvy nejen že rozveselí pokoj, ale také mu doddají atmosféru jedinou svého typu.

Leit motiv? Žádný problém!

Jestli plánujete vytvořit v pokoji své ratolesti tématickou aranžaci inspirovanou něčím, co Váš syn miluje – bez ohledu na to, zda je to basketbal, dinosauři nebo veselá zvířátka – obrazy pro kluky nabízejí rozhodně nejjednodušší způsob, jak dosáhnout žádoucího efektu! Sáhněte po jednom velkém obrazu do chlapeckého pokoje (nebo po několika menších) ozdobeném žádoucím motivem a pověste ho na dobře viditelné místo. Doplňte dalšími ozdobami a drobnostmi tématicky spojenými – a máte hotovo!

Umístěte obrazy pro chlapce tam, kde udělají největší dojem

Jak vybrat nejlepší umístění pro obraz? V dětském pokoji je takových míst hned několik. Nejvhodnější bude okolí psacího stolu, postele a (jestliže tam je) čtenářského křesla nebo hracího koutku, protože jsou to místa, která jsou v tomto interiéru nejdůležitější a navíc přirozeně přitahují pozornost. Protože jde o dětský pokoj, měli bychom mít na paměti, že typické pravidlo, které nám říká, že obrazy bychom měli věšet více méně ve výšce očí, musíme trošku uzpůsobit výšce dítěte. Nedoporučujeme však, abyste věšeli obrazy do klučičího pokoje ve výšce očí malého děcka: bude to působit divně a pro dítě bude až příliš jednoduché je náhodou shodit, na příklad během zábavy. Mnohem lepší variantou je jejich pověšení zkrátka trošku níž než obvykle.

Proč stojí za to vybrat naše obrazy do klučičího pokoje?

Existuje tisíc a jeden důvod, kvůli kterým naše obrazy do chlapeckého pokoje nemají sobě rovných mezi jinými dekoracemi tohoto typu. My však máme dva oblíbené. Prvním je obrovský, skutečně obrovský počet vzorů, z nichž můžete vybírat. Není důležité, zda Váš syn miluje staré automobily, moderní tanec, hru na kytaru nebo piráty: v našem katalogu naleznete desítky (ne-li stovky) vzorů, které ho nadchnou. Druhým důvodem je to "cosi", na co slyší především rodiče: naše obrazy do klučičího pokoje vyrábíme s nejvyšší péčí o jejich kvalitu a především odolnost. Využíváme moderní odolné plátno, na které nanášíme tisk za pomoci strojů operujících technologií HP Latex, což zajišťuje, že obraz nejen že vypadá naprosto stejně jako v katalogu, ale také si zachová ten krásný, svěží vzhled po dlouhá léta, a to dokonce v místnostech jasně nasvícených slunečním světlem. A co víc, každý obraz můžeme zarámovat, což mu dodá kouzlo a způsobí, že bude vypadat ještě originálněji.