Plakáty podle kategorie - Zvířata • Plakáty na zeď

Plakáty zvířat se na první pohled hodí snad jen do ordinace zvěrolékaře. A přestože na takovém místě působí skvěle, tak vhodně vybraný vzor zajistí, že se tento plakát stane také překrásnou ozdobou elegantního obývacího pokoje nebo ložnice malého dítěte. Všechno totiž záleží na vzoru, pro jaký se rozhodnete. Sladké kočičky se jistě trefí do vkusu naší malé dcerce, pruhy zebry nebo leopardí skvrny ozdobí ložnici ve stylu boho, zatímco plakát ochrana zvířat splní svou roli na zdi sdružení péče o zvířata. Jestliže stále váháte, zda se taková ozdoba hodí i do Vašeho interiéru, pak jsme si jistí, že až dočtete na konec tohoto malého rádce, nebudete mít už žádné pochybnosti a plakát se zvířaty se objeví na seznamu nejbližších nákupů.

Plakát divoká zvířata

Plakát divoká zvířata

Zvířecí motivy na plakátech působí výjimečně zajímavě. Estetický plakát může zastoupit jiné nástěnné dekorace v obývacím pokoji.
Plakát zvířata pro děti

Plakát zvířata pro děti

Plakát s radostnými medvídky se stane fascinující ozdobou dětského pokoje. Zarámovanou grafiku můžeme opřít o zeď.
881 plakátů
Plakát bílý kůň

Plakát bílý kůň

Veliký plakát s postavou bílého koně bude elegantním doplňkem moderně zařízeného obývacího pokoje.
Plakát exotická zvířata

Plakát exotická zvířata

Nástěnné dekorace tohoto typu může nalézt své místo v pokoji teenagera nebo v předsíni.
Geometrický plakát zvíře

Geometrický plakát zvíře

Plakát, který vypadá jako kresba, se zalíbí zároveň teenagerům a stejně tak i starším milovníkům kreativního designu.
Plakát barevná zvířata

Plakát barevná zvířata

Pravidelný zvířecí motiv se dokonale hodí do minimalisticky zařízených prostor, do nichž vnese barvy a dynamiku.
Plakát portrét žirafy

Plakát portrét žirafy

Zábavné plakáty s podobiznami zvířat mohou nalézt své místo na zdi ve školní třídě nebo ve stylové kavárně.
Plakát postava slona

Plakát postava slona

Rozhodnete-li se pro plakát se zvířecím motivem, obohatíte stylizaci místnosti. Plakáty v antirámech zmodernizují interiér.
Nástěnný plakát s medvědem

Nástěnný plakát s medvědem

Jak bleskurychle změnit aranžaci? Pomocí doplňků – vyberme např. veliký nástěnný plakát!
Plakát zebra pro děti

Plakát zebra pro děti

Rozkošný portrét zebry zvěčněný na plakátu je báječnou variantou dekorace barevného pokoje naší ratolesti.

 

Vždy módní zvířecí vzory, čili plakáty zvířat v obývacím pokoji

Plakáty na zeď zvířata můžou představovat majestátní slony na savaně, antilopy běžící stepí nebo tygry či jiné šelmy odpočívající v džungli. Taková ozdoba bude báječně vypadat v elegantním obývacím pokoji zařízeném v koloniálním stylu, který navazuje na britské výpravy do Afriky a Asie. Jestliže však preferujete minimalistické, moderní interiéry, pak plakáty zvířat mohou představovat univerzální a stále módní zvířecí vzory. Vyberte si vzor, který exponuje charakteristickou srst zebry, leoparda, tygra nebo žirafy a vytvořte nadčasovou aranžaci obývacího pokoje. Takové akcenty můžete skvěle zakomponovat do interiéru, v němž dominují teplé zemité barvy. Pokud je však vnesete do chladného pokoje v šedivé koloristice, delikátně narušíte syrovou estetiku a oteplíte aranžaci.

Ložnice ve stylu boho – tropy na dosah ruky

Barevná ložnice ve stylu boho nabízí báječnou záminku, abyste do interiéru pozvali barevné papoušky, charakteristické tukany, exotické motýly nebo divoké kočky. Tato estetika se totiž pojí s francouzskou bohémou 19. století, se stylem hippie a s orientálními prvky. Barevný nábytek patřící do různých stylů, etno doplňky a plakáty zvířat vytvoří propojený celek, který z prvků, které se k sobě na první pohled nehodí, vytvoří harmonickou aranžaci. V tomto nadýchaném hippiesovském stylu budou skvěle vypadat barevní ptáci a zvířata na pozadí exotických rovníkových lesů. Čím více zeleně a přírody na plakátech – tím lépe!

Nebezpeční tygři i malé kočičky – plakáty zvířat v dětském pokoji

Všechny malé děti milují zvířata – mohou to být rozkošná štěňátka, hrozní lvi, exotičtí papoušci nebo barevné rybičky. A právě proto budou plakáty na zed' zvířata působit naprosto fantasticky v dětské aranžaci. Pravděpodobně pro jiné zobrazení sáhne malá holčička, která se v bílém koni pokusí uvidět magického jednorožce z pohádek, a pro jiný vzor zase chlapec, kterému bude zelený leguán připomínat strašného draka. Bez ohledu na to, pro jaký vzor se rozhodnete, stojí za to plakáty zvířat doplnit dekoračními nálepkami na zeďa na nábytek. Tímto způsobem se Vám podaří dostat představení plakátu z rámu, a to tak pronikne do celého pokoje, v němž vytvoří překrásnou aranžaci interiéru.

Číhající tygr, skrytý drak – plakáty zvířat v cestovní kanceláři

Divoká zvířata jsou také dokonalým dekoračním motivem do cestovní kanceláře, která se specializuje na daleké, exotické výlety. Představíte-li fantastické živočišné druhy typické pro konkrétní oblasti, můžete motivovat klienty k tomu, aby se vydali právě na to, a ne na jiné místo. Zvířecí plakát zároveň exponuje překrásné malebné krajiny, na jejichž pozadí jsou zvýraznění sloni, žirafy nebo pandy – to způsobí, že už v cestovní kanceláři budeme moct pocítit chuť dalekých výprav. V závislosti na metráži kanceláře si můžete vybrat buď jeden vzor, nebo se rozhodnout pro celou galerii exotických zvířat.

Miláčkové na zdi, čili plakáty zvířat u veterináře

Když sedíme v čekárně u veterináře a přemýšlíme, jak asi náš mazlíček snese naplánovanou prohlídku, je dobré mít něco, čím zaujmeme oči i mysl. Zábavné barevné fotografie zvířátek nabízejí skvělou možnost jak vyzdobit interiér. A i když naší kočce nebo štěňátku taková dekorace zřejmě nepomůže v boji se stresem, tak způsobí, že to my se budeme cítit mnohem lépe – a všichni dobře víme, zvířata cítí a prožívají naše nálady a emoce. Ordinace veterináře je také skvělým místem, kde se můžeme dozvědět důležité informace. Plakáty na zeď zvířata s čísly a adresami různých sdružení pečujících o zvířata, útulků nebo institucemi zabývajícími se opuštěnými zvířaty, budou dokonalou a výjimečně praktickou aranžační variantou.