Plakáty podle kategorie - Zvířata • Plakáty na zeď

Plakáty zvířat se na první pohled hodí snad jen do ordinace zvěrolékaře. A přestože na takovém místě působí skvěle, tak vhodně vybraný vzor zajistí, že se tento plakát stane také překrásnou ozdobou elegantního obývacího pokoje nebo ložnice malého dítěte. Všechno totiž záleží na vzoru, pro jaký se rozhodnete. Sladké kočičky se jistě trefí do vkusu naší malé dcerce, pruhy zebry nebo leopardí skvrny ozdobí ložnici ve stylu boho, zatímco plakát ochrana zvířat splní svou roli na zdi sdružení péče o zvířata. Jestliže stále váháte, zda se taková ozdoba hodí i do Vašeho interiéru, pak jsme si jistí, že až dočtete na konec tohoto malého rádce, nebudete mít už žádné pochybnosti a plakát se zvířaty se objeví na seznamu nejbližších nákupů.

Plakát lenochod do ložnice

Plakát lenochod do ložnice

Tento výjimečný vzor s klidným lenochodem se perfektně hodí do světlých prostor, ve který se nachází spousta zeleně.
Plakát zvířata malovaná akvarelem

Plakát zvířata malovaná akvarelem

Zvířecí motivy na plakátech vypadají výjimečně zajímavě. Tento estetický motiv může nahradit jiné nástěnné dekorace.
882 plakátů
Plakát lesní zvíře

Plakát lesní zvíře

Nástěnná dekorace tohoto typu se může objevit v pokoji teenagera nebo v předsíni.
Pastelový plakát s jednorožcem

Pastelový plakát s jednorožcem

Velký plakát s podobiznou bílého koně se stane elegantním doplňkem moderně zařízeného obývacího pokoje.
Plakát zvíře v pastelových barvách

Plakát zvíře v pastelových barvách

Plakát, který vypadá jako obrázek, se zalíbí zároveň teenagerům, stejně jako starším milovníkům kreativního designu.
Plakát zvířata do dětského pokoje

Plakát zvířata do dětského pokoje

Plakát s radostnými zvířaty se stane fascinující ozdobou dětského pokoje.
Kočičí plakát do salonu

Kočičí plakát do salonu

Milovníci koček, spojme se! Taková forma nástěnní dekorace se perfektní hodí do bytu nás, kdo skutečně zbožňujeme kočky.
Plakát „Buďte originální“

Plakát „Buďte originální“

Pravidelný zvířecí motiv se skvěle hodí do minimalisticky zařízených interiérů, do nichž vnese barvy a dynamiku.
Dětský plakát se zvířaty

Dětský plakát se zvířaty

Rozkošné plakáty zobrazující zvířata se mohou objevit na zdi ve školní třídě nebo ve školce.
Plakát polární medvěd

Plakát polární medvěd

Rozhodnete-li se pro plakát se zvířecím motivem, obohatíte stylizaci interiéru. Plakáty v rámech zmodernizují Vaše prostory.
Plakát zvířata Afriky

Plakát zvířata Afriky

Jak bleskurychle změnit aranžaci? Pomocí doplňků – např. volbou velikého nástěnného plakátu!
Plakát s vlkem do předsíně

Plakát s vlkem do předsíně

Podobizna vlka ve tmavých barvách může být velmi dobrou dekorací pánského interiéru.

 

Vždy módní zvířecí vzory, čili plakáty zvířat v obývacím pokoji

Plakáty na zeď zvířata můžou představovat majestátní slony na savaně, antilopy běžící stepí nebo tygry či jiné šelmy odpočívající v džungli. Taková ozdoba bude báječně vypadat v elegantním obývacím pokoji zařízeném v koloniálním stylu, který navazuje na britské výpravy do Afriky a Asie. Jestliže však preferujete minimalistické, moderní interiéry, pak plakáty zvířat mohou představovat univerzální a stále módní zvířecí vzory. Vyberte si vzor, který exponuje charakteristickou srst zebry, leoparda, tygra nebo žirafy a vytvořte nadčasovou aranžaci obývacího pokoje. Takové akcenty můžete skvěle zakomponovat do interiéru, v němž dominují teplé zemité barvy. Pokud je však vnesete do chladného pokoje v šedivé koloristice, delikátně narušíte syrovou estetiku a oteplíte aranžaci.

Ložnice ve stylu boho – tropy na dosah ruky

Barevná ložnice ve stylu boho nabízí báječnou záminku, abyste do interiéru pozvali barevné papoušky, charakteristické tukany, exotické motýly nebo divoké kočky. Tato estetika se totiž pojí s francouzskou bohémou 19. století, se stylem hippie a s orientálními prvky. Barevný nábytek patřící do různých stylů, etno doplňky a plakáty zvířat vytvoří propojený celek, který z prvků, které se k sobě na první pohled nehodí, vytvoří harmonickou aranžaci. V tomto nadýchaném hippiesovském stylu budou skvěle vypadat barevní ptáci a zvířata na pozadí exotických rovníkových lesů. Čím více zeleně a přírody na plakátech – tím lépe!

Nebezpeční tygři i malé kočičky – plakáty zvířat v dětském pokoji

Všechny malé děti milují zvířata – mohou to být rozkošná štěňátka, hrozní lvi, exotičtí papoušci nebo barevné rybičky. A právě proto budou plakáty na zed' zvířata působit naprosto fantasticky v dětské aranžaci. Pravděpodobně pro jiné zobrazení sáhne malá holčička, která se v bílém koni pokusí uvidět magického jednorožce z pohádek, a pro jiný vzor zase chlapec, kterému bude zelený leguán připomínat strašného draka. Bez ohledu na to, pro jaký vzor se rozhodnete, stojí za to plakáty zvířat doplnit dekoračními nálepkami na zeďa na nábytek. Tímto způsobem se Vám podaří dostat představení plakátu z rámu, a to tak pronikne do celého pokoje, v němž vytvoří překrásnou aranžaci interiéru.

Číhající tygr, skrytý drak – plakáty zvířat v cestovní kanceláři

Divoká zvířata jsou také dokonalým dekoračním motivem do cestovní kanceláře, která se specializuje na daleké, exotické výlety. Představíte-li fantastické živočišné druhy typické pro konkrétní oblasti, můžete motivovat klienty k tomu, aby se vydali právě na to, a ne na jiné místo. Zvířecí plakát zároveň exponuje překrásné malebné krajiny, na jejichž pozadí jsou zvýraznění sloni, žirafy nebo pandy – to způsobí, že už v cestovní kanceláři budeme moct pocítit chuť dalekých výprav. V závislosti na metráži kanceláře si můžete vybrat buď jeden vzor, nebo se rozhodnout pro celou galerii exotických zvířat.

Miláčkové na zdi, čili plakáty zvířat u veterináře

Když sedíme v čekárně u veterináře a přemýšlíme, jak asi náš mazlíček snese naplánovanou prohlídku, je dobré mít něco, čím zaujmeme oči i mysl. Zábavné barevné fotografie zvířátek nabízejí skvělou možnost jak vyzdobit interiér. A i když naší kočce nebo štěňátku taková dekorace zřejmě nepomůže v boji se stresem, tak způsobí, že to my se budeme cítit mnohem lépe – a všichni dobře víme, zvířata cítí a prožívají naše nálady a emoce. Ordinace veterináře je také skvělým místem, kde se můžeme dozvědět důležité informace. Plakáty na zeď zvířata s čísly a adresami různých sdružení pečujících o zvířata, útulků nebo institucemi zabývajícími se opuštěnými zvířaty, budou dokonalou a výjimečně praktickou aranžační variantou.