Fototapety podle kategorie - Magnólie

Jestli hledáte elegantní, stylovou a originální květinovou ozdobu do interiéru, pak  fototapeta magnolie bude nejlepší volbou. Tato charakteristická rostlina s delikátními plátky patří k prvním poslům jara, takže propůjčí aranžaci příjemný, optimistický charakter. Můžete sáhnout po vzoru zobrazujícím  syté pupence na pozadí blankytného nebe, fototapety magnolie představující samostatnou větvičku na neutrálním pozadí nebo obrázkové zobrazení, které v nás asociuje stránku ze starodávného herbáře. Předností tohoto květinového vzoru je, že se hodí do každého interiéru. Fototapeta magnolie oživí tlumenou aranžaci kuchyně, vnese romantický charakter do ložnice, osvěží vzhled obývacího pokoje a stane se také překrásnou dekorací kosmetického salónu. 

62 fototapet

 

Rozkvetněte nejen na jaře – fototapeta květy magnolie v obývacím pokoji

Moderní, minimalistický nebo tradiční? Obývací pokoj, ve kterém každý den trávíte spoustu času, musí dokonale zrcadlit Vaši osobnost a Váš vkus. Bez ohledu na to, zda zbožňujete industriální zařízení, antikvární nábytek nebo avantgardní doplňky, fototapety magnolie budou fantasticky vypadat v každé aranžaci – stačí si vybrat vhodný vzor. Černobílý umělecký snímek báječně působí v moderně zařízené místnosti, samotná větvička plná barevných pupenců oživí minimalistický interiér, zatímco fototapeta magnolie připomínající současné umělecké dílo se stane originální příslovečnou třešničkou na dortu v industriálním obývacím pokoji.  Květinové motivy jsou vždy dobrou volbou, a proto když se rozhodnete pro fototapety magnolie, máte jistotu, že vybíráte překrásný a nadčasový vzor.

Dívčí, romantické a květinové – fototapeta magnolie v ložnici

Zařizujete-li ložnici, stojí za to vzít v potaz správný výběr barev. Někdo potřebuje tlumené, mírné odstíny, aby se uklidnil a ztišil po těžkém dni v práci, jiní zase spíš než šálek espressa potřebují výrazné, energické spojení barev, které je ráno motivují do práce. Pokud patříte do první skupiny, pak bude tapeta magnolie v bledě růžové barvě skvělou volbou. Najděte takový vzor, který představuje květiny na světlém pozadí, nebo sáhněte po fototapetě stylizované jako starodávný snímek v lehce nažloutlé tónině. Taková ozdoba báječně působí v romantické ložnici ve stylu shabby chic. Pokud se však lépe cítíte v rozhodných barvách, fototapeta magnolie na pozadí nebe bez mráčku nebo sytě zelené trávy se Vám jistě trefí do vkusu. Charakteristické spojení barev: růžové se zelenou nebo fialové s blankytnou dodá aranžaci dynamiku a vnese do interiéru dávku pozitivní energie.

Ke chroupání i k dekorování, čili fototapeta do kuchyně magnolie

Magnolie není pouze překrásnou ozdobnou rostlinou. Může to být také chutná svačinka, kterou si zamilují lidé s vytříbenými chuťovými pohárky. Bledě růžové plátky můžeme totiž marinovat v octu, soli a cukru a po několika dnech se můžeme těšit jejich výraznou chutí, případně je můžeme použít jako ozdobu elegantních pokrmů. A zatímco budete čekat, až plátky získají chuť, zkuste nalézt ty nejvhodnější fototapety magnolie, které ozdobí interiér Vaší kuchyně. Pokud milujete nejen kulinární, ale také aranžační experimenty, rozhodněte se pro výrazný vzor ve formě obrázkové ilustrace. Spojení intenzivních barev, na příklad zeleného listí, růžových magnolií a žlutých narcisů, vytvoří dekoraci jedinečnou svého druhu, která Vás bude těšit každý den. Fototapeta do kuchyně magnolie může také prezentovat citát či motto, které je pro Vás důležité. Vyberte si vzor, který bude mít vedle nádherné větvičky plné květů místo na Váš autorský tex a vytvořte si plně individuální ozdobu svého interiéru.

Zářící pleť a uklidňující aromaterapie – magnolie v kosmetickém salónu

Magnolie jsou skutečně ty pravé rostliny určené pro speciální úkoly. Hodí se nejen jako dekorační element a avantgardní pokrm. Můžeme z nich také připravit vonné olejíčky využívané v aromaterapii, ale i odvar určený k mytí obličeje, který rozzáří naši pleť. A právě proto se fototapeta magnolie dokonale hodí jako dekorace kosmetického salónu nebo luxusního SPA. Delikátní větvička na bílém nebo růžovém pozadí vnese do interiéru příjemnou atmosféru, která bude přát relaxaci a odpočinku. V závislosti na zařízení salónu může mít tapeta formu realistického snímku této rostliny na pozadí nebe či louky, nebo minimalistického obrázku, který se díky svému černobílému provedení stane výjimečně subtilní dekorací, která nebude bít do očí.