Obrazy podle kategorie - Květiny • Obrazy na stěnu

Obraz květiny je výjimečně univerzální nástěnnou dekorací – květinový akcent  úspěšně využijete v klasických, rustikálních i eklektických aranžacích. Důstojné růže se stanou krásnou ozdobou interiérů zařízených ve stylistice glamour, zatímco květinové akcenty s levandulí budou skvěle vypadat zakomponované do aranžace v provensálském stylu. Obraz květiny vnese do místnosti půvab, krásu, delikátnost – způsobí, že pokoj získá fantastický charakter. Mezi různorodými vzory můžeme vyzdvihnout éterické lilie a orchideje, romantické růžičky i radostné slunečnice. Obrazy s květinami oteplí Váš interiér a zajistí mu útulný, subtilní vzhled.

Obraz květiny do obývacího pokoje

Obraz květiny do obývacího pokoje

V elegantním obývacím pokoji nemůžou chybět květinové doplňky. Obraz s fialovými květy pověsme na zeď nad pohovkou.
Obraz květiny vintage

Obraz květiny vintage

Obraz s tiskem květin ve stylu vintage se stane zajímavou ozdobou obývacího pokoje nebo pokoje pro hosty.
502 obrazů
Obraz kvetoucí višeň

Obraz kvetoucí višeň

Výrazné barvy na obraze s květy doplní a osvěží monochromatickou aranžaci prostor obývacího pokoje.
Obraz květiny shabby chic

Obraz květiny shabby chic

Květinové motivy jsou důležitým stylizačním prvkem v shabby chic stylu. Obraz s kyticí květin zdůrazní charakter interiéru.
Obraz květiny a motýli

Obraz květiny a motýli

Romantická stylizace bude vypadat ještě lépe, když se v interiéru objeví obraz s rozkvetlou loukou.
Obraz květina do ložnice

Obraz květina do ložnice

Do ložnice stojí za to umístit velký obraz s květinami. Můžeme ho opřít o zeď.
Obraz růžové květiny

Obraz růžové květiny

Obraz s květinami subtilním způsobem zdůrazní minimalistickou aranžaci obývacího pokoje, do kterého vnese barvy.
Obraz květiny malované

Obraz květiny malované

Obraz je nejpopulárnější dekorací bytu. Květinový motiv inspirovaný malířským uměním doplní každou stylizaci.
Obraz barevné květiny

Obraz barevné květiny

Obraz s květinami na blankytném pozadí vypadá nejlépe ve velkém formátu, pověšený přímo nad sedačkou v obývacím pokoji.
Obraz květy levandule

Obraz květy levandule

Do ekologické stylizace interiéru se výborně hodí dekorace s přírodními motivy, např. obrazy s levandulí.
Obraz květ gerbery

Obraz květ gerbery

Pravoúhlý obraz s růžovou gerberou je ideální ozdobou dámské ložnice držené v klasické koloristice.
Obraz kvetoucí růže

Obraz kvetoucí růže

Obraz s růžemi je doplněk nabízený do dětského pokoje nebo do pokoje náctileté slečny.

 

Obraz květiny v aranžaci obývacího pokoje

Obrazy s květinami působí dokonale jako ozdoby zdí v tradičně zařízeném obývacím pokoji, jehož základem jsou tlumené barvy, dřevo a rostlinné akcenty. Použijete-li tento výrazný a zároveň delikátní prvek, oživíte místnost a dodáte jí atraktivní vzhled. V obývacím pokoji úspěšně využijete obraz květiny s orchidejí – stane se krásnou ozdobou minimalistických interiérů, jejichž základem jsou geometricky vyprofilované doplňky a přírodní materiály. Klasická aranžace získá rafinovaný charakter, když k dekoraci místnosti využijete květinové akcenty v podobě efektních obrazů květiny tulipány v odstínech bílé, červené nebo růžové. Použijete-li moderní obrazy květin, zdůrazníte subtilní interiérové doplňky – květinové vzory, skleněné akcenty i prvky inspirované rozkvetlou zahradou. V elegantně zařízeném obývacím pokoji působí květinové ozdoby prostě dokonale – propůjčí místnosti neuvěřitelně delikátní a přitom vkusný vzhled. Rustikální obývací pokoj můžete zkrášlit obrazy s květinami, např. kompozicí s chrpami a vlčími máky.

Květinové akcenty na obrazech v romantické ložnici

Obraz květiny se stanou nádhernou ozdobou romantické místnosti, jejímž základem je vyřezávaný dřevěný nábytek, elegantní dekorace a éterické materiály. Dámská, subtilní ložnice se stane neuvěřitelně útulným místem, když ji vyzdobíte výrazným a zároveň půvabným obrazem květiny růže. V jasných, pastelových prostorách doporučujeme využít bílé a růžové plátky – budou spanilou dekorací a přitom nebudou dominovat celé aranžaci. V naší kolekci naleznete nádherné kompozice z různorodých rostlin – od bílých růžiček – po luční kompozice. Obrazy s květinami budou nádherně vypadat v ložnici zařízené ve vintage stylu – romantické a stylizované do podoby let už minulých. V interiéru inspirovaném retro stylistikou úspěšně využijete nástěnné ozdoby s levandulí a slunečnicemi i obrazy s květinami ve váze.

Obraz květiny v interiérech

Nástěnné dekorace imitující olejomalby s květinami jsou variantou pro všechny milovnice klasiky. Tyto univerzální ozdoby vnesou do interiéru barvy, fantazii a teplo.  Obrazy květiny ve váze působí ideálně v tradičně zařízené místnosti. Tuto barevnou a radostnou kompozici úspěšně využijete v jídelně – tento dekorační prvek oživí místnost a propůjčí jí atraktivnější vzhled. Obraz květiny v kytici můžeme báječně komponovat s dřevěným vybavením – stolem a židlemi a pestrými, barevnými a květinovými dekoratérskými doplňky. Doporučujeme nezahltit interiér drobnůstkami, ale jen delikátně zvýraznit charakter místnosti použitím vhodných doplňků – koberečků, váz a závěsů. Obrazy s květinami v kytici naleznete v různorodých provedeních i koloristických verzích – od elegantních růží – po kompozice z máků, sedmikrásek a tulipánů. Díky tomu můžete libovolně manévrovat barvami v aranžaci – v naší nabídce naleznete květiny v intenzivních, kontrastních barvách i v delikátních, pastelových odstínech.

Tyto dekorace imitují moderní olejomalby květin – jejich použití nabízí alternativní řešení a umožňuje minimalizovat výdaje. Tyto nástěnné dekorace zatraktivní místnost a stěnám zajistí výraznou a estetickou ozdobu. Imitace obrazů květiny se skvěle hodí nad komodu v hale i jako dekorace klasické pohovky v obývacím pokoji.

Obraz květiny v moderních místnostech

Jestliže jste milovnicí moderních dekoračních řešení, pak si k vyzdobení svých místností vyberte módní obraz květiny – a to třídílný – vnese do interiéru dynamiku a úspěšně oživí minimalisticky zařízený pokoj. Naše ozdoby to nejsou pouze nástěnné dekorace imitující olejomalby s květinami  ale i moderní obrazy květin. V naší kolekci naleznete efektní grafiky, abstraktní rostliny s fantastickými liánami a zdobnými listy, i promyšlené kompozice silných, sytých barev. Tyto nástěnné dekorace se stanou výrazným akcentem v industriální, minimalistické a moderní aranžaci – oteplí místnost a oživí stěny.  

Obrazy s květinami – univerzální dekorace bytu

Obrazy s květinami – univerzální dekorace bytu

Obraz květiny - banální? Nic takového! Univerzální floristické motivy mohou mít své místo v jakékoliv estetice prostoru, ale to neznamená, že jsou nudné. Aby se podařilo zbavit obrazů na plátně květiny typických zobrazení, doporučujeme Vám několik velmi zajímavých stylistických řešení. Které z nich se objeví na Vašich zdech?