Fototapety podle kategorie - Mapa světa

Tapeta mapa světa bude vypadat skvěle v bytech cestovatelů – bude inspirovat k plánování dalších cest a výprav do nejvzdálenějších zákoutí planety. Tato univerzální dekorace se výborně doplňuje s takovými prvky vybavení, který mají hladký povrch – ať už jde o klasický, nebo o moderní nábytek. Starodávná tapeta mapa světa se velmi dobře hodí jako ozdoba a orámování stylizované pohovky a křesel ve stylu vintage. Tyto grafické prvky můžete úspěšně použít také v dětském pokoji. Fototapeta mapa světa v dětském provedení bude v dětech nejen probouzet zvědavost po světě, ovlivňovat jejich chuť na kreativní hry a zábavu, ale také usnadní učení. Tato ozdoba vnese do interiéru barvy a dodá stěně výrazný vzhled.

Fototapeta mapa světa moderní

Fototapeta mapa světa moderní

Mapa světa v moderním provedení zkrášlí interiér prostorného obývacího pokoje či kanceláře. Zpestří stylizaci v eklektickém stylu.
Fototapeta mapa světa do pokoje

Fototapeta mapa světa do pokoje

Mapa světa v modré barvě se stane výrazným prvkem v dětském pokoji. Připevněme ji na zeď hned blízko postele.
259 fototapet
Fototapeta mapa světa černobílá

Fototapeta mapa světa černobílá

Fototapeta s černobílou mapou světa je univerzální dekorací, která se hodí do každého typu stylizace. Můžeme ji využít např. v předsíni.
Fototapeta mapa světa pro děti

Fototapeta mapa světa pro děti

Barevná mapa světa na fototapetě je zajímavým doplňkem a zároveň nezastupitelným vzdělávacím materiálem v dětském pokoji.
Fototapeta mapa světa pro teenagera

Fototapeta mapa světa pro teenagera

Do pokoje teenagera doporučujeme fototapetu mapu v zeleném odstínu. Dynamická koloristika odlehčí interiér.
Fototapeta mapa světa do jídelny

Fototapeta mapa světa do jídelny

Malá jídelna získá výjimečný charakter, když ji vyzdobíme barevnou moderní politickou mapou ve formě fototapety.
Fototapeta mapa světa retro

Fototapeta mapa světa retro

Fototapeta s mapou světa stylizovanou na retro/vintage posílí klasickou aranžaci bytu nebo elegantní kanceláře.
Fototapeta mapa světa politická

Fototapeta mapa světa politická

Tradiční politická mapa umístěná na stěně v pokoji teenagera bude přitahovat pozornost a probouzet představivost mladých lidí.
Fototapeta mapa světa do předsíně

Fototapeta mapa světa do předsíně

Fototapeta s mapou světa může najít své místo např. v předsíni, kde se stane centrálním dekoračním prvkem.
Fototapeta mapa do obývacího pokoje

Fototapeta mapa do obývacího pokoje

Díky stylizované mapě světa, umístěné na zdi v obývacím pokoji, získá interiér elegantní charakter.
Fototapeta mapa světa zeměkoule

Fototapeta mapa světa zeměkoule

Politická mapa jako fototapeta je univerzálním doplňkem do stylizace dětského pokoje i do pokoje teenagera.
Fototapeta mapa světa nápisy

Fototapeta mapa světa nápisy

Moderní realizace grafické nástěnné mapy je mapa s nápisy. Černobílý tisk zpestří prostory salónu či obývacího pokoje.

Fototapety na zeď se zobrazením mapy světa to není pouze návrh do školní třídy nebo do dětského pokoje. Je to skvělý nápad na dekoraci interiéru pro milovníka cestování, která ho bude inspirovat k dalším výpravám!

 

Tapeta mapa světa v klasickém obývacím pokoji i v ložnici

V naší kolekci naleznete tapety na zeď mapa světa v pestré koloristické paletě i v různé stylistice, což Vám umožní ideálně uzpůsobit grafický prvek interiéru, které aranžujete. Jestliže jste milovnicí místností v retro stylu, stylizovaná stará mapa se Vám jistě trefí do vkusu. Takovou grafiku využijete jako orámování pohovky na nožičkách a dřevěného kávového stolku – nástěnná dekorace propůjčí místnosti tu správnou atmosféru a zdůrazní stylistiku. Tapeta mapa světa v odstínu sépie se bude krásně komponovat s doplňky a drobnůstkami v hnědé a béžové barvě. Díky barevné mapě získá elegantní místnost fantastický charakter – tato ozdoba vytvoří poutavý kontrast s tlumenými akcenty zařízení a zatraktivní prostor. Tapeta na zeď mapa světa je velmi vhodná také do ložnice teenagera, nebo do takové, ve které převládají sentimentální drobnůstky, knížky a barevné keramické dekorace. Tato grafika zdůrazní krásu podstatných prvků zařízení. Tapeta na zeď mapa světa může najít své uplatnění také ve veřejných prostorách, například ve firemních zasedacích místnostech nebo v cestovní kanceláři.

Fototapeta mapa světa pro děti

Fototapeta mapa světa pro děti úspěšně zkrášlí každý dětský pokojík. Tato nástěnná dekorace bude příznivě působit na denní domácí učení a rozvine v našich nejmenších potřebu objevování a poznávání cizích kultur. Fototapeta mapa světa se na stěně stane krásnou ozdobou klasické, dřevěné postele – způsobí, že interiér získá výrazný charakter a fantastický vzhled. Taková grafika vnese do dětské ložnice barvy – výborně se komponuje s nábytkem pro mládež a standardním vybavením. Fototapeta mapa světa pro děti je charakteristická příjemnou obrázkovou grafickou úpravou, která podporuje rozvoj představivosti. Tento prvek propůjčí místnosti útulný vzhled – oteplí tlumené zařízení a zpříjemní čas, který trávíme v zátiší čtyř stěn. Fototapetu na zeď mapa světa najdete v naší kolekci v pastelových barvách i o trochu více intenzivnějších a kontrastnějších barvách. Díky tomu snadno přizpůsobíte koloristickou paletu odstínům, které jste využili při zařizování místnosti. V sortimentu našeho internetového obchodu naleznete artikl fototapeta na zeď mapa světa. Tato dekorace úspěšně splní svou roli jako vzdělávací pomůcka. Fototapeta mapa světa v češtině dokonale splní svůj úkol během domácího učení a navíc v  mžiku oka rozjasní každou tradiční aranžaci.

Fototapeta mapa v moderním interiéru

Fototapeta na zeď mapa světa se stane dokonalým pozadím pro modernistický čalouněný nábytek – pohovky či rohové sedačky. Stěna tímto způsobem získá výrazný charakter, zatímco celý prostor efektní a barevnou dekoraci. Fototapeta mapa světa 3D vnese do tlumeného minimalistického obývacího pokoje barvy – výborně se bude komponovat se světlou plovoucí podlahou i tmavšími parketami. Tento univerzální prvek oživí interiér a stěnám se stane krásnou ozdobou. V naší kolekci naleznete artikl fototapeta mapa světa v černobílé koloristice – skvěle se hodí do interiérů, ve kterých dominuje bílá. K dekoraci moderní místnosti, např. kanceláře, můžete využít tuto efektní grafiku, která navazuje na současné designerské trendy. Tapeta mapa světa je skvělou ozdobou pro geometricky vyprofilované prvky zařízení, např. stolní lampičky, poličky či modernistický stolek.