-45%   AKCE

Podle interiérů

Podle kategorie

Fototapeta na zeď - moderní dekorace

Fototapeta pastelové listí
Fototapety jsou moderní nástěnné dekorace, díky kterým můžeme rychle zkrášlit svůj byt či dům. Fototapety na zeď - v závislosti na tématu - vnesou do místnostieleganci, nádherné barvy, romantiku, zatímco děti vezmou do země kouzel. S pomocí vhodného vzoru fototapety mohou buď zdůraznit styl, který v interiéru vládne, nebo obrátit pozornost ke kráse doplňků. Moderní fototapety mají různorodé motivy, které se stanou dokonalým základem pro fanoušky klasických i moderních obývacích pokojů. Pastelové krajiny - to je fototapeta, která bude efektně působit v romantické ložnici, zatímco květinová fototapeta na zeď vnese krásu zahrady do elegantního interiéru. Vinylové fototapetyje dobré využít k dekoraci takových místností jako kuchyně nebo koupelna – originální prvek propůjčí interiéru výrazný charakter a atraktivní vzhled.

Fototapety na zeď - univerzální dekorace interiérů

Od té doby, co fototapety nahradily populární tapety, získaly interiéry na výraznosti. Díky moderní technologii můžeme zakomponovat do aranžace obývacího pokoje každou fotografii. To nám zajistí, že pomocí fotografické dekorace můžeme mít na dohled oblíbený záběr, naši zamilovanou krajinku nebo nejkrásnější vzor. Fototapeta na zeďnám dává možnost přizpůsobit zvolenou kompozici parametrům místnosti, kterou se chystáme dekorovat, můžeme ji nalepit v podstatě během několika málo chvilek. Sledujeme-li trendy, nemůžeme přehlédnout, že stále populárnější jsou personalizované místnosti, a právě s tímto úkolem si poradí fototapeta na míru. 

Moderní fototapety na objednávku – dekorace do kuchyně i koupelny

Fototapety na míru zatraktivní vzhled každé místnosti, a to i těch “obtížných” jakými jsou kuchyně či koupelna. Univerzální vzory z naší kolekce zajistí, že vyniknout zároveň jak v tradičně zařízené kuchyni, tak i v eklektickém obývacím pokoji. Naše fototapety na mírumají tak různé vzory, že je snadno můžeme umístit do stylistiky různých místností. V nabídce máme fototapety na objednávku pro milovnice elegance a klasiky, obdivovatelky geometrie a abstrakce, ale také fanynky kouzelných, malebných krajinek. Firma Myloview vychází naproti potřebám svých klientů a vytváří kolekce se zvláštní pozorností věnované různorodým preferencím a vkusům.

Fototapeta mrakodrapy

Fototapety na míru: kouzlo detailu

Fototapeta na zeď může nalézt své využití jako ozdoba moderních i klasicky zařízených, malých i velkých interiérů, ale je třeba ji vybrat tak, aby se hodila do aranžace tematicky, barevně i rozměry. Výrazné vzory, barevné kompozice, grafické mozaiky, malířské krajinky - to jsou pouze některé z našich návrhů. Takový fotografický prvek úspěšně zvýrazní krásu manželské postele, jemného povlečení či ozdobných polštářků v podobné koloristice. Moderní fototapety do ložnice nejen že vytvoří příjemný prostor pro odpočinek a vhodně zvolený vzor nám pomůže se zklidnit, ale také dovede opticky zvětšit nebo zmenšit místnost. Fototapety na zeďs malými, opakujícími se prvky se hodí na velkou i na malou zeď, zatímco veliký, výrazný detail na fototapetě by měl mít hodně míst, protože pouze v takovém případě dobře splní svou úlohu. Fototapeta na míru představující zajímavé místo, přenese náš obývací pokoj na druhý konec světa, díky čemuž budou naše všední dny mnohem příjemnější.

Fototapeta na zeď do kuchyně: cesta k metamorfóze

V naší kolekci bez problému můžete nalézt výjimečně dekorativní a výrazné fototapety na zeď, které najdou své využití v kuchyni. Díky chutně vypadajícím, barevným prvkům získá kuchyně příjemný, útulný vzhled. Moderní fototapeta na zeď dokuchyně může být umístěna na zdi bez nábytku, ale vynikne také jaké krásná ozdoba kuchyňského vybavení – stolu a židlí či v mezeře mezi kuchyňskými skříňkami. Kontrastní barva fototapety na míru zvýrazní krásu nábytku. Fototapety do kuchyně jsou dostupné ve formě dnes tak módních marockých dlaždic, barevných ovocných nebo květinových kompozic či atraktivních grafik. Snadno tak můžeme vybrat vhodný vzor tak, aby se hodil do stylistiky "srdce domu".