-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Podle interiérů

Podle kategorie

Fototapeta 3D do kanceláře

Fototapety 3D – to jsou moderní nástěnné dekorace, díky kterým v mžiku oka zkrášlíte svůj byt. Fotografická ozdoba vnese do prostoru subtilnost, bohatství nádherných barev a pozitivní energii. Použijete-li vhodný vzor na fototapetě 3D, zdůrazníte styl aranžace a krásu interiérových doplňků. Mezi různorodými motivy naleznete vzory, které jsou jako stvořeny pro to, aby se staly dokonalou ozdobou klasicky zařízených obývacích pokojů či salónů. Pastelové krajinomalby budou efektně vypadat v romantické ložnice, zatímco květinové fototapety na zeď vnesou kouzlo pohádkové zahrady do elegantního interiéru. Stojí za to využít ozdobu tohoto typu k dekoraci místností – tento prvek propůjčí místnosti výrazný charakter a atraktivní vzhled.

Fototapety: univerzální dekorace interiérů

Od té doby, co fototapety 3d nahradily populární tapety, interiéry získaly výraznější a také značně kontrastnější dekorace. Díky moderní technologii můžete do zařízení svého obývacího pokoje zakomponovat jakoukoliv fotografii v trojrozměrném provedení a v intenzivních barvách, díky čemuž získáte výjimečnou formu dekorace! Pomocí fotografické dekorace udržíte v dosahu svého zraku své oblíbené záběry, milovanou krajinu nebo ty nejkrásnější vzory. Díky fototapetě na zeď snadno přizpůsobíte vybranou kompozici jakékoliv místnosti v domu a její montáž se stane otázkou několika mála chvil. Fotografická dekorace zatraktivní vzhled obývacího pokoje, salónu či jídelny, zatímco dětské fototapety zajistí pohádkový charakter dětské ložnice. Takový barevný prvek opticky zvětší prostor a vytvoří v něm útulnou, výjimečnou atmosféru. A to všechno právě použitím fototapety na zeď – do svého bytu tak vnesete teplo, optimismus a radost. Tato univerzální ozdoba bude skvěle vypadat jak v tradičně zařízené kuchyni, tak i v eklekticky aranžovaném obývacím pokoji. Mezi dostupnými motivy naleznete vzory, které snadno zakomponujete do stylisticky různými způsoby zdobených místností. V nabídce máme fototapety pro milovnice elegance i klasiky, fanynky geometrie a abstrakce, ale i pro příznivkyně magických a malebných krajinek. Firma Myloview jde vstříc potřebám svých zákazníků a vytváří kolekce s ohledem na různorodé preference a vkus.

Fototapeta do ložnice maják

Fototapety: kouzlo fotografických prvků

Nástěnné dekorace můžete použít k vyzdobení tlumených a klasicky zařízených interiérů – oživí a osvěží pokoj. Výrazné vzory, barevné kompozice, grafické mozaiky, krajinomalby – množství motivů způsobuje, že bez problému naleznete takové fototapety do ložnice, které zajistí Vašim prostorám fantastický vzhled. Tento fotografický prvek úspěšně zdůrazní krásu stylizace – může být využitý jako pozadí pro postel v ložnici, hladké povlečení či barevné polštářky, které jsou v podobné koloristice. Fototapety do ložnice napomáhají relaxaci – vhodně vybraný vzor působí uvolňujícím a uklidňujícím vlivem, což se podepíše na efektivním odpočinku v zátiší domova. Tato nástěnná dekorace, která představuje zajímavý prostor, přenese Váš obývací pokoj na druhý konec světa, díky čemuž se pohled z okna stane snesitelnějším a každodennost příjemnější. Fototapety do ložnice vytvoří v místnosti inspirující atmosféru – vnesou do ní fantazii, subtilnost, barvy.

Fototapeta do kuchyně: způsob metamorfózy kuchyňského prostoru

V naší kolekci naleznete zajímavé a výrazné nástěnné dekorace, které můžete použít v kuchyňských prostorách. Díky lahodným a barevným prvkům propůjčíte své kuchyni příjemný a útulný vzhled. Fototapetu do kuchyně můžete využít na zdi, při které nestojí žádný nábytek – tato dekorace skvěle působí jako orámování kuchyňského zařízení – malého stolku a židlí nebo v mezeře mezi závěsnými skříňkami a kredencí. Kontrastní pozadí dodá aranžaci výrazný charakter. Fototapety do kuchyně naleznete ve formě kouzelný fotografií, barevných kompozic i atraktivních grafik. Díky tomu snadno zakomponujete vybraný vzor do stylistiky, v jaké zařizuje „srdce domova”.