Fototapety podle kategorie - Schody

Fototapeta schody nabízí vynikající řešení pro nevelké, komorní interiéry, které plánujeme zařizovat. Nezávisle na dekoratérském stylu, který preferujeme, fototapeta 3d schody opticky zvětší naši místnost a způsobí, že získá několik dodatečných metrů čtverečních. A co víc - stejně skvěle bude vypadat jak v moderní, tak i v klasické aranžaci. Schody se, jako jeden ze základních architektonických prvků, objevují ve všech stylech a jsou vyráběny prakticky z každého materiálu. Díky tomu je fototapeta schody výjimečně univerzální a nadčasovou dekorací, která se hodí do každého typu interiéru.
Fototapeta prostorová schody

Fototapeta prostorová schody

Pomocí prostorové fototapety můžeme ovlivnit to, jak vizuálně přijímáme prostory. Motiv schodů opticky zvětší náš byt.
Fototapeta schody 3D

Fototapeta schody 3D

Motiv bílých spirálovitých schodů zpestří minimalistické moderní prostory garsoniéry.
90 fototapet
Fototapeta schody do obývacího pokoje

Fototapeta schody do obývacího pokoje

Industriální motiv schodů 3D umístěný na fototapetě v moderním obývacím pokoji bude originálním doplněním aranžace.
Fototapeta palácové schody

Fototapeta palácové schody

Palácové schody na fototapetě 3D nabízí řešení do malých interiérů v tradičním stylu.
Fototapeta staré schody

Fototapeta staré schody

Exotické rostliny a starodávné schody: taková fototapeta se stane zajímavým prvkem v eklektickém obývacím pokoji.
Fototapeta ulička a schody

Fototapeta ulička a schody

Španělsko nás dovede nadchnout slunečními paprsky a výjimečnou architekturou. Fototapeta se starodávnou uličkou doplní barevný, moderní interiér.
Fototapeta se schody prostorová

Fototapeta se schody prostorová

Pomocí prostorové tapety se schody můžeme dosáhnout zajímavého efekte v interiéru. Je to univerzální dekorace bytu.
Fototapeta bílé schody

Fototapeta bílé schody

Pruh fototapety s bílými schody postačí, abychom rozjasnili tmavé a úzké prostory obývacího pokoje.
Fototapeta dřevěné schody

Fototapeta dřevěné schody

Tapeta se starodávnými schody ze dřeva a kamene zvětší příliš těsné prostory obývacího pokoje zařízeného v klasickém stylu.
Fototapeta schody do ložnice

Fototapeta schody do ložnice

Fototapeta do ložnice se spirálovitými schody je dynamickým, ale při tom velmi jemným nástěnným prvkem.

 

Fototapeta schody v každém stylu

Vybíráme-li vhodnou dekoraci do aranžované místnosti, řídíme se obvykle dvěma pohledy: stylem a koloristikou. Zachováme-li stylistickou i koloristickou jednotu mezi interiérem a dekorací, budeme mít jistotu, že vytvoříme propojenou a harmonicky působící kompozici, která bude naše oči těšit po dlouhé roky. Takového efektu dosáhneme, když si vybereme právě tapetu schody. V bohaté nabídce tapet nalezneme vzory schodů vyrobených ze všech možných materiálů: kamene, betonu, dřeva, sklad či oceli. Díky tomu bude fototapeta schody skvěle vypadat jak v minimalistickém interiéru, ve kterém dominují kovové a prosklené konstrukce, tak i v klasickém obývacím pokoji, ve kterém najdeme antikvární nábytek a porcelánové ozdůbky.

Fototapeta prostorová schody do obývacího pokoje

  • Ve skandinávském stylu bude dokonale vypadat černobílá fototapeta schody, která svými kontrastními barvami báječně oživí naše prostory a propůjčí jim charakter. Jestli nechceme do interiéru vnášet významnou dominantu, pak bude tapeta schody, která zobrazuje bělené dřevěné schody vesnického domku rozhodně trefou do černého.
  • V rustikálním stylu bude naopak skvěle vypadat fototapeta 3d schody s fragmentem dřevěných schodů v hnědé barvě. Tento vzor bude báječně korespondovat se dřevěnými prvky interiéru, přičemž zdůrazní přirozený charakter zařízení.
  • Do interiéru zařízeného v industriálním stylu se hodí dva typy zobrazení: fototapeta schody betonové a fototapeta zobrazující schodiště ze staré továrny nebo průmyslového závodu. První řešení zdůrazní syrový charakter interiéru a betonová konstrukce schodiště bude koloristicky skvěle korespondovat se zařízením. Druhý vzor zase dodá místnosti lehkost díky kovovým, ažurovým konstrukcím schodů a zábradlí.
  • V romantickém obývacím pokoji bude nejlépe vypadat fototapeta ulička se schody zobrazující tajemná zákoutí Říma nebo Benátek. Kamenné schůdky italských budov a báječná nálada města zajistí, že interiér získá naprosto výjimečný charakter. Navíc fototapeta schody 3d, která zobrazuje schody s výrazným stoupáním, zvýrazní pocit hloubky a usnadní aranžaci obývacího pokoje s nevelkou metráží.

Fototapeta schody 3D

Zachováme-li správnou míru při aranžování minimalistického interiéru, stojí za to vybrat pouze jeden charakteristický, dominující akcent, který nám zorganizuje místnost. Fototapeta 3d schody v podobě spektakulárního točitého schodiště ze starého secesního domu bude skvělou volbou. Vířivá linie schodů, která se táhne v podobě šneka a ažurová konstrukce zábradlí vytvoří perfektní protiváhu minimalistickému interiéru.

Fototapeta španělské schody v obývacím pokoji

Fototapeta kamenné schody je dokonalým řešením, když chceme prolomit trochu monotónní charakter klasického interiéru. Syrový materiál bude skvělou protiváhou dřevěnému nábytku, měkkým kobercům a pastelovým barvám. Ideálním příkladem je fototapeta španělské schody. Tento vzor působí nejlépe v jasném a prostorném obývacím pokoji, protože pouze v takové místnosti nebude působit příliš těžkým dojmem. V komorním obývacím pokoji masivní, kamenné schody stlačí interiér a opticky ho zmenší.


Fototapeta schody v ložnici

V romantické ložnici zařízené v jasných, pastelových barvách je ideálním řešením tapeta schody zobrazující římskou architekturu. Italské schody s trochu žlutým, pískovým zbarvením budou krásně korespondovat s nábytkem v barvě přirozeného dřeva, čímž zároveň vytvoří protiváhu plyšovým kobercům a měkkým závěsům v ložnici. A fototapeta schody s uličkou díky tomu, že ukazuje fragment úzké ulice, vytvoří dojem hloubky a opticky zvětší interiér.