Obrazy podle kategorie - Kočka

Kočky vládnou světu. Jestli se Vám zdá, že je tomu jinak, tak jenom proto, že kočky chtějí, abyste si to mysleli. Co jiného nám tedy zbývá, než abychom si vyzdobili své byty, firmy a všechny jiné místnosti podobiznami našich kočičích vládců? Obraz kočka jsou fantastickou dekorací pro nejrozmanitější interiéry: nejen do těch, ve kterých bydlí skutečné kočky! Nenechte se zmást rozkošnými podobiznami mourků: vždyť na obrazech nemusí být jenom maličké slaďoučké kočičky, ale klidně také panteři, lvi a tygři: pletl by se tedy ten, kdo by si myslel, že obraz kočka je dekorací vhodnou výlučně do dětského pokoje. Hledáte nápad, jak využít kočičí podobiznu, abyste vytvořili výjimečnou dekoraci? Pak jste na správném místě: čtěte dále!

Obraz kočka malířství

Obraz kočka malířství

Obraz s kočkou malovaný akvarelem je skvělý nápad na dárek pro milovníky čtyřnohých mazlíčkou s měkoučkou srstí.
Obraz kočka na černém pozadí

Obraz kočka na černém pozadí

Pěkná kočka zvěčněná na minimalistickém obraze se stane ozdobou každého moderního interiéru.
55 obrazů
Obraz bílá kočka do ložnice

Obraz bílá kočka do ložnice

V minimalistické ložnici nemůže chybět mocný prvek: může se jím stát velký obraz s kočkou.
Obraz divoká kočka

Obraz divoká kočka

Obraz s divokou kočkou se ideálně hodí do obývacího pokoje v koloniálním stylu.
Obraz kočka do předsíně

Obraz kočka do předsíně

Obraz s kočkou umístěný v předsíni zdůrazní naši sympatii k těmto nádherným zvířatům.
Obraz s malou kočičkou

Obraz s malou kočičkou

Obraz s malou zrzavou kočičkou je určený pro stylizaci dětského pokoje, školní družiny nebo školky.
Obraz kočka pro teenagera

Obraz kočka pro teenagera

Zábavný obraz se zrzavou kočkou se jistě trefí do vkusu všem nepokorným teenagerům.
Obraz se zrzavou kočkou

Obraz se zrzavou kočkou

Sluneční obraz se zrzavou kočkou na louce oteplí monochromatické prostory. Můžeme ho umístit např. do pokoje teenagera

 

Mňauloview: obraz kočka pro každého!

Proč se tak rádi díváme na kočky? Máme dvě teorie. První jsme už představili výše: kočky vládnou světu, a společně se světem – takže vlastně i nám. Druhá je taková, že kočky mají v sobě tolik neodolatelného kouzla, že je zkrátka nemožné je nemít rád. Úplně stejně jako naše obrazy kočky!

Podobizny sladkých (nebo majestátních!) výrazů velkých i malých koček jsou dekorací, která se hodí do mnoha typů místností. Jestliže si už starověcí Egypťané rádi zdobili interiéry paláců a hrobek kočičími podobiznami, proč by to nebylo vhodné i pro naše byty a firmy? Hm? Jak to? Necítíte žádné konkrétní spojení se starověkými Egypťany? No co, v takovém případě Vás možná přesvědčí naše - skrz naskrz moderní - nabídky toho, jak využít obraz kočka k vyzdobení místností různého typu. Další z řady zvířecích inspirací!

Klasicky i sladce, čili obraz kočka v dětském pokoji

Kočky a děti - to je takové přirozené spojení. A ne, nejen kvůli tomu, že někteří lidé se chovají ke svým kočkám tak, jako by to byly jejich skutečné děti! Podobizny koček stojí za to využít při dekoraci dětského pokoje a dodat mu tak charakter: v závislosti na tom, jaký obraz s kočkou vyberete, může to být aranžace buď velmi, velmi slaďoučká a kouzelná, nebo trošku bojovná, která - promiňte nám ten vtípek - bude vystrkovat drápky. Takovou dekoraci můžete vytvořit několika různými způsoby. Jestliže na příklad toužíte, aby vůdčím motivem zařízení pokoje Vaší ratolesti byly pohádky a filmy pro děti, pověste tam obraz Kocoura v botách: toho slavného slavného šikuly z jednoho z nejoblíbenějších dětských příběhů! A jestli Vaše dítě prostě miluje kočičky, a ne jen ty pohádkové, ale všechny, obrazy s namalovanými kočkami budou ideální: můžete dokonce vytvořit kompozici z několika vzorů a pověsit je vedle sebe, díky čemuž získáte minigalerii kočičích podobizen. No a pokud Vaší představou vůdčího motivu nejsou pouze samotné kočky, jako spíš zkrátka domácí zvířátky, obrazy koček a psů budou trefou do černého!

Výjimečně: obrazy kočky v dospěláckém interiéru

Už jsme vzpomínali výše, že kočky nejsou přeci jen pouliční tulačky nebo domácí mazlíčci, ale také veliké, mohutné, divoké šelmy, takové jak lvi, tygři, pumy a levharti. Jejich podobizny budou nádhernou dekorací do mnoha „dospěláckých” interiérů: na příklad do obývacího pokoje nebo do sexy ložnice! Takovéto obrazy s namalovanými kočkami dodají zařízení dynamiku a sílu, protože způsobí, že celek aranžace bude vypadat mnohem zajímavěji. Obraz kočka tohoto typu stojí za to využít k vytvoření tématické dekorace: obraz, na kterém bude lev hrdě prezentující svou mocnou hřívu, výborně doplní aranžaci inspirovanou estetikou Afriky, zatímco obraz s tygrem se fantasticky hodí do místnosti, která byla dekorována s nadšením k motivům dálného východu.

Samozřejmě to, že v těchto místech dobře vypadají dekorace zobrazující velké kočkovité šelmy, neznamená, že by milovníci obyčejných domácích koček měli rezignovat na vyzdobení bytů jejich podobiznami! Obraz kočka nebo dokonce obrazy koček a psů se do do „dospěláckých” interiérů hodí skvěle: všechno záleží na tom, jaký snímek - nebo jakou grafiku - vyberete!


Naopak: obrazy pro kočku

Mysleli jste si, že jsme si dělali legraci, když jsme tvrdili, že kočky jsou ve skutečnosti našimi pány a vládci? Ani náhodou! Skutečně si to myslíme! A proto jsme si jistí, že si domácí kočky zaslouží, abychom jim vyzdobili také jejich koutek: na příklad to místo v domě, kde mají svůj košík s polštářkem nebo misky. Stojí za to tam pověsit - v každém případě ve vhodné výšce (tedy nepříliš vysoko nad podlahou) - speciální malý obraz pro kočku, na kterém bude, no ano, prostě kočka, nebo něco jiného, co by se té Vaší určitě zalíbilo. A proč ne? Kočky jsou nadšené, když se můžou dívat na podobizny jiných koček - a Vy tím získáte do bytu zábavný dekorační prvek!

Obrazy kočky - devět životů a co s nimi?

Tajemstvím trvanlivosti a odolnosti našich obrazů není pouze solidní moderní plátno, ale také - především! - inovační technologie ekologického latexového tisku HP Latex. Umožňuje nám získat velmi ostrý tisk s nádherně sytými barvami, identickými jak ty, které prezentujeme v katalogu na e-shopu - barvami, které vydrží po dlouhá léta v nezměněném stavu!