Obrazy podle kategorie - Magnólie

Obraz magnolie nabízí variantu pro všechny milovníky květinových akcentů v interiérech. Tyto nástěnné dekorace vnesou do místnosti jemnost a způsobí, že prostory získají rozkošnou ozdobu. V kolekci našeho e-shopu naleznete obrazy triptychy magnolie – budou krásně vypadat v elegantně zařízeném obývacím pokoji. Subtilní akcenty představující pastelové kompozice můžeme využít k výzdobě romantické ložnice. Obraz magnolie zvýrazní krásu krajkových doplňků, skleněných váz s květinami a světlého nábytku. Květinové dekorace propůjčí interiéru krásný vzhled a subtilně oživí tlumenou aranžaci.

70 obrazů

 

Obraz magnolie: elegantní ozdoba obývacích pokojů

Mezi nástěnnými dekoracemi v naší kolekci naleznete obrazy na zeď magnolie – tyto nástěnné prvky propůjčí klasicky, eklekticky i moderně zařízeným interiérům půvabný charakter. Rozkošné plátky v delikátní pastelové koloristice během okamžiku zkrášlí tlumené prostory a obývacímu pokoji ve stylu glamour zajistí výraznou a zároveň subtilní dekoraci. Oraz magnolie působí dokonale jako ozdoba elegantních pokojů, jejichž základem jsou skleněné prvky, živé rostliny a světlé zařízení. Květinový akcent oživí aranžaci – vnese do místnosti jemnost a svěžest. V nabídce našeho e-shopu naleznete různorodé obrazy magnolie, díky čemuž snadno zakomponujete novou ozdobu do stylistiky, v níž dekorujete obývací pokoj. Éterická rostlinka propůjčí celku výjimečné vyznění. Obraz do jasných interiérů vnese barvy a barevné aranžaci dodá výrazný charakter.

Květinový akcent v aranžacích inspirovaných přírodou

Obraz na zeď magnolie ve třech částech bude dokonale působit v obývacích pokojích zařízených v harmonii s přírodou. Tato nástěnná dekorace nalezne využití také v místnostech zařízených ve stylech, které čerpají inspiraci z jarní zahrádky plné kvetoucích rostlin. Tento květinový akcent způsobí, že elegantní obývací pokoj získá půvabnou, subtilní ozdobu – bílé plátky můžeme báječně komponovat s bílým zařízením místnosti, prolamovanými vázami a vkusným porcelánem. Tuto ozdobu můžeme využít rovněž v koupelně, jejímž základem jsou keramické světlé obkladačky, geometricky profilovaná vana a živé rostliny. Květinové motivy zajímavě působí na pozadí klasické palety barev země. Vzájemně se doplňují a stávají se její neodmyslitelnou součástí.

Obraz magnolie propůjčí aranžaci éterický charakter – tento akcent vnese do místnosti lehkost a delikátnost. Květina bude báječně působit nejen v domácích prostorných koupelnách, ale také v kosmetických salonech a wellness studiích. Tato nástěnná dekorace v nás bude asociovat krásu a půvab, efektně zvýrazní charakter salonu a zatraktivní interiér.

Obraz magnolie: rozkošná ozdoba dámských salonů

Růžové květy magnolie budou krásně vypadat nad pastelovým křeslem a elegantní rohovou pohovkou. Můžeme je využít také k dekoraci domácí ordinace, pracovny či kanceláře. Překrásné plátky zvěčněné na obraze vnesou do tlumených prostor kapku dynamiky.

Do elegantních interiérů doporučujeme nástěnnou dekoraci imitující olejomalby s magnoliemi. Tato elegantní ozdoba bude působit ideálně v eklekticky a vkusně zařízených místnostech, jejichž základem je nábytek ve stylu glamour a světlé barvy. Milovnice éterických prvků mohou ve svých ateliérech využít obraz magnolie triptych zobrazující květinu se subtilními bílými plátky na pastelovém pozadí. Trojdílná kompozice se stane efektní ozdobou běleného dřevěného psacího stolu nebo skleněné moderní pracovní desky.

Obraz magnolie propůjčí interiéru dámský charakter a zpříjemní každodenní práci na tvůrčích projektech. V kolekci naleznete obrazy v pestré koloristické paletě – od fialové, pudrově růžové a amarantu – po bílou a tlumený blankyt. To Vám umožní libovolně manévrovat barvami v aranžaci – pastelové motivy vnesou do pracovny eleganci, zatímco odvážné růžovo-modré kompozice propůjčí prostorám umělečtější vyznění.