Fototapety podle interiérů - Chlapecký pokoj

Fototapeta do pokoje chlapce vnese do dětských prostor barvy. Použijete-li vhodný vzor, zatraktivníte chlapeckou aranžaci a způsobíte, že místnost bude útulnější. Mezi různorodými motivy můžeme vyzdvihnout fototapetu do pokoje pro chlapce, která navazuje na populární pohádky, a dekorace, zobrazující vesmír a džungli – místa, která přejí rozvoji dětské představivosti a zájmu o svět. V kolekci naleznete vzory ideální také pro starší chlapce – automobily, letadla i pirátské lodě. Díky tomu jistě najdete takovou tapetu, která bude dokonale reflektovat zájmy Vašeho syna.

64 fototapet

 

Fototapeta do pokoju chlapce: kouzlo barevných záběrů

Tapeta do pokoje chlapce způsobí, že místnost získá barvy a teplo – fantastický motiv z pohádek a animovaných filmů bude přát tvůrčím zábavám a hrám. Použijete-li nástěnnou dekoraci s barevným vzorem, propůjčíte pokoji pohádkovější a útulnější vzhled. V naší kolekci naleznete fototapetu do pokoje chlapce, která čerpá ze světa pohádek a fantasy filmů.

  • Nic nebrání tomu, abyste do aranžace zakomponovali magického jednorožce na pozadí tajemného lesa nebo hrdinů oblíbených pohádek v podobě kouzelných barevných grafik.

Pohádková scenérie bude rozvíjet zvědavost u malých dobrodruhů – oživí místnost a zajistí jí výrazný charakter. Mezi různorodými motivy naleznete také fototapetu do pokoje chlapce s abstraktním vzorkovaným motivem.

Fantastické motivy na zdi dětského pokoje

K dekoraci chlapecké ložnice úspěšně využijete efektní nástěnné ozdoby inspirované světem fauny a flóry – a to jak v realistickém, tak i v pohádkovém provedení. V kolekci našeho e-shopu naleznete tapetu do pokoje chlapce s džunglí. Tuto dekoraci můžete dobře zakomponovat do místnosti s množstvím dřeva, zelenými akcenty a teplými barvami na zdech. Grafika s vesmírem vezme Vaši ratolest na mezigalaktickou cestu – dodá místnosti naprosto jiný, dokonce až surrealistický a magický vzhled. Fototapeta v pokoji chlapce s oblaky, oceánskými hlubinami a dinosaury přenese Vaši ratolest na zcela jiné místo, podpoří její potřebu číst knihy a rozvine tvůrčí schopnosti. Mezi našimi fotografikami můžeme vyzdvihnout také pirátské lodě – takové tapety v pokoji chlapce vytvoří atmosféru přející snům o námořních plavbách.

Do dětské aranžace úspěšně zakomponujete snímky připomínající film Piráti z Karibiku – ilustrace se stanou báječnou ozdobou klasické postele a dřevěného nábytku.

Fototapeta do pokoje pro chlapce: populární vzory

Fototapeta a pokoj chlapce mohou realizovat nejpopulárnější motivy, charakteristické pro  mužský svět – od sportu až po auto-moto. V naší kolekci naleznete vzory v barevném, výrazném provedení – ve formě jak fotografie, tak i grafik. Zajímavé prvky úspěšně zatraktivní každou chlapeckou aranžaci. Jestliže je Váš syn milovníkem sportu, k ozdobě zdí si vyberte fotbalové dekorace – jejich použití představuje univerzální řešení. Automobilové akcenty působí dokonale v minimalisticky zařízené místnosti – tapeta  v pokoji chlapce se stane výrazným prvkem, který bude pokoji dominovat.

Mezi různorodými vzory naleznete postavy závodníků a motocyklistů, ale také pilotů. Můžete se rozhodnout pro klasický motiv a do chlapecké ložnice zakomponovat nástěnné dekorace s automobily nebo bojovými idoly, např. s Batmanem. Jestliže hledáte něco univerzálního a tlumeného, vyberte si tapetu pokoj chlapce s mapou světa. Tato ozdoba bude přát výuce geografických názvů – stane se výrazným a barevným prvkem v tradičně zařízené místnosti.