Fototapety podle interiérů - Chlapecký pokoj

Fototapeta do pokoje chlapce vnese do dětských prostor barvy. Použijete-li vhodný vzor, zatraktivníte chlapeckou aranžaci a způsobíte, že místnost bude útulnější. Mezi různorodými motivy můžeme vyzdvihnout fototapetu do pokoje pro chlapce, která navazuje na populární pohádky, a dekorace, zobrazující vesmír a džungli – místa, která přejí rozvoji dětské představivosti a zájmu o svět. V kolekci naleznete vzory ideální také pro starší chlapce – automobily, letadla i pirátské lodě. Díky tomu jistě najdete takovou tapetu, která bude dokonale reflektovat zájmy Vašeho syna.

Fototapeta ovečky a lišky

Fototapeta ovečky a lišky

Pokud Váš syn ještě nemá zprecizované zájmy, ozdobte zdi jeho pokoje neutrálním vzorem se zvířaty.
Fototapeta pro chlapce fotbal

Fototapeta pro chlapce fotbal

Pokud společně se svým synkem preferujete minimalistické vzory, vyberte jednoduchou fototapetu s fotbalem.
76 fototapet
Fototapeta s lesní zvěří

Fototapeta s lesní zvěří

Pokud se Vaše ratolest dobře cítí obklopená zvířaty, pak pro ni taková fototapeta bude ideálním dárkem.
Fototapeta do pokoje chlapce moro

Fototapeta do pokoje chlapce moro

Pokud je Váš syn fanouškem vojenského stylu military, vsaďte na originální fototapetu s motivem moro.
Fototapeta do pokoje chlapce BMX

Fototapeta do pokoje chlapce BMX

Barevná fototapeta s kolem BMX vnese do klučičího pokoje trošku barev a rozežene aranžační nudu.
Fototapeta mraky pro chlapce

Fototapeta mraky pro chlapce

Fototapeta s obláčky je báječná dekorace do pokoje nemluvněte. Dobře ji můžeme komponovat s bílou a pastelovými barvami.
Fototapeta Formule 1

Fototapeta Formule 1

Fototapeta s Formulí 1 skvěle doplní pokoj malého fanouška automobilových závodů.
Fototapeta pro chlapce gól

Fototapeta pro chlapce gól

Originální motiv fototapety s přiblížením na míč v síti je ideální, sportovní motiv do klučičího pokoje.
Fototapeta mapa světa se zvířaty

Fototapeta mapa světa se zvířaty

Pokud Vaše dítě právě začíná poznávat svět, naše fototapeta s mapou zvířat mu v tom jistě pomůže.
Fototapeta pro chlapce dinosauři

Fototapeta pro chlapce dinosauři

Fototapeta s dinosaury patří k oblíbeným klučičím vzorům. Vnese do aranžace dynamiku a nedovolí prckovi, aby se nudil!
Fototapeta černobílé planety

Fototapeta černobílé planety

Tmavá fototapeta se hodí do pokoje starších chlapců, konkrétně pak těch, kteří se zajímají o astronomii.
Fototapeta dinosaur 3D

Fototapeta dinosaur 3D

Další nabídka s dinosaurem! Taková fototapeta na zeď je originální a velmi výraznou dekorací.

 

Fototapeta do pokoju chlapce: kouzlo barevných záběrů

Tapeta do pokoje chlapce způsobí, že místnost získá barvy a teplo – fantastický motiv z pohádek a animovaných filmů bude přát tvůrčím zábavám a hrám. Použijete-li nástěnnou dekoraci s barevným vzorem, propůjčíte pokoji pohádkovější a útulnější vzhled. V naší kolekci naleznete fototapetu do pokoje chlapce, která čerpá ze světa pohádek a fantasy filmů.

  • Nic nebrání tomu, abyste do aranžace zakomponovali magického jednorožce na pozadí tajemného lesa nebo hrdinů oblíbených pohádek v podobě kouzelných barevných grafik.

Pohádková scenérie bude rozvíjet zvědavost u malých dobrodruhů – oživí místnost a zajistí jí výrazný charakter. Mezi různorodými motivy naleznete také fototapetu do pokoje chlapce s abstraktním vzorkovaným motivem.

Fantastické motivy na zdi dětského pokoje

K dekoraci chlapecké ložnice úspěšně využijete efektní nástěnné ozdoby inspirované světem fauny a flóry – a to jak v realistickém, tak i v pohádkovém provedení. V kolekci našeho e-shopu naleznete tapetu do pokoje chlapce s džunglí. Tuto dekoraci můžete dobře zakomponovat do místnosti s množstvím dřeva, zelenými akcenty a teplými barvami na zdech. Grafika s vesmírem vezme Vaši ratolest na mezigalaktickou cestu – dodá místnosti naprosto jiný, dokonce až surrealistický a magický vzhled. Fototapeta v pokoji chlapce s oblaky, oceánskými hlubinami a dinosaury přenese Vaši ratolest na zcela jiné místo, podpoří její potřebu číst knihy a rozvine tvůrčí schopnosti. Mezi našimi fotografikami můžeme vyzdvihnout také pirátské lodě – takové tapety v pokoji chlapce vytvoří atmosféru přející snům o námořních plavbách.

Do dětské aranžace úspěšně zakomponujete snímky připomínající film Piráti z Karibiku – ilustrace se stanou báječnou ozdobou klasické postele a dřevěného nábytku.

Fototapeta do pokoje pro chlapce: populární vzory

Fototapeta a pokoj chlapce mohou realizovat nejpopulárnější motivy, charakteristické pro  mužský svět – od sportu až po auto-moto. V naší kolekci naleznete vzory v barevném, výrazném provedení – ve formě jak fotografie, tak i grafik. Zajímavé prvky úspěšně zatraktivní každou chlapeckou aranžaci. Jestliže je Váš syn milovníkem sportu, k ozdobě zdí si vyberte fotbalové dekorace – jejich použití představuje univerzální řešení. Automobilové akcenty působí dokonale v minimalisticky zařízené místnosti – tapeta  v pokoji chlapce se stane výrazným prvkem, který bude pokoji dominovat.

Mezi různorodými vzory naleznete postavy závodníků a motocyklistů, ale také pilotů. Můžete se rozhodnout pro klasický motiv a do chlapecké ložnice zakomponovat nástěnné dekorace s automobily nebo bojovými idoly, např. s Batmanem. Jestliže hledáte něco univerzálního a tlumeného, vyberte si tapetu pokoj chlapce s mapou světa. Tato ozdoba bude přát výuce geografických názvů – stane se výrazným a barevným prvkem v tradičně zařízené místnosti.