Fototapety podle kategorie - Koně

Fototapeta koně je efektní nástěnnou dekorací – majestátní bílí hřebci budou pro Vaši stěnu znamenat vkusnou ozdobu a zdůrazní stylistiku inspirovanou světem přírody. Fotografický prvek se báječně hodí do tradičně zařízených interiérů – skvěle souzní také se zařízením v atmosféře glamour a dokonale vypadá ve společnosti rustikálních doplňků. Fototapeta koně způsobí, že Vaše prostory získají ušlechtilejší a pohádkovější vzhled. Mezi různorodými fotografiemi a grafikami jistě naleznete ozdobu s motivem těchto důstojných zvířat, která se bude ideálně hodit do koloristiky a stylistika Vaší ložnice, jídelny či obývacího pokoje. Fototapety kůň v okamžiku promění vzhled místnosti, protože do ní vnesou teplo a fantazii. 

Fototapeta arabské koně

Fototapeta arabské koně

Fototapeta s arabskými koni v přiblížení je univerzální dekorací místnosti, která se hodí v podstatě do každého stylu.
Fototapeta kůň s nápisy

Fototapeta kůň s nápisy

Fototapeta s grafickým motivem koně a motivačními nápisy se báječně hodí do ložnice, kde od rána povzbuzuje k činnosti.
68 fototapet
Fototapeta bílý kůň

Fototapeta bílý kůň

Elegantní fototapeta s bílým koněm je ideální možností pro klasický obývací pokoj – dodá mu půvab a rozjasní místnost.
Fototapeta barevní koníci

Fototapeta barevní koníci

Fototapeta s barevnými koni je skvělou volbou do dětského pokoje, do kterého vnese bohatost barev a tvarů.
Fototapeta koně ve cvalu

Fototapeta koně ve cvalu

Postavy cválajících koní na fototapetě dodají aranžaci dynamiku, aniž by jí pozbavily klasického, elegantního vzhledu.
Fototapeta kůň do obývacího pokoje

Fototapeta kůň do obývacího pokoje

Nádherná fototapeta s koněm v tlumených, teplých barvách vnese do pokoje klidnou, romantickou atmosféru.
Fototapeta kůň zimní krajina

Fototapeta kůň zimní krajina

Jestliže máte rádi světlé interiéry, sáhněte po fototapetě s bílým koněm na pozadí sněhu. Ideálně se hodí do minimalistických obývacích pokojů.
Fototapeta tři koně

Fototapeta tři koně

Fototapeta s postavami tří koní ve cvalu je moderní možností pro všechny milovníky realistických motivů na stěnách.
Fototapeta kůň černý a bílý

Fototapeta kůň černý a bílý

Fototapeta s grafickým motivem černého a bílého koně je skvělým nápadem, jak zpestřit aranžaci dřevěného schodiště.
Fototapeta černobílá kůň

Fototapeta černobílá kůň

Monochromatické interiéry nemusí být nudné! Díky využití černobílé fototapety s koněm získá pokoj specifický charakter.

 

Fototapeta koně: dekorace klasických interiérů 

Koně nám přivádějí na mysl svobodu, moudrost, majestátnost. Šlechetní a důstojní hřebci na stěně vyniknou – a od základů promění její vzhled. Zvířecí motiv na tapety s konmi doporučujeme využít v klasických aranžacích a místnostech, ve kterých převažují prvky navazující na svět přírody a interiérové doplňky vyrobené z přírodních materiálů. Díky tomu zdůrazníte svou stylistiku. Použijete-li tapety s konmi, získáte pro svůj elegantní salón či obývací pokoj rafinovanou ozdobu a tradiční jídelně zajistíte fantastický charakter. Bílí koně budou skvěle vypadat na pozadí světlé, moderní pohovky. Tapety kůň zdůrazní krásu skleněných akcentů a plyšových prvků, například koberečku nebo polštářků. Černobílou fotografii úspěšně použijete v obývacím pokoji, jehož základem je dřevo ve všech podobách – tato dekorace doslova prýští pohodovou atmosféru a v interiéru vytvoří výjimečnou náladu. Fototapeta koně zdůrazní vkusnou aranžaci, ve které převažují bohatě zdobené doplňky, zatímco tradiční tlumené ložnici propůjčí výrazný vzhled.

Motiv koní v rustikálních aranžacích

Fototapeta koně se dokonale hodí do interiérů zařízených v rustikální stylistice. Tato nástěnná dekorace s efektním zvířecím motivem zkrášlí Váš idylický salónek a zdůrazní krásu stylizovaných doplňků, rostlinných akcentů a prvků vyrobených z přírodních materiálů. Tapety s konmi budou výborně vypadat v prostorách, ve kterých jste využili kámen, dřevo, cihly a pískovec. Tato dekorace zdůrazní aranžaci s venkovskou atmosférou a propůjčí jí útulný vzhled. Fototapeta koně vytvoří v místnosti báječnou náladu, která bude příznivá relaxaci v domácím zátiší. Fotografický prvek úspěšně zakomponujete mezi dřevěné doplňky, bílé akcenty a stylizovaný nábytek. Použijete-li tento prvek, propůjčíte svým prostorám pohádkový vzhled s fantastickou ozdobou. Tapeta koně na zeď na pozadí přírody oživí rustikální interiér a dodá mu výraznost. Bílí hřebci se stanou subtilním aranžačním prvkem – vnesou do interiéru jemnost a harmonii.

Nástěnná dekorace s motivem koní je báječnou ozdobou pro stěny v romanticky zařízeném interiéru – do Vašich prostor vnese delikátnost, nostalgii a půvab. Fototapety kůň zdůrazní prvky a subtilní doplňky, které zajišťují dobrou náladu – rostlinné vzory, světlé akcenty, nadýchané, delikátní tkaniny.

Tapeta kůň na stěně v romantické stylistice

Fotografii z černobílou krajinou a hřebci úspěšně zakomponujete do místností, jejichž základem jsou klasické, tlumené barvy – béžová, sněhově bílá, krémová. Koně budou skvěle vypadat ve společnosti vyřezávaného nábytku a doplňků prosycených dobrou atmosférou – krásnou lampou či skleněnými svícny.

Fototapeta koně na zeď dětské ložnice

V kolekci našeho e-shopu naleznete nejen koně, ale také magická stvoření – pegasy, jednorožce, okřídlené hřebce. Nástěnnou dekoraci s pohádkovým motivem úspěšně využijete v ložnici dítěte. Použijete-li výraznou fotografii, získá stěna pěkný vzhled a pohádkový charakter. Barevné fototapety a tajemná stvoření budou dětem pomáhat v tvůrčí zábavě a hrách. Grafické akcenty se dokonale hodí do dětského pokojíku – povzbudí představivost a zájem o svět u dětí.