Fototapety podle kategorie - Koně

Fototapeta koně je efektní nástěnnou dekorací – majestátní bílí hřebci budou pro Vaši stěnu znamenat vkusnou ozdobu a zdůrazní stylistiku inspirovanou světem přírody. Fotografický prvek se báječně hodí do tradičně zařízených interiérů – skvěle souzní také se zařízením v atmosféře glamour a dokonale vypadá ve společnosti rustikálních doplňků. Fototapeta koně způsobí, že Vaše prostory získají ušlechtilejší a pohádkovější vzhled. Mezi různorodými fotografiemi a grafikami jistě naleznete ozdobu s motivem těchto důstojných zvířat, která se bude ideálně hodit do koloristiky a stylistika Vaší ložnice, jídelny či obývacího pokoje. Fototapety kůň v okamžiku promění vzhled místnosti, protože do ní vnesou teplo a fantazii. 

Fototapeta podzimní krajina

Fototapeta podzimní krajina

Fototapeta s divokými koni je univerzální ozdoba místnosti. Krásný motiv nahradí jiné dekorace v interiéru.
Fototapeta koně ve cvalu

Fototapeta koně ve cvalu

Panoramatická fototapeta s divokými zvířaty se hodí do mnoha aranžací, především pak do retro stylistiky.
69 fototapet
Fototapeta koně na horách

Fototapeta koně na horách

Fototapeta v jasném, delikátním provedení je skvělou ozdobou do klasického obývacího pokoje – rozzáří místnost a zvýrazní styl interiéru.
Fototapeta mlhavé ráno

Fototapeta mlhavé ráno

Překrásná krajina s koni běžícími mlhou je originálním nástěnným doplňkem, který promění Váš interiér o 180 stupňů.
Fototapeta s koněm v akvarelu

Fototapeta s koněm v akvarelu

Podobizna koně v zahradě dodá bytu kouzlo, aniž by mu ubrala na klasickém, elegantním vzhledu.
Fototapeta zeleň v zahradě

Fototapeta zeleň v zahradě

Nádherná fototapeta v tlumených, teplých barvách vnese do místnosti klidnou atmosféru.
Pastelová fototapeta koně

Pastelová fototapeta koně

Fototapeta s barevnými poníky se skvěle hodí do dětského pokoje, kam vnese spoustu barev!
Fototapeta s jednorožcem

Fototapeta s jednorožcem

Fototapeta s podobiznou jednorožce je pohádková varianta pro malé milovnice těch výjimečných zvířat.
Fototapeta hřebci v mlze

Fototapeta hřebci v mlze

Fototapeta s motivem koní je dobrou volbou pro zpestření aranžace obývacího pokoje.
Fototapeta koně při západu slunce

Fototapeta koně při západu slunce

Minimalistické interiéry nemusí být nudné! Díky využití fototapety získá pokoj charakter.
Fototapeta ve stylu floral

Fototapeta ve stylu floral

Fototapeta s grafickým motivem koně v pastelových barvách se hodí do ložnice malé holčičky, kde bude od rána dodávat energii k vstávání!
Fototapeta kůň na levandulovém poli

Fototapeta kůň na levandulovém poli

Pokud máte rádi tmavé barvy, sáhněte po dekoraci s bílým koněm na pozadí levandule. Hodí se výborně do minimalistického obývacího pokoje.

 

Fototapeta koně: dekorace klasických interiérů

Koně nám přivádějí na mysl svobodu, moudrost, majestátnost. Šlechetní a důstojní hřebci na stěně vyniknou – a od základů promění její vzhled. Zvířecí motiv na tapety s konmi doporučujeme využít v klasických aranžacích a místnostech, ve kterých převažují prvky navazující na svět přírody a interiérové doplňky vyrobené z přírodních materiálů. Díky tomu zdůrazníte svou stylistiku. Použijete-li tapety s konmi, získáte pro svůj elegantní salón či obývací pokoj rafinovanou ozdobu a tradiční jídelně zajistíte fantastický charakter. Bílí koně budou skvěle vypadat na pozadí světlé, moderní pohovky. Tapety kůň zdůrazní krásu skleněných akcentů a plyšových prvků, například koberečku nebo polštářků. Černobílou fotografii úspěšně použijete v obývacím pokoji, jehož základem je dřevo ve všech podobách – tato dekorace doslova prýští pohodovou atmosféru a v interiéru vytvoří výjimečnou náladu. Fototapeta koně zdůrazní vkusnou aranžaci, ve které převažují bohatě zdobené doplňky, zatímco tradiční tlumené ložnici propůjčí výrazný vzhled.

Motiv koní v rustikálních aranžacích

Fototapeta koně se dokonale hodí do interiérů zařízených v rustikální stylistice. Tato nástěnná dekorace s efektním zvířecím motivem zkrášlí Váš idylický salónek a zdůrazní krásu stylizovaných doplňků, rostlinných akcentů a prvků vyrobených z přírodních materiálů. Tapety s konmi budou výborně vypadat v prostorách, ve kterých jste využili kámen, dřevo, cihly a pískovec. Tato dekorace zdůrazní aranžaci s venkovskou atmosférou a propůjčí jí útulný vzhled. Fototapeta koně vytvoří v místnosti báječnou náladu, která bude příznivá relaxaci v domácím zátiší. Fotografický prvek úspěšně zakomponujete mezi dřevěné doplňky, bílé akcenty a stylizovaný nábytek. Použijete-li tento prvek, propůjčíte svým prostorám pohádkový vzhled s fantastickou ozdobou. Tapeta koně na zeď na pozadí přírody oživí rustikální interiér a dodá mu výraznost. Bílí hřebci se stanou subtilním aranžačním prvkem – vnesou do interiéru jemnost a harmonii.

Nástěnná dekorace s motivem koní je báječnou ozdobou pro stěny v romanticky zařízeném interiéru – do Vašich prostor vnese delikátnost, nostalgii a půvab. Fototapety kůň zdůrazní prvky a subtilní doplňky, které zajišťují dobrou náladu – rostlinné vzory, světlé akcenty, nadýchané, delikátní tkaniny.

Tapeta kůň na stěně v romantické stylistice

Fotografii z černobílou krajinou a hřebci úspěšně zakomponujete do místností, jejichž základem jsou klasické, tlumené barvy – béžová, sněhově bílá, krémová. Koně budou skvěle vypadat ve společnosti vyřezávaného nábytku a doplňků prosycených dobrou atmosférou – krásnou lampou či skleněnými svícny.

Fototapeta koně na zeď dětské ložnice

V kolekci našeho e-shopu naleznete nejen koně, ale také magická stvoření – pegasy, jednorožce, okřídlené hřebce. Nástěnnou dekoraci s pohádkovým motivem úspěšně využijete v ložnici dítěte. Použijete-li výraznou fotografii, získá stěna pěkný vzhled a pohádkový charakter. Barevné fototapety a tajemná stvoření budou dětem pomáhat v tvůrčí zábavě a hrách. Grafické akcenty se dokonale hodí do dětského pokojíku – povzbudí představivost a zájem o svět u dětí.