Obrazy podle kategorie - Pop art

A je barevně a kreativně! Obrazy pop art inspirují k vytváření neopakovatelných stylizací v interiérech. S jejich pomocí proměníme monotematické prostory loftu nebo obývacího pokoje, a když pověsíme obraz pop art na zeď kanceláře, vneseme do ní značnou dávku pozitivní energie. Populární umění probouzí zvědavost! Pop art obrazy jsou sbírkou různorodých motivů, ze kterých si můžeme vybrat takové, které navazují na umění geniálního excentrika, jakým byl Andy Warhol. V čem tkví fenomén pop artu? Přesvědčte se sami!

Růžový obraz pop art s banánem

Růžový obraz pop art s banánem

Obraz ve stylu pop art můžeme umístit do každého interiéru. Barevná grafika jistě propůjčí krásný vzhled každé zdi.
Obraz s ženou do kuchyně

Obraz s ženou do kuchyně

Barevný portrét ženy ve stylu pop art se stane zajímavou dekorací v kuchyni nebo jídelně.
96 obrazů
Obraz s mladou ženou a telefonem

Obraz s mladou ženou a telefonem

Obraz pop art s ženou odlehčí minimalistické prostory a způsobí, že celek bude kompletní.
Obraz pop art ústa

Obraz pop art ústa

Pop art v ložnici: barevný obraz s ústy zastoupí tradiční květinové motivy a krajinky.
Obraz pop art s kazetou

Obraz pop art s kazetou

Milovníci moderního umění ocení stylizační možnosti, jaké nabízí pop art. Obraz v tomto stylu promění každý interiér.
Obraz s motivem telefonu

Obraz s motivem telefonu

Obraz ve stylu pop art s retro telefonem bude fantasticky vypadat v moderní, minimalistické kanceláři.
Obraz s ústy ve čtyřech barvách

Obraz s ústy ve čtyřech barvách

V tlumeném pokoji stojí za to zajistit vhodný barevný doplněk. Obraz pop art s ústy zvýrazní charakter interiéru.
Obraz pop art do obývacího pokoje

Obraz pop art do obývacího pokoje

Minimalismus stylově – obraz inspirovaný uměním pop art vyplní interiér pořádnou dávkou barev!
Obraz pop art s geometrickými vzory

Obraz pop art s geometrickými vzory

Barevný akcent v obývacím pokoji: triptych ve stylu pop art doplní aranžaci interiéru a stane se originálním elementem celku.
Obraz s portrétem ženy

Obraz s portrétem ženy

Černobílý obraz s dodatkem barevných teček nabízí zajímavé spojení, které se ideálně hodí do obývacího pokoje.
Barevný obraz v komiksovém stylu

Barevný obraz v komiksovém stylu

Pokud se Vám zeď v obývacím pokoji zdá tmavá a prázdná, zvýrazněte její charakter pomocí světlého obrazu.
Obraz pop art s ovocem

Obraz pop art s ovocem

Pomocí takového obrazu můžeme prolomit monotónní aranžaci obývacího pokoje, pokoje teenagera či předsíně.

 

Obrazy pop art – kvintesence svobodného umění

Převratné, dynamické, občas zábavné a ztotožňované z kulturou konzumu – umění pop art budí nejednoznačné asociace. Je to symbol naší doby, ačkoliv se v první polovině 20. století, kdy se zrodilo, stalo téměř záhadou. Dnes jsou obrazy pop art skutečně velmi často vybírané projektanty interiérů i milovníky umění aranžace prostor. Barevné, efektní a nezávazné obrazy pop art zdůrazní moderní charakter obývacího pokoje. Dobře se hodí také do pokoje teenagera.

Pop art obrazy v proměnlivé realitě. Dějiny v kostce

Většina lidí si myslí, že se pop art zrodil v USA, ale je dobré vědět, že se tenhle umělecký směr rozvíjel souběžně ve Velké Británii. Richard Hamilton v roce 1956 vytvořil zajímavou koláž pojmenovanou Just What Is It that Makes Today's Homes So Different, So Appealing, která je považována za první dílo pop artu. Hamilton se z politicko-společenských důvodů přestěhoval do Spojených států, kde se konzumní a reklamní estetika báječně uchytila. Pop art obrazy a jejich autoři se protivili vybranosti umění, když vnášeli do galerií vizualizace každodenního světa v sytých barvách a zobrazovali přitom jednoduché příběhy a také předměty každodenního užitku (např. slavné plechovky polévky Campbell’s).

Obraz komiks pop-art

Bez pop artu by nebyly komiksy. Nebo přesněji, bez práce Roye Lichtensteina by nebyly ani pop art, ani komiksy. Nejslavnější komiksové obrazy pop-art Lichtensteina jsou: Drowning Girl – tento obraz pop-art je zmiňovaný vedle nejhodnotnějších Warholových děl, a kromě něco Whaam! a Oh, Jeff… Obrazy pop art výjimečným způsobem představují obyčejný život. Dodávají mu barvy. Možná právě přišla doba, abychom si vybarvili také naše byty?  Obraz komiks pop art není zarezervovaný pouze pro fanoušky kreslených příběhů Marvel and DC Comics! Máte chuť si ho pověsit do kanceláře? No prosím, proč ne?!

Moderní interiér a obraz pop art

Pop art obraz bude vždy přitahovat pozornost, a proto bychom ho měli do estetiky našeho interiéru vybírat skutečně pečlivě. Obrazy pop art na objednávku nabízejí možnost precizního výběru – od samé tématiky obrazu, přes jeho barvy a sytost, velikost, zarámování i nosný materiál grafiky.

  • Jestli chcete zdůraznit výjimečnost takové dekorace a dodat tím eleganci celkové aranžaci, vyberte si pop art obraz ve zdobeném rámu.
  • Zajímavě působí kompozice vytvořená z obrazů pop art v různých velikostech (obchod myloview shromáždil několik tisíc vizualizací, z nichž si můžete vybrat ty, které Vás nejvíce  inspirují).

Obraz pop art Superman v pokoji teenagera

Stylizace pokoje teenagera nemusí – a dokonce by neměla – být konzervativní. Ať zde dominují barvy, dynamika a spousta pozitivní energiie. Zároveň se snažme udržet místnost v moderním stylu a vyhýbejme se snobským řešením. Rozhodneme-li se pro pop art obraz (například obraz pop art Superman), máme jistotu, že takhle zajímavý prvek vytvoří výjimečnou atmosféru v pokoji teenagera. Mladí lidé si zřídka vybírají hodnotné umění, a proto je zkusme naučit vnímavosti vůči barvám a estetice. Obvykle právě pop art obrazy a abstraktní dekorace probouzejí největší zájem a zvědavost. Umožňují totiž libovolné   interpretace a probouzejí představivost, která pak vytváří zcela nové světy. Komu jsou věnovány obrazy pop art? Odpověď může být pouze jediná – všem!

Pokud chcete bleskurychle osvěžit klasickou kompozici interiéru nebo dodat barvy do minimalistické místnosti, rozhodněte se pro jeden z obrazů pop art. Protože kde naleznete víc vizuálních dojmů, než v současné populární kultuře?