Nálepky podle interiérů - Předsíň

Nálepky do předsíně Vám umožní subtilně vyzdobit byt – v naší galerii najdete ozdoby inspirované různorodou tématikou, což Vám umožní vhodně vybrat motiv ke stylistice interiéru. S pomocí atraktivního prvku můžete také opticky zvětšit prostor a zvýraznit charakter aranžace. Nálepky do předsíně se dokonale hodí jako dekorace skříně – na její čelo snadno nanesete různé šablony – od malebných krajinek a nádherných, květinových vzorů, až po geometrické a abstraktní kompozice.

Nálepka ve stylu floral

Nálepka ve stylu floral

Minimalistický akcent s jarními květinami na zdi skvěle ozdobí Vaši předsíň a vnese do ní pozitivní energii.
Nálepka do předsíně s papouškem

Nálepka do předsíně s papouškem

Předsíň nemusí být nudná a monotónní. Velmi zajímavá, zelená nálepka s papouškem v akvarelu dodá místnosti exotický charakter.
64 nálepek
Nálepka s květy lotosu

Nálepka s květy lotosu

Pokud stejně jako my zbožňujete styl boho, pak se Vám náš návrh nálepky jistě trefí do vkusu. Zeleň ve spojení se dřevem a bílou barvou vytvoří krásnou kompozici.
Nálepka do předsíně v akvarelu

Nálepka do předsíně v akvarelu

Ženský interiér vyžaduje ženské dekorace. Nálepku s květinami můžeme umístit téměř do každé aranžace. A květinové motivy navíc nikdy nevyjdou z módy!
Minimalistická nálepka do předsíně

Minimalistická nálepka do předsíně

Obnova nábytku může být skvělou zábavou! Nálepka zakryje všechny škrábance – a Vy budete mít satisfakci z dobře odvedené práce!
Nálepka tropické listí

Nálepka tropické listí

Zelené listí zařídí, že snáze zapomenete na každodenní starosti. Budete se tak moc soustředit na odpočinek.
Nástěnná nálepka do předsíně

Nástěnná nálepka do předsíně

Nálepka s rostlinným vzorem bude ideálním doplňkem předsíně, v níž chybí přírodní akcenty.
Nálepka imitace teraco

Nálepka imitace teraco

Tlumený motiv s imitací teraco okouzlí všechny návštěvy. A doma potěší zvláště ty, kteří mají rádi delikátní akcenty.
Abstraktní nálepka do předsíně

Abstraktní nálepka do předsíně

Pronajímáte si byt, ve kterém jsou nepříliš atraktivní dveře? Zakryjete-li jejich povrch efektní nálepkou, vykouzlíte zajímavou stylizaci!
Nálepka s geometrickým motivem

Nálepka s geometrickým motivem

Předsíň je vizitkou domu. Postarejte se tedy o to, aby skříň, která tam stojí, nadchla hosty už na prahu. Ozdobte ji zajímavým vzorem.
Typografická nálepka do předsíně

Typografická nálepka do předsíně

Pastelová nálepka se srdcem je dokonalou ozdobou do předsíně. Nápis "home sweet home" Vás bude každý den vítat po návratu domů.
Nálepka ve stylu art deco

Nálepka ve stylu art deco

Art deco v minimalistické formě? Taková stylizace se zalíbí fanouškům moderních aranžací interiérů.

Subtilní nálepka na skříň v předsíni je originální a zároveň fantasticky snadnou možnosti jak ozdobit interiér. Díky šikovné nálepce dostanete příležitost zcela proměnit vzhled svého nábytku a věnujete mu tak druhý život.

 

Nálepky na zeď do předsíně 

Předsíň – stejně jak i jiné místnosti bytu můžeme efektně ozdobit nálepkami. Dekorativní šablony oživí tlumené aranžace a osvěží monochromatické interiéry. V galerii naleznete nálepky do předsíně představující různorodé motivy – zvláště doporučujeme ty, které jsou inspirované světem přírody a trochu výraznější a modernější kompozice navazující na geometrii a současné malířství. V prostorách subtilně zařízeného bytu ideálně vyniknou nálepky do předsíně v utlumené, klasické paletě barev. Elegantně zařízený byt můžete zkrášlit sofistikovaným motivem. S pomocí nástěnných prvků zvýrazníte krásu vybraných elementů aranžace a dodáte určitým stylizacím na výrazu. Nálepky na zeď do předsíně mohou plnit více než jednu funkci – ty abstraktní a prostorové umožní vytvořit dojem, že je interiér větší než ve skutečnosti. Pokud je místnost charakteristická skutečně nevelkou metráží, tak můžete "kouzelnou" samolepku umístit na šatní skříň – splní svou funkci a zatraktivní nábytek.

Nástěnné nálepky do předsíně: nejlepší vzory k dekoraci interiéru

Mezi dostupnými motivy snadno najdeme takové, které dokonale zvýrazní  charakter místnosti a krásu zvolené aranžace. Níže prezentujeme nálepky na zeď do předsíně, které se dokonale hodí právě do předsíně, a doplňky a prvky vybavení, které k nim můžete přidat, abyste vytvořili zajímavý celek.

Černou, stylovou šablonu se starodávnou pouliční lampou zvolme do kompletně bílých interiérů, ve kterých fantasticky vynikne. Z tohoto důvodu se taková nálepka do předsíně výborně hodí do skandinávských, eklektických a elegantních aranžací. Tento motiv vytvoří v místnůstce výjimečnou atmosféru – umožní nám do aranžace vnést specifické prostředí ze staroměstské scenérie Paříže, a propůjčí aranžaci špetku romantiky. Nálepky do předsíně s takovým vzorem zvýrazní krásu antikvárních předmětů a nábytku a zdůrazní kouzlo těch prvků aranžace, které čerpají ze stylistiky vintage.

Mezi nálepkami na zeď do předsíně nemohou chybět šablony s věšákem. Takové vzory nám umožní ušetřit místo ve velmi malých bytech. Ergonomické řešení je charakteristické svou univerzálností – takovou dekoraci můžeme umístit na zeď zároveň jak v klasické, tak i v moderní místnosti. Rozhodnete-li se pro bohatě zdobený věšák, vnesete do aranžace elegantní akcent – na druhou stranu prostý a standardní se zase hodí do minimalisticky zařízených interiérů. Černé háčky ve spojení s nálepkou do předsíně nám umožní využít šablonu imitující nábytek k uchovávání oblečení a drobností, a navíc se budou esteticky hodit do aranžace.

Nálepky do předsíně s rostlinnými vzory

Nástěnné nálepky do předsíně s rostlinnými vzory efektně oživí a osvěží aranžaci předsíně. Květinové a ornamentové vzory snadno zakomponujeme do místnosti zařízené klasicky a elegantně. Rostlinná kompozice bude skvěle působit ve spojení s geometricky profilovaným nábytkem a elegantními doplňky inspirovanými uměním a přírodou. V místnosti můžete využít nálepky do předsíně s motivem stromu, odkvetlé pampelišky... Šablonu doporučujeme nanést na zeď a zvolit paletu barev podle koloristiky, která dominuje v aranžované místnosti. Tuto dekoraci můžeme použít také jako ozdobu skříně či dveří.