Obrazy podle interiérů - Kuchyň

Použijeme-li obrazy do kuchyně, objevíme dokonalý způsob jak zdůraznit charakter aranžovaných prostor a dodat jim útulnější vzhled. Použitím květinových prvků efektně zkrášlíte elegantně i klasicky zařízenou místnost, zatímco pomocí fotografické kompozice s kávovými zrnky nebo s ovocem si zajistíte atraktivní dekoraci moderního interiéru. Obrazy v kuchyni mohou zobrazovat prosluněné krajinky i luční scenérie - přivedou nás na jiné myšlenky, odpočineme si díky nim od trápení všedních dní a zpříjemní nám přípravu pokrmů. Díky pestrosti motivů zcela jistě naleznete nástěnnou dekoraci, která se bude ideálně hodit do interiéru, který dekorujete. Obrazy na zeď do kuchyně s abstraktní kompozicí se stanou efektní ozdobou modernisticky i eklekticky zařízených místností.

Obraz do kuchyně kytice

Obraz do kuchyně kytice

Elegantní kuchyně potřebuje vhodné doplňky. Obraz s květinami nabízí univerzální doplnění stylizace.
Obraz do kuchyně čaj

Obraz do kuchyně čaj

V kuchyni nepotřebujeme velké množství dekorací. Postačí obraz vytvořený minimalistickou technikou.
53 obrazů
Obraz do kuchyně pokrmy

Obraz do kuchyně pokrmy

Potravinová pyramida v netypickém provedení - jako obraz vytvořený v klasické estetice!
Obraz hroznové víno

Obraz hroznové víno

Motiv ovoce nebo zeleniny vypadá nejlépe na zdech kuchyně nebo ve stravovacích zařízeních.
Obraz podzimní ovoce

Obraz podzimní ovoce

Barvy podzimu v kuchyni: obraz s ovocem a zeleninou má teplou paletu barev, která zpestří stylizaci interiéru.
Obraz barevné listí do kuchyně

Obraz barevné listí do kuchyně

Barevné listí umístěné na kuchyňském obraze umožňuje v interiéru vytvořit teplou atmosféru.
Kuchyňský obraz jablka

Kuchyňský obraz jablka

Dynamickou kompozici s příjemnou koloristikou můžeme komponovat s minimalistickými, ale i klasickými aranžacemi.
Kuchyňský obraz s krajinou

Kuchyňský obraz s krajinou

Obraz s malebným výhledem se hodí do každé stylizace i do každého interiéru – taktéž do kuchyně.
Kuchyňský obraz s květinou

Kuchyňský obraz s květinou

Obraz vypadající téměř jako list vytržený z botanického atlasu je originální a velmi rafinovanou možností jak vyzdobit kuchyni.
Obraz květiny do kuchyně

Obraz květiny do kuchyně

Květinový nástěnný motiv ve formě obrazu se skvěle hodí do otevřených prostor, např. do garsonky.
Obraz s motivem přírody

Obraz s motivem přírody

Moderní kuchyně bez obrazů? Nemožné! V minimalistickém interiéru pověsme klasickou dekoraci s přírodním motivem.
Stylový kuchyňský obraz

Stylový kuchyňský obraz

Díky nástěnným obrazům máme možnost zpestřit a "vybarvit" interiér. Grafické motivy vybírejme s rozvahou!

 

Obrazy v kuchyni moderně zařízené

Jaký obraz si vybrat do moderní kuchyně? Mezi různorodými vzory naleznete nástěnné dekorace, které čerpají ze světa abstraktních a geometrických forem. Takové dekorační prvky vypadají skvěle v aranžacích, ve kterých převládají jednoduché elementy a doplňky zbavené zdobení. Obrazy do kuchyně zajistí interiéru expresivní vzhled - oživí minimalistické aranžace a zkrášlí modernistické sestavy. V eklekticky zařízené místnosti můžeme využít nástěnné akcenty v grafické formě, které nám přivedou na mysl kresby tužkou, zatímco v industriálních prostorách využijme fotografie se zrnky kávy nebo s kamínky. Dekorace s Eiffelovou věží je charakteristická univerzálností využití - tato budova na obrazech do kuchyně a jídelny dodá místnostem eleganci a vnese do nich závan pařížské atmosféry.

Obrazy do kuchyně: krása krajinomaleb

Malebné krajinky vnesou gejzír barev do klasicky zařízené místnosti. Obrazy na zed' do kuchyně s pohádkovou krajinou s Toskánskem v hlavní roli vnesou slunce, pozitivní energii a krásu italských zákoutí do kuchyňských prostor, zatímco lesní scenérie zdůrazní krásu stylizace inspirované světem přírody. Krajina s rozkvetlou loukou se stane krásným pozadím pro dřevěný nábytek, doplňky v retro stylu a barevné prvky - krajinomalba dodá interiéru elegantní a kouzelnou ozdobu. V kuchyňských prostorách zaaranžovaných ve skandinávském stylu úspěšně využijete obrazy do kuchyně s horskou dolinou - tyto prvky můžeme skvěle komponovat se sněžnou koloristikou, dřevem a proutím. Provensálská stylizace, jejímž základem jsou ažurové akcenty, bělené komody a krajkové látky, získá výraznost díky nástěnné dekoraci s levandulovým polem. Kompozice s květy levandule vytvoří v místnosti romantickou atmosféru - propůjčí interiéru subtilní vzhled.

Květinové motivy

K výzdobě "srdce domu" můžete úspěšně využít dekorační obrazy s motivem květin. Kromě levandule naleznete v naší kolekci také růžové kompozice - nástěnné dekorace s růžemi se stanou dokonalou ozdobou místností aranžovaných v retro stylu. Slunečnice se zase ideálně hodí do teplých kuchyní, ve kterých převládají sluneční barvy - odstíny žluté a oranžové. Květiny budou efektním pozadím pro nábytek v barvě medu a proutěné doplňky. Tulipánové vzory najdou své užití v tradičně zařízené místnosti - skvěle budou vypadat ve spojení se světlými pracovními deskami, prosklenými skříňkami a pastelovými akcenty. Použití tulipánů na obrazech do kuchyně a jídelny nabízí báječný způsob, jak propašovat do kuchyňských prostor jaro, optimismus a radostnou auru - tyto květiny po zimě efektivně osvěží aranžaci. Máky dodají interiéru "ruměnce" - zdůrazní karmínové elementy a oživí zařízení.

Ovocné kompozice na obrazech do kuchyně

K dekoraci místnosti si můžete vybrat také obrazy na zed' do kuchyně s ovocem. Chutné kompozice zvýrazní charakter aranžovaných prostor a dodají jim útulný vzhled. V nabídce vzorů můžeme vyzdvihnout grafické dekorace - ovoce vnesou gejzír barev do místnosti a stane se její atraktivní dekorací. V naší kolekci naleznete ovocné vzory ve všech odstínech duhy - šťavnaté barevné kompozice oživí stěny a zpříjemní Vám chvíle trávené v kuchyni. Milovnicím klasických dekoratérských řešení doporučujeme nástěnné dekorace se zátiším, které nám připomínají světoznámé olejomalby. Květinovo-ovocné kompozice se stanou efektním pozadím pro dřevěné vybavení místnosti a pro doplňky inspirované rostlinnými vzory.

 

Obrazy s květinami – univerzální dekorace bytu

Obrazy s květinami – univerzální dekorace bytu

Obraz květiny - banální? Nic takového! Univerzální floristické motivy mohou mít své místo v jakékoliv estetice prostoru, ale to neznamená, že jsou nudné. Aby se podařilo zbavit obrazů na plátně květiny typických zobrazení, doporučujeme Vám několik velmi zajímavých stylistických řešení. Které z nich se objeví na Vašich zdech?