Obrazy podle interiérů - Kuchyň

Použijeme-li obrazy do kuchyně, objevíme dokonalý způsob jak zdůraznit charakter aranžovaných prostor a dodat jim útulnější vzhled. Použitím květinových prvků efektně zkrášlíte elegantně i klasicky zařízenou místnost, zatímco pomocí fotografické kompozice s kávovými zrnky nebo s ovocem si zajistíte atraktivní dekoraci moderního interiéru. Obrazy v kuchyni mohou zobrazovat prosluněné krajinky i luční scenérie - přivedou nás na jiné myšlenky, odpočineme si díky nim od trápení všedních dní a zpříjemní nám přípravu pokrmů. Díky pestrosti motivů zcela jistě naleznete nástěnnou dekoraci, která se bude ideálně hodit do interiéru, který dekorujete. Obrazy na zeď do kuchyně s abstraktní kompozicí se stanou efektní ozdobou modernisticky i eklekticky zařízených místností.

Obraz do kuchyně kytice

Obraz do kuchyně kytice

Elegantní kuchyně potřebuje vhodné doplňky. Obraz s květinami nabízí univerzální doplnění stylizace.
Obraz do kuchyně čaj

Obraz do kuchyně čaj

V kuchyni nepotřebujeme velké množství dekorací. Postačí obraz vytvořený minimalistickou technikou.
63 obrazů
Obraz do kuchyně pokrmy

Obraz do kuchyně pokrmy

Potravinová pyramida v netypickém provedení - jako obraz vytvořený v klasické estetice!
Obraz hroznové víno

Obraz hroznové víno

Motiv ovoce nebo zeleniny vypadá nejlépe na zdech kuchyně nebo ve stravovacích zařízeních.
Obraz květiny na louce

Obraz květiny na louce

Přivítejte ve své kuchyni jaro! Pomůže Vám v tom náš obraz s rozkvetlou loukou!
Obraz do kuchyně krajinka

Obraz do kuchyně krajinka

Podzimní krajinka zvěčněná na kuchyňském obraze Vám umožní ve Vašem interiéru teplou atmosféru.
Obraz plástve medu

Obraz plástve medu

Obraz s plástvemi medu přitahuje pozornost a účinně dodává energii každé stylizaci bez výrazu.
Tropický obraz do kuchyně

Tropický obraz do kuchyně

Pokud hledáte kuchyňskou dekoraci, obraz se tam hodí zcela ideálně! Tropický vzor nebude dominovat interiéru a dodá mu výjimečný vzhled.
Obraz blankytné květy

Obraz blankytné květy

Obraz s květinami je univerzální dekorace do kuchyně, která bude dobře vypadat v každém stylu.
Kuchyňský obraz s borůvkami

Kuchyňský obraz s borůvkami

Obraz s motivem ovoce, např. s borůvkami – to je nenahraditelný způsob, jak ozdobit kuchyni, jídelnu, a dokonce i restauraci.
Obraz paroží a květiny

Obraz paroží a květiny

Moderní kuchyně bez obrazů? To není možné! V minimalistickém interiéru pověsme dekoraci, která ho oživí!
Obraz buket listí

Obraz buket listí

Díky nástěnným obrazům máme možnost zpestřit kuchyňské prostory. Listnatý motiv oživí interiér.

 

Obrazy v kuchyni moderně zařízené

Jaký obraz si vybrat do moderní kuchyně? Mezi různorodými vzory naleznete nástěnné dekorace, které čerpají ze světa abstraktních a geometrických forem. Takové dekorační prvky vypadají skvěle v aranžacích, ve kterých převládají jednoduché elementy a doplňky zbavené zdobení. Obrazy do kuchyně zajistí interiéru expresivní vzhled - oživí minimalistické aranžace a zkrášlí modernistické sestavy. V eklekticky zařízené místnosti můžeme využít nástěnné akcenty v grafické formě, které nám přivedou na mysl kresby tužkou, zatímco v industriálních prostorách využijme fotografie se zrnky kávy nebo s kamínky. Dekorace s Eiffelovou věží je charakteristická univerzálností využití - tato budova na obrazech do kuchyně a jídelny dodá místnostem eleganci a vnese do nich závan pařížské atmosféry.

Obrazy do kuchyně: krása krajinomaleb

Malebné krajinky vnesou gejzír barev do klasicky zařízené místnosti. Obrazy na zed' do kuchyně s pohádkovou krajinou s Toskánskem v hlavní roli vnesou slunce, pozitivní energii a krásu italských zákoutí do kuchyňských prostor, zatímco lesní scenérie zdůrazní krásu stylizace inspirované světem přírody. Krajina s rozkvetlou loukou se stane krásným pozadím pro dřevěný nábytek, doplňky v retro stylu a barevné prvky - krajinomalba dodá interiéru elegantní a kouzelnou ozdobu. V kuchyňských prostorách zaaranžovaných ve skandinávském stylu úspěšně využijete obrazy do kuchyně s horskou dolinou - tyto prvky můžeme skvěle komponovat se sněžnou koloristikou, dřevem a proutím. Provensálská stylizace, jejímž základem jsou ažurové akcenty, bělené komody a krajkové látky, získá výraznost díky nástěnné dekoraci s levandulovým polem. Kompozice s květy levandule vytvoří v místnosti romantickou atmosféru - propůjčí interiéru subtilní vzhled.

Květinové motivy

K výzdobě "srdce domu" můžete úspěšně využít dekorační obrazy s motivem květin. Kromě levandule naleznete v naší kolekci také růžové kompozice - nástěnné dekorace s růžemi se stanou dokonalou ozdobou místností aranžovaných v retro stylu. Slunečnice se zase ideálně hodí do teplých kuchyní, ve kterých převládají sluneční barvy - odstíny žluté a oranžové. Květiny budou efektním pozadím pro nábytek v barvě medu a proutěné doplňky. Tulipánové vzory najdou své užití v tradičně zařízené místnosti - skvěle budou vypadat ve spojení se světlými pracovními deskami, prosklenými skříňkami a pastelovými akcenty. Použití tulipánů na obrazech do kuchyně a jídelny nabízí báječný způsob, jak propašovat do kuchyňských prostor jaro, optimismus a radostnou auru - tyto květiny po zimě efektivně osvěží aranžaci. Máky dodají interiéru "ruměnce" - zdůrazní karmínové elementy a oživí zařízení.

Ovocné kompozice na obrazech do kuchyně

K dekoraci místnosti si můžete vybrat také obrazy na zed' do kuchyně s ovocem. Chutné kompozice zvýrazní charakter aranžovaných prostor a dodají jim útulný vzhled. V nabídce vzorů můžeme vyzdvihnout grafické dekorace - ovoce vnesou gejzír barev do místnosti a stane se její atraktivní dekorací. V naší kolekci naleznete ovocné vzory ve všech odstínech duhy - šťavnaté barevné kompozice oživí stěny a zpříjemní Vám chvíle trávené v kuchyni. Milovnicím klasických dekoratérských řešení doporučujeme nástěnné dekorace se zátiším, které nám připomínají světoznámé olejomalby. Květinovo-ovocné kompozice se stanou efektním pozadím pro dřevěné vybavení místnosti a pro doplňky inspirované rostlinnými vzory.

 

Obrazy s květinami – univerzální dekorace bytu

Obrazy s květinami – univerzální dekorace bytu

Obraz květiny - banální? Nic takového! Univerzální floristické motivy mohou mít své místo v jakékoliv estetice prostoru, ale to neznamená, že jsou nudné. Aby se podařilo zbavit obrazů na plátně květiny typických zobrazení, doporučujeme Vám několik velmi zajímavých stylistických řešení. Které z nich se objeví na Vašich zdech?