Plakáty podle kategorie - Sport • Plakáty na zeď

Mýlil by se ten, kdo by si myslel, že sport a umění jsou dvě disciplíny, které se sebou navzájem nemají nic společného. Je to právě naopak: už tisíce let sport inspiruje umělce různých typů! Sportovní motivy jsou nebanálním, velmi svěžím – a dodejme, velmi dynamickým – způsobem, jak můžeme vyzdobit interiér. Příkladem toho může být každý sportovní plakát v naší kolekci. Máme zde přehlídku všech možných disciplín od fotbalu až po tak specifické sporty jako je curling nebo synchronní plavání, a proto zde naleznete i plakát se zimními sporty, s vodními hrami, ale také vzory inspirované sportovním náčiním nebo slavnými hřišti a stadióny, stejně jako podobizny sportovců.
Motivační sportovní plakát

Motivační sportovní plakát

Plakát s mobilizujícím heslem nejenže ozdobí interiér, ale zároveň nám dodá velkou dávku motivace k tréninku!
Plakát vodní sporty

Plakát vodní sporty

Plakát se surfařem ozdobí nejen byt fanouška tohoto sportu! Stylistika vintage se hodí do eklektických prostor.
574 plakátů
Plakát červené kolo

Plakát červené kolo

Milovníkům výletů doporučujeme plakáty s jízdním kolem. Výborně působí v předsíni.
Sportovní plakát pro teenagera

Sportovní plakát pro teenagera

V pokoji teenagera by měl viset alespoň jeden sportovní plakát vycházející z vášně dospívajícího muže či ženy.
Plakát americký fotbal

Plakát americký fotbal

Pro fanoušky amerického fotbalu jsme připravili minimalistické plakáty inspirované touto sportovní disciplínou.
Plakát retro automobil

Plakát retro automobil

Poster s červeným automobilem navazuje na offroad. Stane se výrazným dekoračním akcentem v pánském obývacím pokoji.
Sportovní plakát baseball

Sportovní plakát baseball

Veliký plakát se sportovním motivem může nalézt své místo na zdi v obývacím pokoji. Odlehčí a zpestří stylizaci.
Sportovní plakát hokej

Sportovní plakát hokej

Plakát s hokejovým motivem umístěný do pokoje teenagera se stane netypickým a velmi nápaditým doplňkem do celku stylizace.
Plakát sportovní motiv

Plakát sportovní motiv

Sportovní plakáty to je série inspirativních grafik, kterými můžeme vyzdobit každý interiér – od obývacího pokoje přes pokoj teenagera až po předsíň!
Plakát sportovní disciplíny

Plakát sportovní disciplíny

Na stěně školní chodby můžeme pověsit retro plakát s ikonami symbolizujícími různé sportovní disciplíny.
Plakát bowlingový turnaj

Plakát bowlingový turnaj

Barevný plakát je ideální dekorací pubu nebo bowlingového klubu. Zvláště doporučujeme grafiky v retro stylu.
Plakát vintage rybářství

Plakát vintage rybářství

Fanouškům relaxace u vody doporučujeme stylové plakáty, kterými můžou úspěšně vyzdobit bytový interiér.

 

Styl na závody: stylové sportovní plakáty pro každého

Spojení umění a sportu je nejen užší, ale i starší, než si většina z nás připouští. Už ve starověkém Řecku byli vítězové her – a to nejen olympijských, ale také menších, lokálních závodů – opěvováni v písních básníky nejvyšší úrovně a portrétováni slavnými sochaři. Stačí si připomenout slavného Myrónova Diskobola, jednu z nejslavnějších soch starověkého světa! Pokud Vás však antické příklady nepřesvědčily, stačí dokonce i zběžné prohlédnutí námi připravených sportovních plakátů, abychom napravili dojem: sesbírali jsme zde ty nejzajímavější, nejoriginálnější, nejstylovější a – přirozeně – nejkrásnější grafiky inspirované sportem, jaké se nám jenom podařilo najít v našem nekonečném (desítky miliónů vzorů nejsou žádné drobky!) katalogu. Jsme si jistí, že bez ohledu na to, zda potřebujete sportovní plakát k ozdobení dětské ložnice nebo pokoje teenagera, či spíše sháníte ozdobu vhodnou do reprezentativního interiéru domu nebo dokonce firmy, určitě zde najdete něco, co pro Vás bude to pravé! Abychom Vám usnadnili výběr, připravili jsme několik variant toho, jakým způsobem můžete využít sportovní plakáty k vytvoření výjimečné, velmi zajímavé dekorace. Připraveni? Tak... start!

Do pokoje teenagera – fanouška sportu: plakát sportovní události

Sportovní plakáty patří k těm dekoracím, které nepůsobí skvěle v úplně každém interiéru. Právě naopak: myslíme si, že při výběru vzorů tohoto typu by měl být člověk opatrný! Naštěstí pokoj teenagera (nebo staršího děcka) je interiérem, ve kterém bude takový sportovní plakát působit naprosto fantasticky. Bude dobře vypadat sólo, ale pokud chcete využít celý jeho potenciál, použijte ho jako jeden z prvků tématické aranžace inspirované konkrétní sportovní disciplínou (na příklad plakát sport se zimními sporty se Vám bude hodit v případě, že leitmotivem aranžace mají být, pochopitelně, no ano – zimní sporty) nebo sportem všeobecně.

Sportovní plakát do klubu

Sportovní klub patří k těm zcela zřejmým místům, k jejichž vyzdobení se dokonale hodí naše plakáty. Báječně oživí interiér díky tomu, že skvěle zapadnou do místní atmosféry! Sídla sportovních klubů, posilovny nebo fitness kluby bývají jen zřídka vyzdobené, protože jejich majitelé často vycházejí z přesvědčení, že tam v podstatě téměř nikdo nepřichází proto, aby obdivoval dekoraci: a to je chyba, protože vhodně vybraný sportovní plakát nejen že způsobí, že bude místnost vypadat lépe a zajímavěji, ale bude také výbornou motivací každému, kdo přijde zapracovat na svém těle!

Do školy: plakát „Sport = zdraví”

Nikomu zřejmě nemusíme vysvětlovat, jak důležité je děti naučit zásady zdravého životního stylu. Sport je jednou z jeho nejdůležitějších částí, a proto už od nejmladších je důležité probouzet v dětech chuť k pravidelnému pohybu. Jedním z dobrých nápadů jak šířit mezi dětmi a mládeží takovou „sportovní propagandu” může být náš plakát „Sport = zdraví” zavěšený na dobře viditelném místě, kolem kterého denně projdou stovky žáků. Přirozenou a ze zřejmých příčin vždy dobrou volbou je doslovnost, protože v jednoduchosti je krása: pověste plakát „Sport = zdraví” v blízkosti školní tělocvičny nebo některé ze šaten či při východu na hřiště!

Do obývacího pokoje nebo ložnice: netypický sportovní plakát

Skutečný sportovní fanoušek se prý probouzí i usíná s myšlenkami na svůj oblíbený tým. No, pokud je to pravda, pak Vám to naše plakáty rozhodně usnadní: naleznete zde vzory natolik elegantní a stylové, že je můžete bez problémů použít při dekorování ložnice nebo obývacího pokoje! Vyberte si téměř abstraktní vzor inspirovaný nějakým sportovním náčiním (na příklad plakát s charakteristicky kanárkově zelenými tenisovými míčky nebo v jiném stylu plakáty sport s lyžemi či bruslemi) nebo černobílou podobiznu oblíbeného sportovce, abyste dodali aranžaci bytu sportovní duch, aniž byste přitom museli rezignovat na dobrý styl!