Nálepky podle interiérů - Dětský pokoj

Pokud máte děti, pak jistě víte, jak neomezená bývá jejich představivost. Naše ratolesti dovedou přijít na tak neočekávané nápady, že jim občas závidíme to ohromné množství jejich kreativity! Kdo by nechtěl být jako ony? Bohužel, čím jsme dospělejší, tím víc se naše představivost blíží „vyhoření”. Můžeme snad nějak tento proces zastavit? Do určité míry ano – jedním z nejefektivnějších způsobů je rozvíjení dětské představivosti. Jak na to? Stojí za to – mimo jiné – dbát o okolí dítěte a vytvořit okolo něj prostory, které budou stimulovat fantazii. S tímto úkolem si skvěle poradí nálepky do dětského pokoje.

Nálepka dětský pokoj: pes

Nálepka dětský pokoj: pes

Touží Vaše dítě po čtyřnohém miláčkovi? Nálepka se psem se mu jistě trefí do vkusu a vnese do pokoje radostnou atmosféru!
Nálepka jeleni pro děti

Nálepka jeleni pro děti

Díky této dekoraci se Vaše ratolest bude cítit téměř jako v lůně přírody a s chutí si bude hrát např. na Indiány.
199 nálepek
Dětská nálepka letící letadlo

Dětská nálepka letící letadlo

Pokud Vaše dítě baví letectví nebo skládá a lepí různé modely letadel, pak tato nálepka bezodkladně musí rozšířit jeho sbírku!
Nálepka s pandou do dětského pokoje

Nálepka s pandou do dětského pokoje

Ve společnosti naší sympatické pandy bude čas Vašeho dítěte během hraní i učení ubíhat v mnohem milejší atmosféře!
Nálepka dětský pokoj: mapa zvířat

Nálepka dětský pokoj: mapa zvířat

Dítě by mělo být obklopeno dekoracemi, které ho nejen zabaví, ale také ho něco naučí. Přesně tuhle roli plní nálepka s mapou zvířat.
Nálepka do dětského pokoje: duha

Nálepka do dětského pokoje: duha

Pokud Vaše dítě ještě nemá vlastní koníčky, ani oblíbené pohádkové hrdiny, vyberte pro něj neutrální dekoraci, např. nálepku s duhou.
Nálepka geometrický nosorožec

Nálepka geometrický nosorožec

Dětský koutek musí být barevný a probouzet představivost, a proto ho vyzdobte fantastickým způsobem. Ideálně se k tomu hodí naše nálepka!
Nálepka do dětského pokoje s ptákem

Nálepka do dětského pokoje s ptákem

Dětský pokoj nemůže být nudný! Tomu se vyhnete, když na zeď umístíte dekoraci v intenzivních barvách!
Nálepka do dětského pokoje: srnka

Nálepka do dětského pokoje: srnka

Děti, zvláště ty mladší, mají rády ozdoby, které vyvolávají pozitivní dojmy a jsou oku milé. Taková je např. nálepka se srnou.
Nálepka dětský pokoj: retro letadlo

Nálepka dětský pokoj: retro letadlo

Dejte bílým zdem dětského pokoje výrazný vzhled. Obzvlášť důležité je to v době, kdy se dítě učí rozeznávat barvy.
Nálepka liška do dětského pokoje

Nálepka liška do dětského pokoje

V dětském pokojíku by neměly chybět zvířecí motivy! Učí lásku ke čtyřnohým tvorům a jsou také dokonalou ozdobou.
Nálepka retro loď pro děti

Nálepka retro loď pro děti

Pokoj staršího dítěte, které už vyrostlo z hraní s autíčky či panenkami, potřebuje tlumenější dekorace, např. retro loď.

Motiv létajících balónů se dokonale hodí do ložnice. Takové nálepky na zeď způsobí, že se ve snech můžeme vznášet v oblacích. Sny získají ruměnce a interiér – kouzelný charakter.

 

Nálepky na zeď do dětského pokoje – barevná závrať!

Nic tak nestimuluje kreativitu jak radostné, barevné prostředí. Této jednoduché pravdy využívají dokonce i některé firmy při projektování interiérů moderních kancelářských prostor. To samé pravidlo platí také v dětském pokoji! Je dobré vědět, že každá barva je zodpovědná za stimulaci jiné aktivity našeho mozku: zelená uklidňuje, modrá stimuluje intuici, červená motivuje (a – což je obzvlášť důležité u dětí – posiluje chuť k jídlu), oranžová probouzí optimismus a žlutá nám dodává energii. Barevné nálepky do dětského pokoje jsou tedy skvělou volbou při snaze postarat se o rozvoj malého dítěte, protože budou stimulovat jeho mysl na mnoha úrovních. A snad není ani třeba dodávat, že pestrobarevné nálepky jsou doplňkem, který zkrátka krásně vypadá!

Nálepky na zeď pro děti se sovami, medvídky a jinými veselými zvířátky

Kolik je dětí, tolik je také vzorů a motivů nálepek. No dobře, možná trošku přeháníme, ale určitě se pro každé dítě najde něco milého. Poslední dobou jsou v módě na příklad sovy. Tato dost osobitá stvoření, která ve skutečnosti vypadají trochu tajemně a aktivní život vedou pouze v noci, mohou v bytovém interiéru působit mnohem přátelštějším dojmem. Nálepky pro děti s motivem sovy jsou dokonalou ozdobou do dívčího pokoje, ačkoliv jistě se zalíbí také klukům. Veselé sovičky mohou obsadit celou zeď – buď mohou sedět klidně v řadě na větvi, nebo absolutně ovládnout království nad psacím stolem. Aranžačních možností je spousta – a díky tomuto nádhernému doplňku se Vaše dítě bude cítit, jako by bydlelo v kouzelném lese. Kromě sov se Vašim ratolestem jistě zalíbí také nálepky s jinými ptáky, s medvídky či zvířátky z daleké džungle. 

Nálepky na zeď do dětského pokoje se stromem

Nálepky s motivem stromu nabízejí další dokonalý nápad jak ozdobit pokoj Vaší ratolesti. Vypadají výjimečně krásně a přitom se velmi hodí během aranžace pokoje – díky „pokrouceným” tvarům je totiž můžeme zajímavě umístit mezi jednotlivé kusy nábytku. Příkladem takové kompozice může být umístění nálepky nad nízkou komodu tak, že „listí” ze stromu bude dopadat na horní polici. Naopak stromek „v pohybu”, který vypadá, jako by se ohýbal pod náporem větru, se perfektně hodí do blízkosti dětské postýlky (jako by vítr chtěl děcko zanést do krajiny snů). Nálepky na zeď pro děti strom můžeme také propojit s výše zmiňovanou sovou, čímž vytvoříme obrázek, který potěší každé oko. Dalším nápadem může být umístění písmenek na větvičky (díky tomu si dítě rychleji osvojí abecedu) nebo ve výšce větví můžeme přimontovat skutečné poličky na knížky. Takové nálepky budou zkrátka působit skutečně báječně!

Kreativita nezdá hranice!

A když už mluvíme o rozvoji dětské představivosti, tak proč neudělat něco nečekaného a neumístit takovou ozdobu na nábytek? Za tímto účelem se nejlépe hodí na příklad skříně se dvířky s hladkým povrchem, komody a jiná dvířka různých skříněk. Nálepka do dětského pokoje, umístěná na nábytku, bude působit ještě zajímavějším dojmem než na zdi, protože interiéru dodá to pověstné „něco”. Dítěti se jistě zalíbí vyndavání věcí z takhle rozkošných úložných prostor – k tomu se navíc může zábavnou formou naučit něco o názvosloví různých částí těla zvířat. Dolní zásuvka může odpovídat jejich nohám, prostřední břichu, další krku a ta nejvyšší hlavě (na příklad u žirafy). Nálepky na nábytek do dětského pokoje patří k nejlepším způsobům, jak můžete dbát o rozvoj inteligence svého dítěte!

Dětská fantazie je skutečnou silou, která nejmladším umožňuje „přežít” v tom obtížném a nepochopitelném světě. Dbejme o ni a nedovolme jí se ztratit. Důležité jsou dokonce i na první pohled maličkosti – čtení dítěti, učení ho kreslit nebo právě výzdoba jeho prostor pomocí nálepek do dětského pokoje.