Plakáty podle kategorie - Města • Plakáty na zeď

Plakáty města nabízejí báječný přehled největších, nejzajímavějších a nejkrásnějších  metropolí na světě. V naší nabídce se nacházejí zároveň představení starodávných památek, budov a monumentů, stejně jako ultramoderní konstrukce a prosklené mrakodrapy. Plakát Barcelona ukazuje dech beroucí chrám Sagrada Familia, panorama New Yorku oplývá mrakodrapy a zobrazení Benátek to je malebná ulička na malebné uličce. Plakáty města to jsou také nádherná nokturna, tedy noční tváře metropolí. Rozzářené budovy na pozadí tmavě modrého nebe vytvářejí kompozici jedinou svého druhu, která se skvěle hodí zároveň do moderních, stejně jako i do tradičních interiérů.

365 plakátů

 

Plakáty česká městae, čili cizí chválíte, vlastní neznáte

Od dávných dob byl pro nás Západ symbolem modernity, rozvoje a překrásných míst. Býváme často tak zahledění na tuto stranu Evropy, že zapomínáme na naše lokální perly, které svou krásou nejednou předčí zahraniční metropole. Taková dekorace se pak bude dokonale vyjímat v moderním interiéru. Jestliže jste však milovníkem tradičních aranžací nebo zařízení v retro stylu, sáhněte po plakátu město ve stylistice vintage.

Fotografie v lehce vybledlých barvách nebo snímek typu sépie budou skvěle korespondovat se starodávnou atmosférou a vytvoří spolu harmonický celek. Plakáty česká města nabízejí také dokonalý způsob jak zdůraznit naši lásku k místu, ve kterém žijeme. Můžete sáhnout po zobrazení, na kterém je ukázaná Vaše oblíbená budova, jedna z uliček nebo architektonický prvek z radnice nebo krásného domu. Takto vybraná dekorace se stane nejen překrásnou ozdobou, ale také akcentem, který pro Vás bude hodně znamenat.

Moderní obývací pokoj? Plakáty města jako povinný dekorační prvek

Extrémní minimalismus nebo industriální estetika? V obou případech bude plakát město vypadat naprosto fantasticky. Pohled na ultramoderní mrakodrapy, na ulice pulzující životem nebo na husté obydlení viděné z ptačího pohledu – to vše perfektně doplní interiér, kterému dominuje sklo, nábytek s kovovou konstrukcí a avantgardní doplňky.

  • Minimalismus – v úsporně zařízeném interiéru si můžeme dovolit zároveň moderní zobrazení, stejně jako plakát propagující město se starodávnou architekturou a památkami. V případě prvního řešení vytvoříme aranžaci, která se sebou vzájemně koresponduje. Jestliže se však rozhodneme pro druhou variantu, vneseme do interiéru trošku zpestření. Spojení moderního zařízení s pohledem na část města s památkami, na gotický nebo barokní chrám nebo na bohatě zdobený měšťanský dům z 19. st. vytvoří převratnou kompozici nadčasové krásy. Naopak plakáty města – např. Barcelona s barevnými budovami Gaudího, splní svou roli jako barevný akcent při rozjasňování aranžace.
  • Industriální styl – v tomto stylu převažují surové materiály a solidní, kovové prvky v podobě lamp, nábytku a doplňků. V takovém interiéru budou výborně působit plakáty města ukazující New York – odkud industriální styl pochází, pařížská Eiffelova věž nebo tokijské mrakodrapy. V prostorném, dobře osvětleném obývacím pokoji si také můžeme dovolit plakát město v noci, protože se nemusíme obávat, že tmavá dekorace zastíní celý pokoj.

Příjemná ložnice v městském stylu – plakát město v noci

Noční pohled na Paříž, Benátky nebo Řím – copak existuje něco romantičtějšího? Na vodě se vlnící gondoly, podsvícená železná konstrukce na tmavě modrém pozadí nebo antická budova vynikající v panoramatu města – to jsou zobrazení, které během okamžiku vnesou do ložnice romantickou atmosféru. Jestli se však obáváte, že tmavé představení negativně ovlivní interiér a vnese do něj posmutnělou náladu, plakát města – např. Barcelony s představením barevného parku Guell bude skvělým řešením. Toto překrásné místo navržené Gaudím je umístěné na svahu, ze kterého se před námi prostírá dech beroucí panorama. Plakát propagující město a ukazující charakteristickou zástavbu s pohádkovými plynulými tvary, zdobení pestrobarevnými mozaikami, rozzáří interiér a způsobí, že každý den budete začínat v dobré náladě.

Setkání na úrovni, čili plakáty města v aranžaci kanceláře

Velké metropole jsou kolébkou byznysu a obchodu, a právě proto je plakát s městem tak skvělým nápadem při aranžaci firemní kanceláře. Jestli je Vaše společnost spojena s jedním konkrétním místem, pak je skvělým řešením ozdobení jejích interiérů plakáty zobrazujícími různé podoby tohoto města. Je to nejen velmi rychlý způsob jak osvěžit aranžaci, ale také skvělá metoda jak vytvořit jednu propojenou dekoraci ve všech firemních místnostech. Takový plakát propagující město se stane nejen stylovou ozdobou. Zdůrazní také Váš vztah k danému místu, což bude mít pozitivní vliv na to, jak budou Vaši firmu vnímat klienti, kteří Vás navštíví.