Obrazy podle kategorie - Krajiny • Obrazy na stěnu

Obrazy krajiny jsou variantou pro milovnice klasických nástěnných dekorací. Tyto prvky vnesou do Vašich interiérů krásu nejkrásnějších míst, zelených zákoutí i městských bulvárů. Užijete-li krajinu, úspěšně vnesete do tlumeného obývacího pokoje barvy, zatímco ložnici propůjčíte rafinovaný vzhled. V naší kolekci naleznete obrazy představující krajinky v pestrých variantách provedení i koloristických paletách, což Vám umožní dokonale uzpůsobit scenérii místnosti, kterou dekorujete. Krajinomalby se stanou ozdobou, která vytvoří v místnosti příjemnou atmosféru, zlepší Vám náladu a ještě oživí prostory. Obrazy krajinky Vás přenesou do srdce těch nejznámějších míst - horské a lesní scenérie Vám umožní nenápadně utéct městského halasu a efektivně se tak zrelaxovat.

Obraz s měsícem

Obraz s měsícem

Výjimečný obraz s velikým měsícem v pozadí bude dobře vypadat v moderní pracovně nebo v kanceláři.
Obraz s krajinou Benátek

Obraz s krajinou Benátek

Rychlý výlet do Itálie – krajinomalba z prosluněné Itálie vyplní interiér energií a výjimečnou krásou!
505 obrazů
Obraz se zimní krajinou

Obraz se zimní krajinou

Zimu si můžeme zamilovat – i kdyby jenom na obrazech! Výhled na zasněženou krajinu dokáže divy.
Obraz s krajinou Číny

Obraz s krajinou Číny

Orientální krajina ve velkém formátu zpestří minimalistickou aranžaci v odstínech šedé.
Obraz krajina se západem slunce

Obraz krajina se západem slunce

Obraz s krajinou je univerzálním grafickým vzorem. Snadno ho zakomponujete do obývacího pokoje, stejně jako do pokoje teenagera či kanceláře.
Obraz s přímořskou krajinou

Obraz s přímořskou krajinou

Postačí, že se na stěně interiéru objeví barevný obraz s přímořskou krajinou a celá místnost bude vypadat mnohem útulněji.
Obraz s venkovskou krajinou

Obraz s venkovskou krajinou

Prázdniny na vsi na dosah ruky? Obraz s květinami ozdobeným domkem obohatí idylickou aranžaci obývacího pokoje.
Podzimní obraz s krajinou

Podzimní obraz s krajinou

Podzimní koloristika obrazu a styl, jakým byl vytvořen, ho předurčují jako vhodnou variantu do aranžací retro a vintage.
Obraz s barevnou krajinou

Obraz s barevnou krajinou

Krajina se zapadajícím sluncem vnese do bytu nostalgickou auru. Stane se ideálním kontrastem ke světlým zdem.
Obraz horská krajina

Obraz horská krajina

Pokud jste milovníkem moderních aranžačních doplňků v interiérech, pak se Vám naše nabídka trefí do vkusu!
Obraz krajina van Gogha

Obraz krajina van Gogha

Tento obraz van Gogha zná zřejmě každý! Krajinomalby vytvořené mistry štětce nejsou jen báječnou ozdobou interiéru, ale také originálním dárkem.
Holografický obraz s krajinou

Holografický obraz s krajinou

Výjimečné provedení krajiny se zalíbí všem, kdo mají rádi moderní doplňky v interiérech.

 

Obrazy krajiny: dekorace rustikálních interiérů

Obrazy s krajinkami a různými výhledy jsou dokonalou ozdobou místností zařízených v rustikální stylistice. Nástěnné dekorace inspirované venkovskou scenérií vnesou do interiérů idyličnost, klid - způsobí, že místnost bude mít velmi příjemný charakter. Obrazy krajinky zdůrazní rustikální aranžaci - zvýrazní krásu dřevěných, starodávných komod, vyřezávaných doplňků, proutěných košů se sušenými květinami a rostlinných vzorů. Nástěnné akcenty oživují světlé stěny. Obraz představující krajinu bude krásně vypadat v obývacím pokoji, v ložnici vytvoří příjemnou atmosféru, která bude vhodná k zaslouženému odpočinku. V naší kolekci naleznete dekorace, které imitují olejomalby krajinky. Díky tomu nebudou náklady na pořízení tak děsivé, zatímco si zatraktivníte interiér efektním malířským prvkem. Mezi pestrými motivy naleznete horské krajiny, nostalgické krajiny z můstkem a jezerem nebo lesní zákoutí. Obrazy krajiny můžeme báječně komponovat ve spojení s cihlou, hlínou, keramikou a dřevem.

Obrazy do obývacího pokoje s krajinkami

Obrazy s výhledem se dokonale hodí do obývacích pokojů – elegantní krajinky jsou ideální ozdobou stylových křesel či klasických komod. Nástěnné dekorace zobrazující přírodu skvěle vypadají ve spojení se sklem, zelenými rostlinami a dřevem. K ozdobě obývacího pokoje zařízeného ve skandinávském stylu můžete využít obrazy krajiny, které zobrazují např. krajinu se samotným stromem na pozadí vody nebo lesní scenérii - takové prvky vytvoří v interiéru nádhernou atmosféru plnou klidu a pohody. V elegantní místnosti, jejíž základ tvoří bílé elementy, štukatérské formy a umělecké vzory, úspěšně využijete obraz zimní krajina. Tato dekorace zvýrazní koloristiku a zdůrazní krásu designových doplňků - dokonale ji můžete zakomponovat do místnosti se světlým měkoučkým kobercem a elegantními sádrovými kazetami. Prvky, které imitují olejomalby krajiny s levandulovými poli, vypadají báječně v provensálských obývacích pokojích - můžeme je také využít k dekoraci eklektických a romantických interiérů.

Gejzír barev na obrazech: krajinky a výhledy

Rozhodneme-li se použít obrazy krajiny, objevíme dokonalý způsob, jak můžeme osvěžit interiér a vnést do něj barvy. Jestliže jste milovnicí subtilních, světlých místností, pak užitím  barevných akcentů úspěšně oživíte tlumené prostory. K dekoraci romantické ložnice, jejímž základem jsou krajkové látky, ažurové doplňky a bělený nábytek, můžete vybrat scenérii se západem slunce nad mořem. Tento kouzelný prvek vytvoří v místnosti výjimečnou atmosféru - mořské obrazy krajinky se stanou barevnou ozdobou stěny a zdůrazní romantický charakter interiéru.

V naší kolekci naleznete efektní fotografie, grafiky v pestrých formách a také nástěnné dekorace imitující olejomalby na plátně krajiny. Nic Vám tedy nebrání, abyste své stěny ozdobili klasickou dekorací v duchu impresionismu malířským prvkem inspirovaným akvarelem. Bohatý výběr motivů a míst - od českých hor a jezer až po exotická zákoutí - Vám umožní vybrat si takovou nástěnnou dekoraci, kterou budete moct zakomponovat do zařízení své místnosti nejlépe jak je to možné. Nádherné prvky, které nám na mysl přivádějí olejomalby na plátně krajiny, jsou nabídkou pro milovnice subtilní a tlumené palety barev a klasických forem.

Obrazy s květinami – univerzální dekorace bytu

Obrazy s květinami – univerzální dekorace bytu

Obraz květiny - banální? Nic takového! Univerzální floristické motivy mohou mít své místo v jakékoliv estetice prostoru, ale to neznamená, že jsou nudné. Aby se podařilo zbavit obrazů na plátně květiny typických zobrazení, doporučujeme Vám několik velmi zajímavých stylistických řešení. Které z nich se objeví na Vašich zdech?