Fototapety podle interiérů - Předsíň

Jestliže disponujete komorní chodbou, použijte vhodné fototapety do předsíně a zvětšete opticky tuto místnost. Velké obytné prostory můžete úspěšně zkrášlit efektním vzorem čerpajícím z přírody nebo motivem inspirovaným uměním. Mezi různorodými vzory jistě naleznete zároveň fototapety do předsíně, které se budou hodit do úzkých prostor, stejně jako i klasické dekorace univerzálního použití se zajímavými vzory. V kolekci nabízíme také stylové nálepky, které se stanou dokonalou ozdobou jednotlivých prvků aranžace. Doporučujeme k výzdobě interiéru použít fototapety do předsíně na dveře – během okamžiku získají atraktivnější vzhled a výrazný charakter.

31 fototapet

Fototapeta s motivem abstraktních, stínovaných barevných pruhů výborně vypadá v předsíni zařízené v retro stylistice. Nejen že oteplí místnost, ale také se stane výrazným dekoračním prvkem.

 

Fototapety do předsíně: klasické vzory i motivy

V kolekci e-shopu myloview.cz naleznete vzory, které budou vypadat báječně nejen v místnostech zařízených tradičně, ale také v interiérech zařízených ve skandinávské, elegantní či eklektické stylistice. Extravagantní, výrazné fototapety do předsíně v 3D provedení se stanou ideální ozdobou moderních prostor, jejichž základem jsou geometricky profilované prvky a formy navazující na současný design. Krajiny využijete k dekoraci chodeb zařízených v rustikální stylistice – tapety do předsíně s krásnou krajinkou vnesou do místnosti svěžest, harmonii a pozitivní energii.

Městské scenérie vytvoří atmosféru – nádherné uličky vnesou do místnosti závan tajemství a kouzlo Andalusie, Provence nebo Toskánska – stanou se krásnou ozdobou místností, ve kterých je použito dřevo, kámen a pískovec. Květinové motivy se stanou dokonalým pozadím pro elegantní elementy aranžace a umělecké doplňky. K výzdobě místnosti můžete použít fotografie nebo elegantní grafiky s květinami v pestrých, výrazných a barevných provedeních. Tapety do předsíně zkrášlí interiér i oživí ho.

Nástěnné ozdoby v eklektických a elegantních předsíních

K dekoraci předsíně můžete využít výjimečně efektní fototapety inspirované retro stylem i geometrií. V naší kolekci naleznete nádherné tapety s puntíky. Nástěnná dekorace v tlumené koloristice se stane fantastickou ozdobou elegantních interiérů, zatímco tapety do předsíně v kontrastní koloristické paletě se výborně hodí jako ozdoby do eklekticky zařízené chodby. Místnost získá výrazný a výjimečný vzhled, pokud k dekoraci zdi využijete motiv černobílé šachovnice.

Fototapety do předsíně s takovým vzorem můžete skvěle komponovat se světlými prvky s hladkým povrchem, bílým nábytkem a doplňky ve stylu glamour. Elegantní předsíň můžete vyzdobit také černým ornamentem – tento vzor propůjčí místnosti elegantní vzhled a ve spojení s tlumenými stěnami vytvoří estetický kontrast. Milovnicím moderních motivů doporučujeme tapety do předsíně představující abstrakci a geometrické kompozice inspirované současným uměním. Výrazné dekorace nasycené barvami se dokonale hodí k oživení industriálních a minimalistických interiérů a k tomu, aby dodaly výraz moderním obývacím pokojům.

Fototapety do předsíně: romantické aranžace

Tapety do předsíně se ideálně hodí k výzdobě bytů se specifickou atmosférou. V tlumené místnosti často postačí jediný prvek, aby celku propůjčil efektní a zajímavý vzhled. K dekoraci romanticky zařízené chodby, jejímž základem je dřevo a bílá barva, můžete využít tapety do předsíně s cihlou.

Skutečný cementový slínek může být náročný na údržbu  a ne vždy je ideální k výzdobě zdí v nevelké předsíni. Cihla ve fotografické formě dodá místnosti útulný vzhled a oteplí celou aranžaci. K výzdobě nepříliš velkého interiéru můžete využít tapety do předsíně určené do úzkých prostor – prostorové vzory způsobují, že se interiér bude zdát větší. V naší kolekci naleznete nástěnné dekorace, které představují nejkrásnější sluneční krajiny – rozjasní místnost a přímořská scenérie se západem slunce zvýrazní krásu romantické aranžace.