Fototapety podle interiérů - Předsíň

Jestliže disponujete komorní chodbou, použijte vhodné fototapety do předsíně a zvětšete opticky tuto místnost. Velké obytné prostory můžete úspěšně zkrášlit efektním vzorem čerpajícím z přírody nebo motivem inspirovaným uměním. Mezi různorodými vzory jistě naleznete zároveň fototapety do předsíně, které se budou hodit do úzkých prostor, stejně jako i klasické dekorace univerzálního použití se zajímavými vzory. V kolekci nabízíme také stylové nálepky, které se stanou dokonalou ozdobou jednotlivých prvků aranžace. Doporučujeme k výzdobě interiéru použít fototapety do předsíně na dveře – během okamžiku získají atraktivnější vzhled a výrazný charakter.

Fototapeta růžové pivoňky

Fototapeta růžové pivoňky

Ať se předsíň stane vizitkou Vašeho domu! Takového efektu dosáhnete, když ozdobíte stěny květinovou fototapetou!
Fototapeta do předsíně stromy

Fototapeta do předsíně stromy

Předsíň během zařizování bytu často opomíjíme, protože v ní trávíme nejméně času. Zlepšete její vzhled a ozdobte stěny zajímavým vzorem.
92 fototapet
Fototapeta akvarel do předsíně

Fototapeta akvarel do předsíně

Fototapeta v barvě blankytného nebe nabízí ideální způsob jak oživit předsíň. Dokonale bude působit ve spojení s bílými a zlatými doplňky.
Fototapeta pastelové sukulenty

Fototapeta pastelové sukulenty

Pastelové kaktusy na zdi předsíně okouzlí každého hosta. Takový jarní vzor rozjasní každou malou a tmavou chodbu.
Fototapeta do předsíně vintage

Fototapeta do předsíně vintage

Květinový vzor v koloristice vintage se jistě trefí do vkusu milovníkům nadčasové elegance a rafinovaného gusta.
Fototapeta exotická příroda

Fototapeta exotická příroda

Tropické listí v barvě syté zeleni je ideální nápad na rychlé osvěžení tmavé a mdlé předsíně.
Fototapeta do předsíně mapa

Fototapeta do předsíně mapa

Pokud máte rádi skandinávský styl, vyberte si delikátní vzor geometrických kontinentů na fototapetě do předsíně.
Fototapeta zelené rostliny

Fototapeta zelené rostliny

Zelené listí vnese do interiéru energii a oživí bílou, monochromatickou předsíň, která potřebuje osvěžit.
Fototapeta ulice vintage

Fototapeta ulice vintage

Elegantní fototapeta nejenže opticky zvětší předsíň, ale dodá jí eleganci ve starém, francouzském stylu.
Fototapeta květiny do předsíně

Fototapeta květiny do předsíně

Zdi Vašeho domu by měly probouzet nadšení už od prahu, a proto v předsíni vsaďte na krásný, květinový vzor, který nadchne každého hosta.

Fototapeta s motivem abstraktních, stínovaných barevných pruhů výborně vypadá v předsíni zařízené v retro stylistice. Nejen že oteplí místnost, ale také se stane výrazným dekoračním prvkem.

 

Fototapety do předsíně: klasické vzory i motivy

V kolekci e-shopu myloview.cz naleznete vzory, které budou vypadat báječně nejen v místnostech zařízených tradičně, ale také v interiérech zařízených ve skandinávské, elegantní či eklektické stylistice. Extravagantní, výrazné fototapety do předsíně v 3D provedení se stanou ideální ozdobou moderních prostor, jejichž základem jsou geometricky profilované prvky a formy navazující na současný design. Krajiny využijete k dekoraci chodeb zařízených v rustikální stylistice – tapety do předsíně s krásnou krajinkou vnesou do místnosti svěžest, harmonii a pozitivní energii.

Městské scenérie vytvoří atmosféru – nádherné uličky vnesou do místnosti závan tajemství a kouzlo Andalusie, Provence nebo Toskánska – stanou se krásnou ozdobou místností, ve kterých je použito dřevo, kámen a pískovec. Květinové motivy se stanou dokonalým pozadím pro elegantní elementy aranžace a umělecké doplňky. K výzdobě místnosti můžete použít fotografie nebo elegantní grafiky s květinami v pestrých, výrazných a barevných provedeních. Tapety do předsíně zkrášlí interiér i oživí ho.

Nástěnné ozdoby v eklektických a elegantních předsíních

K dekoraci předsíně můžete využít výjimečně efektní fototapety inspirované retro stylem i geometrií. V naší kolekci naleznete nádherné tapety s puntíky. Nástěnná dekorace v tlumené koloristice se stane fantastickou ozdobou elegantních interiérů, zatímco tapety do předsíně v kontrastní koloristické paletě se výborně hodí jako ozdoby do eklekticky zařízené chodby. Místnost získá výrazný a výjimečný vzhled, pokud k dekoraci zdi využijete motiv černobílé šachovnice.

Fototapety do předsíně s takovým vzorem můžete skvěle komponovat se světlými prvky s hladkým povrchem, bílým nábytkem a doplňky ve stylu glamour. Elegantní předsíň můžete vyzdobit také černým ornamentem – tento vzor propůjčí místnosti elegantní vzhled a ve spojení s tlumenými stěnami vytvoří estetický kontrast. Milovnicím moderních motivů doporučujeme tapety do předsíně představující abstrakci a geometrické kompozice inspirované současným uměním. Výrazné dekorace nasycené barvami se dokonale hodí k oživení industriálních a minimalistických interiérů a k tomu, aby dodaly výraz moderním obývacím pokojům.

Fototapety do předsíně: romantické aranžace

Tapety do předsíně se ideálně hodí k výzdobě bytů se specifickou atmosférou. V tlumené místnosti často postačí jediný prvek, aby celku propůjčil efektní a zajímavý vzhled. K dekoraci romanticky zařízené chodby, jejímž základem je dřevo a bílá barva, můžete využít tapety do předsíně s cihlou.

Skutečný cementový slínek může být náročný na údržbu  a ne vždy je ideální k výzdobě zdí v nevelké předsíni. Cihla ve fotografické formě dodá místnosti útulný vzhled a oteplí celou aranžaci. K výzdobě nepříliš velkého interiéru můžete využít tapety do předsíně určené do úzkých prostor – prostorové vzory způsobují, že se interiér bude zdát větší. V naší kolekci naleznete nástěnné dekorace, které představují nejkrásnější sluneční krajiny – rozjasní místnost a přímořská scenérie se západem slunce zvýrazní krásu romantické aranžace.