Fototapety podle kategorie - K vybarvení • Fototapeta

Pokud máte děti, jistě víte, jak důležitý je jejich rozvoj. Každý den přeci dbáte o to, aby Vaše ratolesti poznávaly svět kolem sebe. Vytrvale odpovídáte na jejich otázky, neustále jim ukazujete nové věci, čtete jim knížečky pro děti a děláte vše pro to, abyste jim zajistili ten nejlepší možný start do budoucnosti. Dnes jsme se rozhodli nabídnout Vám pomoc. Seznamte se s našimi tapetami k vybarvení, které jsou díky použité  technologii HP Latex, založené na 100% ekologických komponentech, bezpečné pro děti. Tyto výjimečné nástěnné dekorace mají pozitivní vliv na rozvoj dětí a originálním způsobem vyzdobí dětský pokoj. Tapety k vybarvení pro děti jsou také dokonalou volbou, když chcete u nejmladších probudit zvědavost a jejich zájem o svět, protože pomáhají najít ta nejhlubší zákoutí jejich představivosti. Velkoformátové omalovánky na zeď jsou nejefektivnější, když jsou vybarvené fixami nebo popisovači.

Fototapeta k vybarvení s mapou

Fototapeta k vybarvení s mapou

Maluje Vaše dítě umělecké čmáranice na zdi domu? Zakryjte je krásnými vzory, které Vaše dítě jistě s radostí vybarví!
Fototapeta k vybarvení vesmír

Fototapeta k vybarvení vesmír

Naše nástěnná omalovánka s vesmírem uspokojí dokonce i toho nejnáročnějšího teenagera!
33 fototapet
Fototapeta Divoký západ

Fototapeta Divoký západ

Má Vaše malá ratolest ráda westerny? Vzor s pouští a s kaktusy je zcela ideální. A radost z vybarvení vlastní zdi – k nezaplacení!
Fototapeta k vybarvení s motýlem

Fototapeta k vybarvení s motýlem

Chcete, aby prostory pro děti např. ve školce byly tvořeny pouze dětmi? Fototapeta s omalovánkou je ideální volbou!
Fototapeta k vybarvení balóny

Fototapeta k vybarvení balóny

Na začátku vidí nemluvně jen některé barvy, hlavně černou a bílou. Využijte to v jeho pokoji –a když povyroste, můžete společně vybarvit zvolený vzor!
Dětská fototapeta

Dětská fototapeta

Kdo říká, že omalovánka musí být vždy černobílá? Takový vzor bude malé tvůrce inspirovat ke krásnému vymalování svého pokoje!
Fototapeta se zvířaty

Fototapeta se zvířaty

Takový vzor omalovánky jistě způsobí spoustu radosti Vašemu děcku! Je to zároveň skvělá možnost, jak společně strávit čas.
Fototapeta s medvídky

Fototapeta s medvídky

Tito sladcí medvídci hledají domov! Rádi se nechají vybarvit malým umělcem!
Fototapeta s městem

Fototapeta s městem

Tento vzor je univerzální. Hodí se do dětského pokoje, jemuž dodá barvy, nebo v jiném pokoji, kde černobílý motiv bude vypadat stejně tak krásně!
Fototapeta k vybarvení komiks

Fototapeta k vybarvení komiks

Máte doma teenagera, který chce změnit něco ve svých prostorách? Komiksová fototapeta k vybarvení je báječná volba pro mladé, jak se zbavit nudy!

 

Fototapety k vybarvení – aby se nuda nikdy nevkradla do dětské ložnice

Dětský pokoj je malým královstvím našich nejmladších. Dospělým vstup zakázán! Leda snad v případě, že je potřeba uklidit nebo přitulit před spaním. Jak fascinující příběhy a zajímavé hry vznikají v takovém nevelkém zátiší – to je už čistě mezi dítětem a jeho představivostí. A dokonce i když nevíte, co přesně se vlastně děje v té malé hlavičce, vždycky můžete svému děcku pomoct uvolnit cestu těm nejbláznivějším nápadům, které se v ní vylíhnou. Neocenitelnou pomoc Vám při tom poskytnou nástěnné dekorace v podobě tapety k vybarvení pro děti. Díky tomuto výjimečnému doplňku budete moct trošku zkrotit příliš bujnou představivost svého dítěte. Místo toho, aby čmáralo po zdech v kuchyni, předsíni nebo v obývacím pokoji (do těchto interiérů doporučujeme zcela jiné fototapety), bude se Vaše ratolest koncentrovat na zkrášlování stěn ve svém vlastním pokoji. Kontury obrázky pro něj budou nápovědou, ale žádným omezením – vždy si přeci může domalovat něco podle své fantazie! Tapeta k vybarvení pro děti Vám umožní jednou pro vždy zahnat nudu a pomůže Vašemu dítěti v rozvoji.

Hokus pokus, čáry máry, malujeme láry fáry

Fototapety k vybarvení mají tu přednost před obyčejnými omalovánkami, že na nich může „pracovat” více než jedno dítě. Pokud jste rodičem rozdováděné dvojice nebo i více děcek, můžete si vydechnout úlevou. Už si nebudou navzájem krást omalovánky, už nebudou lítat po celém domě! Práce nad dokončením tapety k vybarvení je pořádně tvrdý oříšek, který jim zabere rozhodně více než den. Můžete jim pomoct rozdělit práci a hrát si na šéfa směny ve stavební firmě – ať jedno dítě maluje levou stranu a druhé pravou nebo ať nejdřív maluje jedno ty postavy, které si vybralo, a potom druhé také ty svoje. Měli byste každopádně vědět, že v nabídce Myloview naleznete takové vzory tapet k vybarvení pro děti, které jsou přesně podle gusta nejmladších. Máme zde autíčka, rakety nebo sympatické potvůrky pro kluky, stejně jako princezny, zvířátka a kytičky pro holčičky. Nechybí zde samozřejmě ani vzory neutrálního charakteru jako obrázky představující narozeninovou oslavu, společné čtení knížek nebo odpolední čaj. Fototapety k vybarvení Myloview jsou totiž nejen krásnými obrázky, které ozdobí každý dětský pokoj, ale také ilustrace s hlubokým poselstvím, zdůrazňujícím jak důležitá je rodina, společné zábava, radost i vzdělání. A to všechno vlastnoručně vybarvené Vaším dítětem!

Barevná fototapeta – popusťte uzdu fantazii

Tapeta k samostatnému vybarvení pro děti má spoustu výhod. Vaše ratolest se mimo jiné učí, že nese zodpovědnost za to, jak bude vypadat její pokoj – když vybarví fototapetu nedbale, pak její malé království nebude vypadat tak krásně, jak si to představovala. Samozřejmě existuje možnost nápravy, ale jde především o to, aby se dítě naučilo estetickému cítění. A kdo ví, možná se Vašemu drobečkovi tak zalíbí hry s nástěnnou dekorací, že se v budoucnu rozhodne stát se designérem interiérů.

Všechno je přeci možné! To, co je, kromě utváření smyslu pro krásu, v této chvíli pro nás nejdůležitější, je také rozvoj představivosti Vašeho dítěte. Díky samostatnému výběru barev, kterými vybarví fototapety k vybarvení, se učí, že má vliv na to, jak bude vypadat jeho nejbližší okolí – a to nemluvíme o tom, že zjistí, které barvy spolu vypadají dobře, a které při spojení vytvářejí bláznivý mix. Všechno to má vliv na rozvoj jeho schopnosti představit si, jak bude na konec vypadat finální výsledek jeho práce – a že za to nezodpovídá nikdo jiný než jeho vlastní představivost!

Barevná fototapeta – rozvoj hrou!

Zmínili jsme už spoustu schopností, které Vaše děti mohou rozvíjet díky fototapetám k vlastnoručnímu vybarvení. Je tedy vhodná chvíle na shrnutí! Zde máme soubor schopností a kompetencí, které Vaše děcko získává pomocí malování tapet na zdech: rozvoj motoriky (prostřednictvím malování), estetický cit, představivost, plánování a spolupráce. Jistě už chápete, že nalepit fototapety k vybarvení v dětském pokoji je jedním z nejlepších možných rozhodnutí, minimálně co se rozvoje Vašeho dítěte týká. Stojí přeci za to investovat do našich nejmenších, aby z nich vyrostli moudří a schopní lidé. A ke všemu je třeba dojít krůček po krůčku!