Nálepky podle kategorie - Kočka

Kdo je nejlepším přítelem člověka? Které zvíře je nejmoudřejší? Jaký čtyřnožec se nejčastěji objevuje na obrazech velkých malířů? Samozřejmě, odpověď na všechny otázky zní kočka! Tohle inteligentní zvíře plné grácie je také překrásným dekoračním motivem. Nálepky na zeď kočky nabízejí variantu nejen do dětského pokoje. Je to také báječné řešení do elegantního a minimalistického obývacího pokoje nebo do pokoje teenagera. Díky tomu, že vzory zobrazují zároveň jak realistické snímky, tak i grafické podobizny, nálepky kočky budou skvěle vypadat v každé aranžaci. A pokud jste skutečným milovníkem těchto zvířat, pak Vám nálepka kočky umožní originálním způsobem ozdobit také dveře nebo kufr Vašeho auta.

62 nálepek

 

Nápad na nálepky na zeď kočky

V současné době máme kočky spojeny se zábavnými filmy na internetu, které mají tisíce zobrazení. Grumpy Cat, je tím nejnespokojenějším zvířátkem na světě. Jeho profil na Facebooku sleduje více než 8,5 milionů fanoušků! Ale před digitalizací našich životů byly kočky hvězdami opravdového umění s velkým U. Již ve starověkém Egyptě byly skutečně výjimečným kultem. Objevovaly se na japonských dřevorytech, středověkých ilustracích knih i na obrazech slavných malířů všech epoch. Jestliže tedy hledáte zajímavý nápad jak vyzdobit interiér, pak může být kočka nálepka na zeď vynikající volbou. Najděte si takové grafické zobrazení, které navazuje na Vašeho oblíbeného umělce, nebo se rozhodněte pro nálepky na zeď kočky vytvořené speciálně na Vaši objednávku. Jestliže máte skutečnou kočičí osobnost a nesnášíte šablonovitá řešení, rádi pro Vás zrealizujeme autorský projekt tak, aby se ve Vašem pokoji objevily pouze jedinečné svého typu a neopakovatelné nálepky na stěnu kočky.

Obývací pokoj s drápky – nálepky na zeď kočky v módním interiéru

Když přemýšlíme o kočkách, balancujeme mezi zobrazením plným grácie a elegance, a podobiznou rozkošné nadýchané kuličky, která rozněžní dokonce i ta nejtvrdší srdce! A přesně takové kočky vlastně jsou – plné extrémů a kontrastů, a právě proto je tak milujeme! Díky tomu, že nálepky na stěnu kočky jsou dostupné v tolika různých vzorech a barvách, snadno naleznete zobrazení, které se bude hodit do interiéru, který zařizujete. Elegantní, nebo zábavné, realistické, nebo grafické, barevné, nebo monochromatické – vybíráme namátkou jako kočku v pytli! 

  • Elegance plnými doušky – jestli disponujete elegantním, stylově zařízeným obývacím pokojem a záleží Vám na tom, abyste zachovali jeho charakter, pak budou dokonalou volbou nálepky na zeď kočky ve formě černobílého snímku. Vyhledejte představení zobrazující toto zvířátko na černém, neutrálním pozadí, protože takové řešení bude vypadat skvěle v každé aranžaci vyznačující se nadčasovým stylem a krásou.
  • Kočičí hlavy – v případě prostých, moderních interiérů na příklad ve skandinávském stylu doporučujeme samolepky kočky na zeď ve formě minimalistického vzoru. Sáhněte po grafické dekoraci, která zobrazuje tato zvířátka ustavená hustě vedle sebe, čímž vytváří zábavný vzor z kočičích hlav, nebo po zobrazení kočky připomínající rychle provedenou skicu.
  • Pokoj s charakterem – nálepky na stěnu kočky mohou také představovat dekorační, ornamentální formy místo realistického snímku. Štíhlá, propnutá do kočičího hřbetu, postava, minimalistická, černá podobizna s protáhlým ocasem, nebo origami připomínající forma vnesou do místnosti originální akcent plný dobrého vkusu, který oživí interiér. 

Nálepky na stěnu kočky v pokoji teenagera

Jestliže Váš teenager ví, co se kde na internetu šustne, miluje Grumpy Cata a další kočičí celebrity, pak pro něj určitě vyhledejte nálepky na zeď kočky, které promění jeho pokoj. Můžete se rozhodnout pro dekoraci, která podobně jako tapeta, přikryje celý povrch stěny, nebo bude pouze drobným akcentem umístěným nad psacím stolem nebo postelí. Výhodou takové formy dekorace je, že jí můžeme zamaskovat zašpinění zdi, kterých bychom se jinak dokázali zbavit pouze vymalováním celého pokoje. Samolepky kočky nám mohou také posloužit k dekoraci dveří, nábytku a dokonce i notebooku. Stačí si vybrat vhodný typ nálepky a kočičí přítel se může objevit doslova na kterémkoliv místě, které Vás jenom napadne!

Lví král nebo zrzavý Garfield – nálepky na zeď kočky v pokoji dítěte

Kočky jsou také hrdiny nejedné pohádky pro děti. Kocour v botách ze „Shreka”, lasagne milující zrzek Garfield, Silvestr, který neúnavně pronásleduje žlutého kanárka, pyšný Lví král, rozkošná japonská Hello Kitty – a mohli bychom pokračovat do nekonečna, ale Vaše ratolest jistě všechny tyhle postavičky moc dobře zná. Nálepky na stěnu kočky s oblíbeným hrdinou Vašeho dítěte jsou dokonalým řešením výzdoby pokoje. Jestli se nemůžete rozhodnout, po kterém kočičím hrdinovi sáhnout, pak se nebojte vybrat několik zvířátek najednou. Čím víc zábavných postaviček v dětském pokoji, tím líp, mňau!