Obrazy podle kategorie - Ptáci

Obrazy ptáků jsou univerzální nástěnné dekorace – ideálně se hodí nejen k výzdobě klasicky zařízeného obývacího pokoje, ale také k ozdobení interiérů zařízených ve skandinávském, eklektickém a rustikálním stylu. V naší kolekci naleznete roztodivné druhy – od čápů a volavek – po důstojné labutě. Díky tomu si snadno vyberete nástěnnou dekoraci, která se bude hodit ke stylistice Vaší místnosti. Obrazy s ptáky ve formě efektních krajinek budou krásně vypadat ve spojení se dřevem, zelenými rostlinami a prvky vyrobenými z přírodních materiálů. Plameňáky využijete k výzdobě interiérů, jejichž základ tvoří elegantní akcenty a růžová barva - obrazy ptáků zvýrazní krásu doplňků.

66 obrazů

 

Obrazy s ptáky v rustikálních interiérech

Obrazy ptáků můžeme dobře komponovat s prvky zařízení, které jsou inspirovány venkovskou scenérií a létem – vnesou do místnosti nostalgii, nádech venkovské atmosféry a auru charakteristickou pro přírodu. Krajiny s volavkou a ptactvem nad jezerem způsobí, že interiér získá výjimečnou atmosféru s poměrně idylickým charakterem. Obrazy ptáci se stanou efektní ozdobou dřevěné, vyřezávané kredence v kuchyni a dokonalým pozadím pro antikvární pohovku s množstvím dekoračních polštářků s květinovými motivy. Malebné krajinky vypadají fantasticky ve spojení s přírodními materiály – proutím, lnem, ratanem – zdůrazní stylistiku a budou mít pozitivní vliv na odpočinek v zátiší domova. V naší kolekci naleznete ozdoby v různorodých formách – k dekoraci interiéru si můžete vybrat zajímavou grafiky s čápem nebo nástěnné prvky imitující olejomalby s ptáky. Moderní, grafická forma vnese do pokoje závan svěžesti a malířský akcent propůjčí ložnici, obývacímu pokoji i kterékoliv jiné místnosti delikátnější a elegantnější vzhled.

Motiv labutí v zařízení místností: obrazy ptáků

Obrazy ptáků úspěšně využijete při výzdobě elegantních interiérů. Nástěnné dekorace s labutěmi zdůrazní stylistiku a dodají místnosti důstojný vzhled. V naší kolekci naleznete pátky ve formě grafik i fotografií – obrazy ptáků v letě v podobě černobílé ilustrace budou krásně vypadat ve skandinávské ložnici. Krajinomalbu se sluncem odrážejícím se ve vodní hladině můžete využít k výzdobě klasického obývacího pokoje i uměleckého ateliéru. Nástěnné dekorace s ptáky se hodí také do šaten a jídelen, jejichž základem jsou plyšové doplňky v odstínech bílé, fantastické formy a umělecké vzory. Obrazy vnesou do interiéru eleganci, kouzlo a lehkost – oživí tlumenou aranžaci a zkrášlí zeď v klasické paletě barev. K výzdobě elegantních místností můžete využít také motiv bílých holubů na obrazech s ptáky. Tato subtilní dekorace zdůrazní charakter místnosti. Tato se stane dokonalým pozadím pro světlou pohovku a stylové doplňky vyrobené z porcelánu, keramiky a skla.

Obrazy s ptáky: krása ptačích vzorů v aranžaci

V kolekci našeho e-shopu naleznete různorodé obrazy ptáků – od vrabců a sýkorek – po jeřáby a sovy. To Vám umožní ozdobit stěnu prvkem inspirovaným českou faunou. Díky výrazným nástěnným dekoracím se může ptactvo z blízkých parků a lesů či hájů stát částí Vašeho životního prostoru. Sofistikovaná ozdoba bude napomáhat efektivnímu odpočinku a bude Vás motivovat k častějším návštěvám zelených oblastí. Mezi dostupnými dekoracemi naleznete také efektní akcenty s motivem plameňáků, které budou krásně vypadat v eklekticky zařízeném interiéru, ve kterém převažují odstíny růžové, šedé a blankytu – ať už ve formě grafiky, nebo ozdoby, která bude připomínat olejomalbu s ptáky. Grafika s plameňákem bude dokonale vypadat také v místnosti zařízené ve stylu glamour. Tuto dekoraci můžete dobře komponovat s vkusnou amarantovou pohovkou na vyprofilovaných nohách, skleněnými vázami a svícny a světlými stylovými doplňky. Takové propojení vzorů a barev dodá místnosti zcela nový, originální vzhled.