Obrazy podle kategorie - Města • Obrazy na stěnu

Lidé, kteří bydlí ve městě, zvláště ve skutečně velikém městě, se obvykle dělí na dvě skupiny: na ty, kteří ho nenávidí a každého dne touží po tom, aby z něj mohli utéct, a na ty, kteří ho zbožňují a kudy chodí, tudy tvrdí, že bez správné koncentrace smogu ve vzduchu se jim těžko dýchá. Jestliže jste se dobrovolně vydali do této kategorie, mohli bychom předpokládat, že patříte do druhé skupiny. Je tomu tak? V takovém případě se Vám naše obrazy měst s jistotou zalíbí! Najdete zde vše: New York i Varšavu. Jsou zde obrazy měst v noci, ale také ty, které zobrazují metropole zalité sluneční září. Myslíte, že obraz město by byl dobrou dekorací do Vašeho bytu? V tomto případě pro Vás máme několik zajímavých inspirací!

Obraz gigantické město

Obraz gigantické město

Pohled na metropoli zmodernizuje aranžaci loftu. Může se také stát zajímavým doplňkem do stylizace kanceláře.
Obraz město při západu slunce

Obraz město při západu slunce

Barevný obraz s večerním panoramatem města – to je naše nabídka dekorace do předsíně, která je zařízená v eklektickém stylu.
487 obrazů
Obraz město do obývacího pokoje

Obraz město do obývacího pokoje

Veliký obraz s panoramatem města viděného z ptačího pohledu zpestří obývací pokoj. Koloristika motivu spolupracuje s přírodní paletou barev použitých v místnosti.
Obraz pohled na metropoli

Obraz pohled na metropoli

Městské motivy jsou často využívány při stylizaci kancelářských prostor. Obrazy dodají industriální charakter.
Obraz panorama města

Obraz panorama města

Jestli chcete ozdobit svůj obývací pokoj, ale víte, jaké doplňky se do něj hodí nejlépe - vsaďte na univerzální obraz s pohledem na město.
Obraz newyorský triptych

Obraz newyorský triptych

Brooklyn Bridge v obývacím pokoji: nástěnný triptych obohatí minimalistickou a studenou místnost. Motiv 3D efektivně vylepší optiku interiéru.
Obraz industriální pohled

Obraz industriální pohled

Mohutné budovy se tyčí nad městy - průmyslová krajina je zajímavým doplňkem do interiéru zařízeného v industriálním stylu.
Obraz sluneční město

Obraz sluneční město

Sluneční krajina se stane nejen krásnou ozdobou ložnice, ale i připomínkou prázdninových dobrodružství.
Obraz Los Angeles Kalifornie

Obraz Los Angeles Kalifornie

Los Angeles je jedním z největších měst USA, jehož výjimečné kouzlo jsme zachytili na nástěnných obrazech umístěných do aktuální galerie.
Obraz pařížské inspirace

Obraz pařížské inspirace

Mezi tisícovkami obrazů s Eiffelovou věží jistě najdete takový, který se bude nejlépe hodit jako dekorace Vašeho obývacího pokoje.
Obraz metropole v 3D

Obraz metropole v 3D

Prostorové grafické téma vytvoří v interiéru výjimečnou atmosféru. Černobílý tisk zesílí moderní charakter aranžace interiéru.
Obraz městská krajina

Obraz městská krajina

Využijeme-li obrazy inspirované městskými krajinami, můžeme vytvořit zajímavou, tématickou stylizaci pubu nebo restaurace.

 

Město moje a v něm: obrazy měst do domu i firmy

Kdyby nebylo měst, nebyla by ani civilizace: skutečný rozvoj začal teprve tehdy, kdy se naši prapředkové přestali omezovat rodinnou nebo kmenovou sounáležitostí a začali žít ve větších - čím dál tím větších a větších - aglomeracích. Z tohoto pohledu většina lidí v určitém smyslu pochází z města! Kdo ví: možná právě proto to tam některé z nás tak táhne? A možná právě proto patří obrazy měst k těm nejpopulárnějším vzorům, jaké se nacházejí v katalogu našeho obchodu?

Dokonce jestli si obvykle myslíte, že není nad krásnou přirozenou krajinku, například rozbouřené mořské vlny nebo horský hřeben pokrytý vrstvou sněhu, musíte uznat, že v panoramatech měst je cosi okouzlujícího. Je to zároveň geometrická i organická linie budov? Nebo rozzářená okna, lampy a neony? Možná exploze barev složená ze všudypřítomné betonové šedi a nebeského blankytu? Těžko to jednoznačně určit, ale jedna věc je jistá: obrazy měst na zeď patří k nejstylovějším dekoracím, jaké si můžete představit. A my Vám je pomůžeme využít v praxi.

Návrat ke kořenům, čili obraz města v malířství

Scénky ze života obyvatel města, přestože to nejsou přímo městské krajiny, jsou populárním tématem v umění už od dob antiky. Století po století pouze získávalo na popularitě, aby svého vrcholu dosáhlo na počátku 20. století v epoše skutečného kultu města. Práce tehdejších malířů (i těch trochu starších) jsou nepřebernou truhlicí nádherných městských krajinomaleb: jestliže se Vám tedy zalíbí obraz města v tradičním provedení více než ve fotografii, pak je reprodukce pro Vás to pravé! Reprodukce děl slavných malířů, takových jako Vincent van Gogh (který vytvořil zřejmě nejznámější obraz usínajícího města v dějinách: Hvězdnou noc), se mohou stát zajímavou ozdobou jak bytu, tak i firmy. Jestliže se rozhodnete pro reprodukci, je dobré dbát také na vhodné zarámování a vybrat si rám v barvě, která se bude hodit nejen k tomu, co je zobrazeno na plátně, tak i ke koloristice, která dominuje interiéru, ve kterém má obraz viset.

Moderní minimal: obraz město v noci

Obrazy moderní města jsou populární dekorací, ale mezi nimi je tím skutečným hitem obraz město v noci. V noční krajině metropole je cosi, co způsobuje, že se na ni nemůžeme vynadívat. Obrazy usínajícího města se skvěle hodí do všech moderních aranžací: můžeme si je snadno představit zároveň v minimalistické stylizaci, ve které by se staly elementem narušujícím syrovost celku, stejně jako v interiérech inspirovaných lehce rustikálním provedením skandinávského stylu nebo dokonce ve futuristických prostorách inspirovaných lofty a industriálním stylem (vždyť bez města by industriální styl přeci vůbec neexistoval!). Obraz město v noci bude vypadat dobře v jakémkoliv rozměru, ale skutečně velký dojem udělá, když bude, no ano, velký: a to v jak největším možném formátu! Městské vzory ve velikém formátu mají šanci skutečně "vyznít": lépe jsou pak vidět nevelké a přitom krásné detaily, které celku dodávají kouzlo. Takový noční obraz triptych město - a samozřejmě nejenom triptych - stojí za to pověsit na reprezentativní místo, na kterém bude přitahovat pozornost a udávat tón celému zařízení.

Obrazy měst na stěně firmy

Firmy znamenají dynamiku, podnikání, neustálý pohyb a rozvoj - tak to vidíme my. A právě taková jsou i samotná města - a proto jsou obrazy měst na stěně firmy zcela přirozenou volbou! Jestli hledáte krásnou, ale nekontroverzní a zároveň moderní dekoraci, která bude dobře vypadat v kanceláři, pak obraz města to pravé. Je to jeden z těch vzorů, které se skutečně dobře dají zakomponovat do většiny aranžací, přičemž ozdobí interiér a zároveň budou diskrétně připomínat ambice podnikání. Jestliže se rozhodnete pro velký formát nebo dokonce pro obraz triptych město, v podstatě už posléze nebudete potřebovat žádné jiné ozdoby!

Obrazy stálé i proměnné jako samo město

Naše obrazy jsou „stálé”, protože je tiskneme výhradně na plátno té nejvyšší kvality za použití inovativní technologie latexového tisku, což jim zajišťuje úctyhodnou dlouholetou trvanlivost, ale jsou také „proměnné”, jelikož jejich vzory si můžete vybírat z bohaté nabídky našeho katalogu.