Obrazy podle kategorie - Města • Obrazy na stěnu

Lidé, kteří bydlí ve městě, zvláště ve skutečně velikém městě, se obvykle dělí na dvě skupiny: na ty, kteří ho nenávidí a každého dne touží po tom, aby z něj mohli utéct, a na ty, kteří ho zbožňují a kudy chodí, tudy tvrdí, že bez správné koncentrace smogu ve vzduchu se jim těžko dýchá. Jestliže jste se dobrovolně vydali do této kategorie, mohli bychom předpokládat, že patříte do druhé skupiny. Je tomu tak? V takovém případě se Vám naše obrazy měst s jistotou zalíbí! Najdete zde vše: New York i Varšavu. Jsou zde obrazy měst v noci, ale také ty, které zobrazují metropole zalité sluneční září. Myslíte, že obraz město by byl dobrou dekorací do Vašeho bytu? V tomto případě pro Vás máme několik zajímavých inspirací!

Obraz město s tramvají

Obraz město s tramvají

Pohled na krásné město malované akvarelem dodá interiéru delikátnost a mírnost. Takový obraz se může stát také zajímavým doplňkem do kanceláře.
Obraz s uličkou ve městě

Obraz s uličkou ve městě

Tlumený obraz s pohledem na ulici města je naší nabídkou na dekoraci ložnice, která je zařízena ve stylu boho.
487 obrazů
Obraz minimalistické Buenos Aires

Obraz minimalistické Buenos Aires

Obraz s panoramatem města ve stylu pohlednice s delikátní koloristikou doplní každý minimalistický interiér.
Obraz město Paříž

Obraz město Paříž

Městské motivy měst ozářených zapadajícím sluncem jsou pozitivním akcentem do každé místnosti – a především pak do obývacího pokoje.
Obraz město naskicované tužkou

Obraz město naskicované tužkou

Jestli chcete ozdobit interiér, ale víte, jaké doplňky se do něj hodí nejlépe, vsaďte na univerzální obraz s delikátním motivem.
Obraz s pohledem na panorama města

Obraz s pohledem na panorama města

Obraz s velkým městem vnese do místnosti trochu dodatečné energie, zatímco tlumené barvy způsobí, že bude zároveň delikátní a klidný.
Obraz s pohledem na staré město

Obraz s pohledem na staré město

Mohutné, historické budovy se tyčí nad městy – a je to zajímavý i originální doplněk do interiéru cestovatele.
Obraz město v Portugalsku

Obraz město v Portugalsku

Prosluněná krajinka s mostem ve městě bude nejen krásnou ozdobou obývacího pokoje, ale i nosičem vzpomínek.
Realistický obraz – město New York

Realistický obraz – město New York

New York je jedním z největších měst USA – a právě dechberoucí pohled na něj jsme zachytili na realistických nástěnných obrazech.
Černobílý obraz s městem

Černobílý obraz s městem

Mezi tisíci obrazů měst, jistě naleznete ten, který se nejlépe hodí do role dekorace Vašeho obývacího pokoje.
Obraz Big Ben v Londýně

Obraz Big Ben v Londýně

Poněkud tmavší grafický formát vytvoří v interiéru výjimečnou atmosféru, zvláště pokud je aranžace ve světlé tónině.
Obraz město Amsterdam

Obraz město Amsterdam

Využijeme-li obrazy inspirované městskými krajinami, můžeme vytvořit zajímavou, tematickou stylizaci pokoje nebo kanceláře.

 

Město moje a v něm: obrazy měst do domu i firmy

Kdyby nebylo měst, nebyla by ani civilizace: skutečný rozvoj začal teprve tehdy, kdy se naši prapředkové přestali omezovat rodinnou nebo kmenovou sounáležitostí a začali žít ve větších - čím dál tím větších a větších - aglomeracích. Z tohoto pohledu většina lidí v určitém smyslu pochází z města! Kdo ví: možná právě proto to tam některé z nás tak táhne? A možná právě proto patří obrazy měst k těm nejpopulárnějším vzorům, jaké se nacházejí v katalogu našeho obchodu?

Dokonce jestli si obvykle myslíte, že není nad krásnou přirozenou krajinku, například rozbouřené mořské vlny nebo horský hřeben pokrytý vrstvou sněhu, musíte uznat, že v panoramatech měst je cosi okouzlujícího. Je to zároveň geometrická i organická linie budov? Nebo rozzářená okna, lampy a neony? Možná exploze barev složená ze všudypřítomné betonové šedi a nebeského blankytu? Těžko to jednoznačně určit, ale jedna věc je jistá: obrazy měst na zeď patří k nejstylovějším dekoracím, jaké si můžete představit. A my Vám je pomůžeme využít v praxi.

Návrat ke kořenům, čili obraz města v malířství

Scénky ze života obyvatel města, přestože to nejsou přímo městské krajiny, jsou populárním tématem v umění už od dob antiky. Století po století pouze získávalo na popularitě, aby svého vrcholu dosáhlo na počátku 20. století v epoše skutečného kultu města. Práce tehdejších malířů (i těch trochu starších) jsou nepřebernou truhlicí nádherných městských krajinomaleb: jestliže se Vám tedy zalíbí obraz města v tradičním provedení více než ve fotografii, pak je reprodukce pro Vás to pravé! Reprodukce děl slavných malířů, takových jako Vincent van Gogh (který vytvořil zřejmě nejznámější obraz usínajícího města v dějinách: Hvězdnou noc), se mohou stát zajímavou ozdobou jak bytu, tak i firmy. Jestliže se rozhodnete pro reprodukci, je dobré dbát také na vhodné zarámování a vybrat si rám v barvě, která se bude hodit nejen k tomu, co je zobrazeno na plátně, tak i ke koloristice, která dominuje interiéru, ve kterém má obraz viset.

Moderní minimal: obraz město v noci

Obrazy moderní města jsou populární dekorací, ale mezi nimi je tím skutečným hitem obraz město v noci. V noční krajině metropole je cosi, co způsobuje, že se na ni nemůžeme vynadívat. Obrazy usínajícího města se skvěle hodí do všech moderních aranžací: můžeme si je snadno představit zároveň v minimalistické stylizaci, ve které by se staly elementem narušujícím syrovost celku, stejně jako v interiérech inspirovaných lehce rustikálním provedením skandinávského stylu nebo dokonce ve futuristických prostorách inspirovaných lofty a industriálním stylem (vždyť bez města by industriální styl přeci vůbec neexistoval!). Obraz město v noci bude vypadat dobře v jakémkoliv rozměru, ale skutečně velký dojem udělá, když bude, no ano, velký: a to v jak největším možném formátu! Městské vzory ve velikém formátu mají šanci skutečně "vyznít": lépe jsou pak vidět nevelké a přitom krásné detaily, které celku dodávají kouzlo. Takový noční obraz triptych město - a samozřejmě nejenom triptych - stojí za to pověsit na reprezentativní místo, na kterém bude přitahovat pozornost a udávat tón celému zařízení.

Obrazy měst na stěně firmy

Firmy znamenají dynamiku, podnikání, neustálý pohyb a rozvoj - tak to vidíme my. A právě taková jsou i samotná města - a proto jsou obrazy měst na stěně firmy zcela přirozenou volbou! Jestli hledáte krásnou, ale nekontroverzní a zároveň moderní dekoraci, která bude dobře vypadat v kanceláři, pak obraz města to pravé. Je to jeden z těch vzorů, které se skutečně dobře dají zakomponovat do většiny aranžací, přičemž ozdobí interiér a zároveň budou diskrétně připomínat ambice podnikání. Jestliže se rozhodnete pro velký formát nebo dokonce pro obraz triptych město, v podstatě už posléze nebudete potřebovat žádné jiné ozdoby!

Obrazy stálé i proměnné jako samo město

Naše obrazy jsou „stálé”, protože je tiskneme výhradně na plátno té nejvyšší kvality za použití inovativní technologie latexového tisku, což jim zajišťuje úctyhodnou dlouholetou trvanlivost, ale jsou také „proměnné”, jelikož jejich vzory si můžete vybírat z bohaté nabídky našeho katalogu.