-45%   AKCE

Čím se odlišujeme

Zkušenosti

Od roku 2014 realizujeme objednávky individuálních zákazníků i obchodních partnerů. Těžko spočítat, kolik domů, bytů, kanceláří, hotelů a firem jsme vybavili našimi nástěnnými dekoracemi, ale nejlepším důkazem toho, že 100% plníme úkoly, které nám jsou zadávány, je množství pozitivních komentářů, které dostáváme, a  množství zákazníků, kteří se k nám vracejí s dalšími objednávkami.    

Evropský standard

K výrobě nástěnných dekorací používáme výhradně evropské materiály. Nedovážíme je z Číny, protože chceme podporovat místní hospodářství a omezit výši uhlíkové stopy, která je emitována například během přepravy zboží z dalekých krajů. Sázíme nejen na nejlepší materiály, ale také na nejmodernější ekologické technologie výroby, které nemají negativní vliv na životní prostředí.

Pestrost

Bohatá nabídka Myloview to není jen obrovské množství vzorů počítané na tisíce, ale také možnost vytištění každé grafiky jako fototapety, obrazu, plakátu i nálepky. Naši specialisté dbají o to, aby se mezi návrhy nacházely nejen univerzální a nadčasové dekorační motivy, ale také vzory odpovídající nejnovějším žhavým trendům, a proto naši databázi stále rozšiřujeme a aktualizujeme.

Personalizace

Každá objednávka u Myloview je možné personalizovat. Během nákupu stačí uvést přesné rozměry, zvolit barevnou variantu a také označit druh materiálu a eventuálně dodatečnou možnost laminace, díky které bude nástěnná dekorace pokryta speciální vrstvou fólie chránící před škodlivým vlivem vody i před mechanickým poškozením.