Obrazy podle kategorie - Žena • Obrazy na stěnu

Portrét ženy má dlouhou a slavnou tradici: konec konců je to nejstarší umělecké dílo, které známe (jestliže ho tedy můžeme nazvat uměleckým dílem – nejsme si totiž jistí účelem tohoto exponátu), slavná oblá Willendorfská Venuše je právě zobrazením ženské postavy! V dějinách umění neexistuje období, ve kterém by obrazy žen nebyly populární dekorací interiérů: a v 21. století se chceme i my připojit k tomuto téměř odvěkému trendu a nabízíme Vám výjimečně stylové obrazy ženy. Existuje množství způsobů, jak můžeme využít obrazy ženy k vytvoření báječné dekorace interiéru: některé z nich jsou klasické, zatímco jiné, například obraz nahé ženy, mohou být stále ještě považovány za kontroverzní, i když je nahota pouze od pasu nahoru a přestože je tento motiv už velmi hluboko zakořeněný v dějinách umění. Hledáte nápad, jak zakomponovat ženský portrét do svého bytu? Čtěte dále: připravili jsme pro Vás několik zajímavých variant!

71 obrazů

 

Obraz ženy: ženské portréty jako stylová ozdoba bytu

Navzdory tomu, že ženy-malířky byly po celá století úspěšně vymazávány ze stránek učebnic dějin umění (malovaného koně a řád znalce tomu, kdo dokáže vyjmenovat více než tři slavné malířky!), patří obraz ženy k těm nejpopulárnějším – jestli tedy není tím úplně nejpopulárnějším – motivům uměleckých děl každého typu. Není tedy nic divného na tom, že jich máme v našem katalogu tolik!

Přestože je ženský portrét téměř až „obehraná písnička”, existuje skutečně spousta možností, jak můžeme využít obraz ženy k vytvoření zajímavé aranžace interiéru. Dnes Vám ukážeme pouze některé z nich – doufáme, že se Vám budou líbit!

Akty: obraz nahé ženy jako dekorace ložnice (a ne pouze)

Přestože nahota, zvláště ženská, nás den co den obklopuje ze všech stran (stačí se podívat na billboardy!), množství lidí se nedívá s nadšením na nápad pověsit akty na zdi bytů. Co se nás týká, jsme toho názoru, že estetický a vkusný obraz nahé ženy může být fantastickou dekorací mnoha různých typů interiérů: jestliže se však chcete vyvarovat kontroverze a pohoršení Vašich hostů (i když, zde jak známo nejvíc záleží na tom, jako hosty si k sobě zveme...), nejlepší bude pověsit ho do ložnice. Obraz nahé ženy bude vypadat výborně na zdi nad postelí – tam, kam si naši prarodiče věšeli svoje svatební fotografie. V našem katalogu naleznete nejrozmanitější obrazy nahé ženy, snadno vybraný vzor zakomponujete do stylu, v jakém je zařízena Vaše ložnice: minimalistům se jistě zalíbí subtilní, delikátní ženské portréty z naší autorské kolekce Nudes, zatímco ti z vás, kdo si více než grafik ceníte fotografií, najdete nejednu variantu mezi motivy, které jsme pro Vás připravili. Černobílý obraz ženy bude vypadat dobře ve většině interiérů!

Obraz ženy: moderní obrazy do obývacího pokoje i do firmy

Jak vypadá moderní obraz ženy? Rozhodně je mnohem různorodější, než kdy v dějinách byl! Ženy vykonávají všechny práce, kterými se dosud zabývali pouze muži, a věnují se také velkému množství jiných věcí. Naše obrazy ženy jsou stejně různorodé: a proto zde naleznete zároveň množství dekorací, které můžete využít k vyzdobení obývacího pokoje zařízeného v libovolném stylu, a zároveň i tématické ozdoby jako dělané pro ozdobení firemní stěny. Zkuste si představit: čekárnu u zubaře může ozdobit podobizna rozesmáté dentistky, kancelář – snímek ženy v elegantním kostýmku, kadeřnický salón – portrét ženy s fantastickým účesem... Existuje celá řada možností a bez váhání můžeme říct, že není taková firma, kterou bychom nemohli vyzdobit za použití obrazů ženy!

Obraz ženy myloview: dobrý design, nejvyšší kvalita

Obrovský výběr vzorů – abychom vytvořili výše zmíněnou kategorii, probrali jsme se milióny motivů v našem katalogu! - je důležitý, ale to, za co nás pokaždé chválí naši klienti, je vynikající kvalita. Bez ohledu na to, jaký vzor si vyberete, máte jistotu, že obraz, který se k Vám dostane, je vytvořený s nejvyšší pečlivostí. Naše obrazy tiskneme na odolné plátno, které na dotyk připomíná tradiční malířské plátno (je charakteristické svou "nitkovitou" strukturou), ale ve skutečnosti je mnohem silnější. Technologie tisku, kterou používáme k vytvoření obrazů, se nazývá HP Latex: vytvořila ji firma Hewlett-Packard. Tato metoda tisku umožňuje fantastickou reprodukci barev, které vidíte na monitoru počítače, když si prohlížíte náš katalog: žádná zklamání a vybledlé barvy! Tisk vytvořený touto technikou není charakteristický pouze živými, ideálně sytými barvami, ale také odolností a trvalostí: nevybledne dokonce ani v jasně osvětlených interiérech a je odolný proti vysokým teplotám a zvýšené vlhkosti vzduchu.