Obrazy podle kategorie - Žena • Obrazy na stěnu

Portrét ženy má dlouhou a slavnou tradici: konec konců je to nejstarší umělecké dílo, které známe (jestliže ho tedy můžeme nazvat uměleckým dílem – nejsme si totiž jistí účelem tohoto exponátu), slavná oblá Willendorfská Venuše je právě zobrazením ženské postavy! V dějinách umění neexistuje období, ve kterém by obrazy žen nebyly populární dekorací interiérů: a v 21. století se chceme i my připojit k tomuto téměř odvěkému trendu a nabízíme Vám výjimečně stylové obrazy ženy. Existuje množství způsobů, jak můžeme využít obrazy ženy k vytvoření báječné dekorace interiéru: některé z nich jsou klasické, zatímco jiné, například obraz nahé ženy, mohou být stále ještě považovány za kontroverzní, i když je nahota pouze od pasu nahoru a přestože je tento motiv už velmi hluboko zakořeněný v dějinách umění. Hledáte nápad, jak zakomponovat ženský portrét do svého bytu? Čtěte dále: připravili jsme pro Vás několik zajímavých variant!

Obraz Indiánka - barevný portrét

Obraz Indiánka - barevný portrét

Nudný interiér proměníme pomocí barevného portrétu. Zaručujeme, že nikdo kolem něj neprojde, aniž by na něj obrátil pozornost!
Obraz jarní rusalka

Obraz jarní rusalka

Portrét ženy malovaný technikou akvarelu se stane kouzelným doplňkem do eklekticky zařízeného pokoje mladé slečny.
80 obrazů
Barevný obraz se ženou

Barevný obraz se ženou

Inspirativní portrét může najít své místo na zdi v obývacím pokoji, domácím salónu, ale také v kosmetickém či kadeřnickém salónu.
Obraz elegantní žena

Obraz elegantní žena

V aktuální galerii naleznete množství obrazů inspirovaných krásou žen z každého koutu světa.
Obraz žena a motýl

Obraz žena a motýl

Obraz v monochromatickém provedení: tato ilustrace zjemní moderní, asketickou aranžaci obývacího pokoje.
Obraz barevný portrét

Obraz barevný portrét

Ženský portrét je univerzální ozdobou. Moderní grafická forma zaujme každého zákazníka kavárny.
Obraz portrét do obývacího pokoje

Obraz portrét do obývacího pokoje

Takový obraz bude zajímavou dekorací denního pokoje. Černobílý tisk obohatí stylizaci každého typu – od moderní po rustikální i retro.
Obraz rudovlasá žena

Obraz rudovlasá žena

Obraz ženy s červenou růží nadchne každého milovníka výjimečných dekorací. Portrét můžeme umístit do pokoje mladé slečny.
Obraz žena v klobouku

Obraz žena v klobouku

Portrét ženy nemusí zářit barvami – může se stát elegantním doplňkem do aranžace obývacího pokoje. Výrazná linie přitáhne pozornost.
Obraz ženský akt

Obraz ženský akt

Umělecký ženský akt je dekorace do moderních prostor. Měl by ozdobit zeď obývacího pokoje nebo domácí kanceláře.
Obraz tajemná žena

Obraz tajemná žena

Co kdyby se na obraze v obývacím pokoji objevil portrét Vámi milované osoby? To je nápad hodný promyšlení!
Obraz žena s dlouhými vlasy

Obraz žena s dlouhými vlasy

Barevná skvrna: při dekorování obývacího pokoje mějme na paměti, abychom obraz zavěsili v jeho centrální části.

 

Obraz ženy: ženské portréty jako stylová ozdoba bytu

Navzdory tomu, že ženy-malířky byly po celá století úspěšně vymazávány ze stránek učebnic dějin umění (malovaného koně a řád znalce tomu, kdo dokáže vyjmenovat více než tři slavné malířky!), patří obraz ženy k těm nejpopulárnějším – jestli tedy není tím úplně nejpopulárnějším – motivům uměleckých děl každého typu. Není tedy nic divného na tom, že jich máme v našem katalogu tolik!

Přestože je ženský portrét téměř až „obehraná písnička”, existuje skutečně spousta možností, jak můžeme využít obraz ženy k vytvoření zajímavé aranžace interiéru. Dnes Vám ukážeme pouze některé z nich – doufáme, že se Vám budou líbit!

Akty: obraz nahé ženy jako dekorace ložnice (a ne pouze)

Přestože nahota, zvláště ženská, nás den co den obklopuje ze všech stran (stačí se podívat na billboardy!), množství lidí se nedívá s nadšením na nápad pověsit akty na zdi bytů. Co se nás týká, jsme toho názoru, že estetický a vkusný obraz nahé ženy může být fantastickou dekorací mnoha různých typů interiérů: jestliže se však chcete vyvarovat kontroverze a pohoršení Vašich hostů (i když, zde jak známo nejvíc záleží na tom, jako hosty si k sobě zveme...), nejlepší bude pověsit ho do ložnice. Obraz nahé ženy bude vypadat výborně na zdi nad postelí – tam, kam si naši prarodiče věšeli svoje svatební fotografie. V našem katalogu naleznete nejrozmanitější obrazy nahé ženy, snadno vybraný vzor zakomponujete do stylu, v jakém je zařízena Vaše ložnice: minimalistům se jistě zalíbí subtilní, delikátní ženské portréty z naší autorské kolekce Nudes, zatímco ti z vás, kdo si více než grafik ceníte fotografií, najdete nejednu variantu mezi motivy, které jsme pro Vás připravili. Černobílý obraz ženy bude vypadat dobře ve většině interiérů!

Obraz ženy: moderní obrazy do obývacího pokoje i do firmy

Jak vypadá moderní obraz ženy? Rozhodně je mnohem různorodější, než kdy v dějinách byl! Ženy vykonávají všechny práce, kterými se dosud zabývali pouze muži, a věnují se také velkému množství jiných věcí. Naše obrazy ženy jsou stejně různorodé: a proto zde naleznete zároveň množství dekorací, které můžete využít k vyzdobení obývacího pokoje zařízeného v libovolném stylu, a zároveň i tématické ozdoby jako dělané pro ozdobení firemní stěny. Zkuste si představit: čekárnu u zubaře může ozdobit podobizna rozesmáté dentistky, kancelář – snímek ženy v elegantním kostýmku, kadeřnický salón – portrét ženy s fantastickým účesem... Existuje celá řada možností a bez váhání můžeme říct, že není taková firma, kterou bychom nemohli vyzdobit za použití obrazů ženy!

Obraz ženy myloview: dobrý design, nejvyšší kvalita

Obrovský výběr vzorů – abychom vytvořili výše zmíněnou kategorii, probrali jsme se milióny motivů v našem katalogu! - je důležitý, ale to, za co nás pokaždé chválí naši klienti, je vynikající kvalita. Bez ohledu na to, jaký vzor si vyberete, máte jistotu, že obraz, který se k Vám dostane, je vytvořený s nejvyšší pečlivostí. Naše obrazy tiskneme na odolné plátno, které na dotyk připomíná tradiční malířské plátno (je charakteristické svou "nitkovitou" strukturou), ale ve skutečnosti je mnohem silnější. Technologie tisku, kterou používáme k vytvoření obrazů, se nazývá HP Latex: vytvořila ji firma Hewlett-Packard. Tato metoda tisku umožňuje fantastickou reprodukci barev, které vidíte na monitoru počítače, když si prohlížíte náš katalog: žádná zklamání a vybledlé barvy! Tisk vytvořený touto technikou není charakteristický pouze živými, ideálně sytými barvami, ale také odolností a trvalostí: nevybledne dokonce ani v jasně osvětlených interiérech a je odolný proti vysokým teplotám a zvýšené vlhkosti vzduchu.