Nálepky podle kategorie - 3D • Nálepky na notebook

Existuje jeden efektivní způsob, jak rychle provést rychlou a spektakulární metamorfózu interiéru, nábytku i auta? Odpověď zní ano! Spoustu z Vás to zřejmě překvapí, ale řešení nabízejí technicky jednoduché a přitom výjimečně efektní 3d nálepky. Díky nim můžete proměnit svůj obývací pokoj, kuchyni nebo dětský pokoj tak, že do nich vnesete nejen efektní vzor, ale také opticky zvětšíte metráž. Takže místo abyste utráceli velmi cenný čas a peníze na celkovou rekonstrukci bytu, rozhodněte se pro vícefunkční 3d samolepky na zeď, se kterými se život stává mnohem snazší!

Nálepka okvětní plátky 3D

Nálepka okvětní plátky 3D

Květinový motiv v originálním provedení – jako nálepka na skříň – působí výjimečně zajímavým dojme v klasicky zařízené ložnici.
Nálepka 3D optická iluze

Nálepka 3D optická iluze

Moderní charakter aranžace zdůrazníme pomocí geometrických motivů, například ve formě nálepek s 3D tiskem.
710 nálepek
Nálepka 3D balóny

Nálepka 3D balóny

Dětský pokoj vyzdobený nástěnnou nálepkou s modrými balóny je náhle místem plným energie!
Nálepka 3D na podlahu

Nálepka 3D na podlahu

Dekorační prvek tohoto typu je odvážnou variantou. Můžeme ji akceptovat s jistým přimhouřením oka a umístit ji na podlahu.
Nálepka 3D myě pro děti

Nálepka 3D myě pro děti

Zábavná myš na zeď v dětském pokoji: jsme si jisti, že děcka si takového nového spolubydlícího zamilují!
Nálepka na nábytek geometrie 3D

Nálepka na nábytek geometrie 3D

Nudný nábytek získá nový život, když ho ozdobíme výraznými nálepkami s trojrozměrným motivem.
Nálepka žirafa 3D

Nálepka žirafa 3D

Nálepky se zvířecími motivy se zalíbí našim nejmladším. Můžeme vybrat i několik tisků a vytvořit nástěnnou kompozici.
Nálepka veselá zvířata 3D

Nálepka veselá zvířata 3D

Nástěnné nálepky stojí za to využít v aranžaci školky. Grafické motivy mohou posloužit jako leitmotiv celé aranžace.
Nálepka panorama města 3D

Nálepka panorama města 3D

Obyčejná skříň s posuvnými dveřmi se stane moderním prvkem stylizace, když ji ozdobíme nálepkou s tiskem města ve 3D.
Nálepka srdíčka 3D

Nálepka srdíčka 3D

Romantická ložnice vyžaduje vhodnou dekoraci. Nálepky se srdíčky tu budou působit fantastiky!
Nástěnná nálepka 3D domino

Nástěnná nálepka 3D domino

Nástěnná nálepka místo tapety? To je dobrá volba do malého bistra, restaurace i kavárny.
Nástěnná nálepka motiv 3D

Nástěnná nálepka motiv 3D

Fascinující efekt na zdi! Výrazná nálepka s motivem 3D promění dosavadní vzhled obývacího pokoje.

 

3d nálepky na dveře, nábytek a nejen to: dekorace pro  speciální úkoly

Dětsky jednoduchá montáž a výjimečně odolný materiál, ze kterého jsou vyráběny naše 3d samolepky, zajišťují, že se jedná o jednu z nejuniverzálnějších a vícefunkčních dekorací.

  • Zaprvé: 3d nálepky na nábytek Vám umožní vnést dekorační akcent tam, kde si nemůžete dovolit lepení fototapety, protože nemáte k dispozici dostatečně velký volný povrch. Taková ozdoba Vám zároveň umožní osvěžit vzhled lehce poničeného zařízení, na kterém jsou znát stopy užívání. 
  • Zadruhé, 3d nálepky na dveře nabízejí fantastický způsob jak vnést nevelký akcent do interiéru, aniž byste museli měnit vzhled samotné místnosti nebo měnit její aranžaci.
  • Zatřetí, díky nim můžeme proměnit nejen naše pokoje, ale také auto, což nadchne nejen pány, ale také paní. 3d nálepky na auto jsou jak delikátní květinové motivy, tak i ohnivé plameny nebo lebky. 
  • A co víc, dekorační 3d samolepky na zeď můžeme také použít k ozdobení našeho notebooku. Díky nim získá náš přenosný počítač charakter, a ochranná nálepka zajistí jeho bezpečí před škrábanci a odřeninami. 

3d nálepky v obývacím pokoji – jednoduchý návod k použití

Efekt 3D je trik, který funguje nejen v kině. Jestli chcete vytvořit dojem hloubky a vícerozměrnosti ve svém pokoji nebo kuchyni, pak 3d nálepky na stěnu budou nejlepším řešením. Díky nim se metráž bude zdát větší, než ve skutečnosti je, zatímco prostorově zajímavý vzor, který věrně odráží malebnou krajinku nebo městské panorama, šikovně pomýlí náš zrak imitací reálného výhledu. Nejlepšího efektu zvětšení metráže dosáhnete, když celkově zvýrazníte na zeď přilepené 3d nálepky. Zajistěte, aby vzor nebyl zacloněn vysokým nábytkem nebo pohovkou, protože to může zničit kompozici představení a výrazně oslabit efekt trojrozměrnosti. Dobrým řešením je také vhodná koloristická volba nálepky. Pokud zajistíme, aby se hodila k barvě zbylých zdí, nábytku či doplňků, způsobíme, že prostory našeho obývacího pokoje budou plynule přecházet do představení na nálepce.

3d samolepky na zeď motýli

Barevní motýli patří k těm vzorům, které nikdy nevycházejí z módy, a vneseme-li je do ložnice, tak oživí interiér a dodají mu lehkost. A co víc – vhodně vybrané 3d samolepky na zeď motýli promění dokonce i nevelký pokoj v prostornou místnost. Jaký vzor tuto roli splní nejlépe? Vyhledejte taková zobrazení, která představují barevné motýli na rozkvetlé louce nebo na pozadí blankytného nebe zdobeného bílými mraky. Několik vrstev perspektivy způsobí, že plochá zeď získá hloubku. Zajímavým řešením jsou také jednobarevné podobizny zmenšujících se motýlů, které budou působit dojmem, že se od nás vzdalují.

Motýli však samozřejmě nemají monopol na trojrozměrné vzory. Vynikajícího efektu dosáhnete také v případě, že se rozhodnete pro zobrazení strmých schodů, otevřeného okna s malebným výhledem nebo abstraktních motivů připomínajících tunely.

3d nálepky na stěnu dětské – skutečná kouzla ve světě dekorace interiérů

V dětském pokoji zřídka věnujeme až takovou pozornost metráži, jako to děláme např. při zařizování obývacího pokoje. Rozhodneme-li se však pro 3d nálepky pro děti, můžeme spojit příjemné s užitečným. Barevný trojrozměrný vzor vnese do interiéru pohádkovou krajinu a zároveň způsobí, že se nevelký pokojík promění v prostornou herničku. Pro jaké zobrazení se rozhodnout? Tady všechno záleží na… našem malém králi pokoje! Popřemýšlejte, které pohádky má nejradši, ze kterých knižních hrdinů čerpá inspiraci nebo jaké sporty má nejradši. 3d samolepky na zeď pro děti jsou dostupné ve výjimečně široké paletě nejrůznějších vzorů, díky čemuž bez námahy naleznete atraktivní zobrazení. Co byste řekli na exotická zvířata, na příklad na barevného papouška nebo pruhovaného tygra, případně na představení vzdálené galaxie? A pokud se z nějakého důvodu nemůžete rozhodnout pro nástěnnou dekoraci, báječnou alternativu nabízejí 3d nálepky na dveře, které ozdobí tento obvykle nevyužitý povrch.