Obrazy podle kategorie - Levandule

Obrazy levandule jsou dokonalou ozdobou interiérů, zařízených v provensálském, rustikálním či klasickém stylu. Tyto květiny úspěšně zatraktivní vzhled elegantního obývacího pokoje a zdůrazní krásu fialových akcentů zařízení, stejně jako květinových vzorů na různého typu předmětech – od polštářků až po závěsy. Obraz levandulové pole způsobí, že místnost získá neopakovatelný charakter – malebná krajina do ní vnese krásu charakteristickou pro jih Francie. Tento květinový akcent zkrášlí stěny – bude skvěle vypadat na pozadí jasných zdí natřených různými odstíny bílé, krémové či béžové. Obraz s levandulí se stane ozdobou elegantního obývacího pokoje – oživí tlumenou ložnici a dodá výrazný charakter rustikálně zařízené jídelně.

Obraz levandule makro

Obraz levandule makro

Obraz s květy levandule v přiblížení skvěle ovládne velikou, prázdnou zeď obývacího pokoje.
Diptych s polem levandule

Diptych s polem levandule

Obraz ve formě diptychu je originální a moderní variantou do prostorných interiérů. Motiv pole levandule dodá pokoji hloubku.
52 obrazů
Obraz levandule na slunci

Obraz levandule na slunci

Oteplete svůj byt obrazem s květy levandule koupajícími se ve slunečním světle. Takový obraz bude překrásně vypadat na bílé zdi.
Obraz sušené levandule v knížce

Obraz sušené levandule v knížce

Takový obraz s atmosférou shabby-chic vnese do pokoje charakter stylu vintage.
Obraz levandule a kolo

Obraz levandule a kolo

Obraz s kyticí levandule v koši jízdního kola je ideální variantou do útulné, dámské ložnice.
Obraz s čajovou konvicí a levandulí

Obraz s čajovou konvicí a levandulí

Motiv čajové konvičky a levandule na obraze nejlépe vypadá v kuchyni nebo útulné čajovně.
Obraz s levandulí ve vázách

Obraz s levandulí ve vázách

Levandule vůbec nemusíte mít na stolku ve váze! Zeď je také vynikajícím místem pro fialovou kytici.
Obraz levandulové květy

Obraz levandulové květy

Sytá, fialová barva levandule rozveselí ponurou stylizaci pokoje a dodá jí provensálskou eleganci.
Obraz větvičky s levandulí

Obraz větvičky s levandulí

Obrazy s květinami jsou univerzální dekorací interiéru. Levandule se hodí zároveň jak do obývacího pokoje, tak i do rustikální kuchyně.
Obraz kompozice s levandulí

Obraz kompozice s levandulí

Kompozice s levandulí a svícemi vnese do místnosti klid a relaxační atmosféru. Díky tomu skvěle ozdobí tlumenou koupelnu.

 

Obrazy levandule v provensálských aranžacích

Malebné krajiny s jižní Francií na pozadí budou báječně vypadat v interiérech zařízených v provensálské stylistice. Obrazy levandule zdůrazní charakter místnosti a zvýrazní krásu stylových ozdobných doplňků. Tento dekorační prvek můžeme skvěle komponovat s běleným vyřezávaným nábytkem a sentimentálními dekoračními předměty. Obraz levandulové pole se stane dokonalým pozadím pro ažurové prvky, dřevěné elementy zařízení, romantické ozdůbky – lampióny, keramické svícny a rámečky s fotografiemi. Levandulový záběr vytvoří v místnosti báječnou atmosféru a v okamžiku přenese kouzlo Provence přímo k Vám. Obrazy s levandulí můžete využít na vyřezávanou elegantní komodou – stanou se výrazným prvkem a zvýrazní krásu použitých dekorací. V provensálské aranžaci můžete úspěšně použít obrazy levandulové pole – v naší kolekci naleznete obrazy s levandulí na plátně ve formě kouzelných krajinomaleb, efektních grafik i barevných záběrů. Díky tomu jistě naleznete takový nástěnný prvek, který se jak možná nejlépe podaří zakomponovat do provensálské aranžace Vaší místnosti.

Levandulové prvky v rustikálním interiéru: obraz s levandulí v obývacím pokoji

Obraz s levandulovým motivem se stane dokonalou ozdobou interiérů inspirovaných přírodou. Použijeme-li tento květinový prvek, zdůrazníme snový a idylický charakter rustikální aranžace obývacího pokoje. Obrazy s levandulí propůjčí stěnám inspirativní ozdobu a v místnosti díky nim vytvoříme příjemnou atmosféru charakteristickou pro venkovskou scenérii. Tento ozdobný akcent můžeme dokonale komponovat s doplňky vytvořenými z přírodních materiálů – kamene, dřeva, proutí. Obrazy s levandulí úspěšně využijeme k dekoraci odpočinkového altánu – krajinka se stane ideálním pozadím pro proutěná křesla a dřevěný stolek. V naší kolekci naleznete malebné krajinky v příjemných barvách – takový obraz oživí tlumenou místnost a vytvoří zajímavý kontrast ve spojení s bílou barvou. Obraz levandulové pole zatraktivní venkovské prostory – vytvořme atmosféru, která bude mít příznivý efekt na relaxaci a snahu o plnou regeneraci.

Obrazy levandule v klasickém zařízení místností

Obraz na plátně levandule úspěšně využijeme také k dekoraci tradičně zařízených místností. Toto kvítí nám přináší na mysl malebná zákoutí Provence a aromatické bylinky – nic tedy nebrání tomu, abychom si do našich klasických interiérů zakomponovali výrazný, fialový akcent. Obrazy levandulové pole v příjemné koloristice vnesou do ložnice romantiku a kouzlo, charakteristické pro jih Francie.

Tento fotografický prvek zvýrazní krásu květinových vzorů, lehkých tkanin a svícnů. Levandulové olejomalby jsou často spojeny s velkými náklady – díky našim tištěným dekoracím můžete během okamžiku proměnit celou místnost. Tento efektní prvek Vám umožní minimalizovat náklady a zkrášlit interiér, aniž byste zatížili domácí rozpočet. Obraz na plátně s levandulí nebo provensálskou krajinou bude skvěle vypadat ve spojení s fialovou a bílou barvou – vkusný interiér, ve kterém převažují světlé prvky a výrazné, fialkové doplňky, získá zajímavou dekoraci. Naše nástěnné ozdoby s květinami nabízejí alternativu olejomalbě levandule – způsobí, že klasický obývací pokoj získá romantický charakter a osobité kouzlo.