Obrazy podle kategorie - Motivační • Obrazy na stěnu

Motivační obrazy jsou výjimečné nástěnné dekorace – vnesou pozitivní energii do každé místnosti, do které je pověsíte. Grafiky s inspirativními slogany nejen že Vás budou motivovat k práci a k realizaci cílů, které jste si vytyčili, ale také způsobí, že interiéry, který jimi vyzdobíte, získají expresivnější vzhled. Motivační obrazy nabízíme v mnoha různých provedeních. Hesla mohou navazovat na tématiku spojenou s prací, sny a touhami či osobním rozvojem – mohou také realizovat ideály skutečného, radostí a láskou přeplněného domu, kde se každý člen domácnosti cítí šťastný. Volba je jen a pouze na Vás!

Obraz se sukulenty

Obraz se sukulenty

Pokud jste milovníkem rostlin v interiérech, pak se Vám obraz se zelenými sukulenty spojený s motivačním heslem jistě trefí do vkusu!
Minimalistický motivační obraz

Minimalistický motivační obraz

Méně pondělků, více kávy! Tento trefný citát se hodí jako dekorace kanceláře, a to dokonce i té domácí.
148 obrazů
Černobílý obraz motivace

Černobílý obraz motivace

Obraz v minimalistickém stylu se hodí v podstatě téměř do každého interiéru i aranžace.
Obraz v moderním stylu

Obraz v moderním stylu

Hledáte zajímavou nástěnnou dekoraci do obývacího pokoje zařízeného v klasickém stylu? Zvolte motivační obraz, který Vám bude každý den dodávat energii.
Inspirativní motivační obraz

Inspirativní motivační obraz

Obraz můžete zvýraznit mnoha způsoby. Od jeho zavěšení na zeď přes opření o nábytek – a dokonce ho můžete postavit i na zem.
Obraz motivující k práci

Obraz motivující k práci

Potřebujete motivaci, abyste si začali plnit své sny? Takový obraz Vám bude každý den připomínat, jak důležité je pustit se do práce.
Typografický obraz motivace

Typografický obraz motivace

Obraz s inspirativním nápisem můžete zakomponovat např. do klasické ložnice. Takový motiv vnese do interiéru zajímavou energii.
Obraz v pastelových odstínech

Obraz v pastelových odstínech

Obraz v pastelových barvách můžete vystavit na bílé zdi. Koloristika obrazu tak bude lépe viditelná.
Obraz navazující na ekologii

Obraz navazující na ekologii

Udělejte vše, aby byl každý den dnem Země. Ekologické heslo Vám bude každý den připomínat, abyste dbali na přírodu.
Teenagerovský obraz motivace

Teenagerovský obraz motivace

Typografické nástěnné dekorace vypadají fantasticky v teenagerovsky zařízených interiérech.
Cestovatelský obraz motivace

Cestovatelský obraz motivace

Domácí kancelář si vyzdobte motivačním obrazem s tématem svého koníčka.
Monochromatický obraz s nápisem

Monochromatický obraz s nápisem

Minimalistický obraz působí dobře téměř v každém interiéru. Na prázdné zdi k sobě bude přitahovat pozornost.

 

Motivační obrazy: šance na útulný a teplý domov

Pokud si ceníte tradičních, světlých prostor, pak motivační obrazy, které realizují domácí, rodinná hesla, jistě rádi využijete ve svých interiérech. V naší galerii naleznete nástěnné prvky, které snadno zakomponujete do klasicky zařízených obývacích pokojů a jídelen. K dekoraci zdi nad komodou doporučujeme zvolit několik podobných pláten a vzorů a následně z nich vytvořit trojdílnou kompozici. Nad pohovkou můžete využít více motivačních obrazů – inspirativní citáty budou skvěle působit ve spojení s uměleckými fotografiemi a atraktivními grafikami navazujícími na současný design. V domě v retro stylu fantasticky vyniknou plátna navržená podle vzoru reklam z magazínů z 20. století – s jejich pomocí vytvoříte v místnosti báječnou a neopakovatelnou atmosféru. Motivační obrazy na zeď ve starém stylu můžeme skvěle kombinovat s pastelovými, geometricky profilovanými prvky a doplňky inspirovanými stylistikou 50. a 60. let.

Motivační obrazy: inspirativní citáty v pracovně

Motivační obrazy na zeď najdou své využité také na místech určených k práci, nejčastěji právě přímo v pracovně. Oku lahodící nástěnná dekorace s inspirativním sloganem Vás zmobilizuje do práce a vytvoří dokonalou atmosféru pro kreativní předsevzetí. K vyzdobení eklekticky zařízených prostor doporučujeme stylové grafiky na plátně v černobílé paletě s mottem napsaným elegantním písmem. Motivační obrazy na zeď mohou být navíc zkrášleny grafickými prvky inspirovanými světem přírody, geometrie a módy. Všechno záleží na Vašich preferencích, a dokonce i na branži, ve které pracujete. Díky pozitivním motivačním obrazům na zeď můžete ve své pracovně vytvořit kreativní a příjemnou atmosféru. To Vám umožní pracovat v komfortních podmínkách, které budou přát tvůrčí náladě.

Motivační obrazy v kancelářských prostorách

Atraktivní vzory a inspirativní slogany se nehodí pouze domů! Výjimečná, pozitivní energií přeplněná plátna využijete také v prostorách určených ke společné práci. Mobilizující hesla vnesou do kanceláře optimismus, radost a příjemnou atmosféru. Nástěnné prvky se stanou v monochromatických místnostech trochu expresivnější barevnou ozdobou, zatímco eklektickým, kreativním a nezávislým aranžacím propůjčí charakter. Ke zvýraznění tvůrčí a svobodné atmosféry, která vládne ve firmách a agenturách různého typu, se dokonale hodí právě motivační obrazy, které budou mít pozitivní vliv na náladu zaměstnanců, kteří tráví čas v kancelářích. Zmobilizují je k stanovování ambiciózních cílů. Optimistická, krásná motta a slogany si můžete objednat také ve větším formátu než ve standardním – nástěnná dekorace velikých rozměrů bude skvěle působit v místnostech s velkou metráží. Když ji umístíme na dobře viditelné místo, bude inspirovat všechny kolem, a interiéru propůjčí umělecké vyznění. Motivační nápisy na plátně jsou charakteristické svou univerzálností. Tyto pozitivní prvky se hodí do místností, které jsou zařízeny klasicky, ale i do těch, které jdou s duchem modernity. Obrazy inspirované současným designem se stanou perfektním doplňkem do eklektických, modernistických i industriálních stylizací.