Obrazy podle kategorie - Bříza

Použití obrazu s břízami při dekoraci interiérů nabízí dokonalý způsob, jak můžeme do domu vnést závan přírody. V kolekci našeho e-shopu naleznete efektní nástěnné ozdoby, které zobrazují tyto charakteristické stromy v různých formách – zároveň fotografie, stejně jako fotografiky subtilně imitující malířská díla. Tyto ozdoby, které nám připomínají olejomalby s břízami, doporučujeme všem milovnicím krajinomaleb s lesem v hlavní roli. Tento dekorační prvek se skvěle hodí k výzdobě místností zařízených rustikálně, tradičně i ve skandinávském stylu. Tato nástěnná dekorace způsobí, že pokoj získá výjimečný charakter. Obraz břízy zdůrazní krásu dřevěného nábytku, rostlinných akcentů a doplňků v zemité koloristice.
40 obrazů

 

Obraz břízy: motiv přírody v klasickém obývacím pokoji

Prosluněná krajina zobrazující březový háj bude krásně vypadat v tradičně zařízeném interiéru, ve kterém převládá dřevěný nábytek, rostlinné akcenty a tlumené barvy. Malebná krajinka úspěšně oživí místnost a dodá jí teplejší výraz a útulnější vzhled. Obraz s břízami zdůrazní krásu prvků, které navazují na přírodu, i doplňků v odstínech žluté, zelené a bílé. Tuto nástěnnou dekoraci můžete pověsit nad komodu nebo klasickou pohovku – barevný prvek propůjčí obývacímu pokoji subtilní charakter. V kolekci naleznete nádherné krajiny, které během okamžiku osvěží tlumenou aranžaci – černobílý prvek, který čerpá ze světa přírody, způsobí, že obývací pokoj získá stylový výraz a výjimečnou atmosféru.

Motiv bříz ve skandinávské stylizaci

Obraz břízy působí dokonale v jasných interiérech zařízených ve skandinávském stylu – charakteristické, černo-bílé kmeny můžeme dobře komponovat se sněhobílou zdí, rostlinnými vzory, a jak tmavým, tak i světlým dřevem. Tyto nástěnné dekorace, které zobrazují krajinu s březovým hájem v zimě, nabízejí variantu pro všechny milovnice chladných koloristických palet a tlumených doplňků. Tento nástěnný dekorační prvek imitující olejomalby břízy subtilně a efektně zkrášlí místnost. Zimní krajina umožní zachovat harmonii aranžace a zdůrazní skandinávskou stylistiku. V kolekci e-shopu Myloview naleznete nádherné krajiny připomínající malířská díla vytvořená technikou akvarelu. Obrazy se stanou báječnou dekorací obývacích pokojů i ložnice, jejichž základem jsou bílé zdi a pastelové doplňky – vázy, textilie, stínítka. Malebná scenérie vnese do interiéru barvy, rafinovanost a kouzlo lesa.

Obraz břízy v rustikální jídelně

Nástěnné dekorace úspěšně využijete k ozdobení jídelny zařízené v rustikální stylistice – lesní motiv dodá místnosti venkovský charakter. Obraz břízy bude skvěle vypadat v místnosti, v níž převažuje dřevěný, vyřezávaný nábytek, doplňky inspirované světem přírody a stylizované prvky – antikvární nádobí, keramické vázy, mosazné skříňky. Tato nástěnná dekorace vytvoří v pokoji výjimečnou náladu a také do ní vnese závan venkova, harmonie a pozitivní energie.

Prvky, které připomínají olejomalby břízy, budou efektním pozadím pro vybavení vyrobené z přírodních materiálů – ratanových křesel, proutěné pohovky a dřevěné skříňky. Z různorodých vzorů v naší nabídce můžeme vyzdvihnout stromy s ptáky, grafické kompozice v teplé koloristice, moderní fotografiky a ilustrace v tlumené, chladné paletě barev. Díky tomu jistě naleznete obraz břízy, který se bude dokonale hodit do interiéru, které dekorujete - okamžitě získáte pro místnost atraktivní ozdobu.