-45%   AKCE

Nálepka z vlastní fotografie

Nálepka z fotografie psi a kočka

Fototapeta, obraz, plakát i nálepka z vlastní fotografie. Vyberte fotografii a vytvořte neopakovatelnou dekoraci!


  • Jaké rozlišení by měla fotografie mít?

    Minimální rozlišení je 1000x1000 pixelů. Mějme však na paměti, že čím vyšší rozlišení, tím lepší kvalita tisku. Jestli si nejste jistí, jestli Vaše fotografie má dostatečně dobrou kvalitu, pak nás kontaktujte: contact@myloview.com.

  • Jaké jsou náklady na tisk?

    Náklady na tisk fotografie záleží na zvoleném typu produktu (fototapeta, obraz, plakát, nálepka), druhu materiálu a rozměrech dekorace. Přesné informace týkající se všech dostupných možností tisku a jeho celková cena se objeví po nahrání fotografie.

  • Ochrana osobních údajů

    Vámi zaslaná fotografie nebude uchovávána v databázi obchodu. Nebude také zpřístupněna třetím stranám. Fotografie odstraňujeme okamžitě po realizaci nebo stornu objednávky. Vaše fotografie se nikdy neobjeví na webu obchodu Myloview.

Unikátní dekorace na různé povrchy
Fotografická kvalita
Široký výběr rozměrů
Odborné poradenství
Nálepka z fotografie jezero v Dolomitech

Moderní a originální dekorace: samolepky z fotek

Moderní dekorace nám nabízejí výjimečnou možnost vytvoření skutečně originálních a kreativních aranžací přímo u nás doma. V dnešní době je možné realizovat dokonce i ty nejbláznivější nápady! Mezi různými variantami si jistě zvláštní pozornost zaslouží možnost přenesení vlastních fotografií na nálepky na zeď. Snímky si v takové formě zachovají celou svou původní krásu a přirozené barvy.

Máte ve svých albech nebo galeriích takové fotky, ke kterým se rádi pravidelně vracíte? Jsme si jisti, že většina z nás na tuto otázku směle odpoví "ano". V takovém případě byste možná rádi přenesli svůj oblíbený záběr (nebo dokonce několik z nich!) na dekoraci, která zatraktivní a zpestří vzhled Vašeho interiéru. Takovou možnost nabízejí právě samolepky z vlastních fotek. Na takovou ozdobu je možné přenést libovolnou fotografii. Může to tedy být snímek pořízený během procházky, setkání s přáteli, rodinné oslavy či líného odpoledne na zahradě. V tomto případě neexistuje špatná volba! Klíčovou otázkou zůstává výlučně navržení atraktivní nálepky, která bude vyhovovat Vašemu vkusu. Snímky, po kterých sáhnete, mohou být tedy aktuální, ale také klidně mnoho let staré. Jako dekorace se dokonale hodí umělecké fotografie, ale také ty zcela amatérské. K oživení vzhledu zvoleného interiéru se hodí barevné snímky, zatímco černobílé záběry nám pomohou vytvořit velmi specifickou atmosféru a náladu v aranžaci. Směle tedy začněte prohlížet svá domácí alba a digitální galerie a zvolte tu nejlepší variantu!

Nálepka z fotografie novomanželé

Samolepky z fotek - ozdoby, které můžete umístit kamkoliv!

Nejen z pohledu témat a estetiky nabízejí samolepky z fotek spoustu možností. Dekorace tohoto typu můžeme totiž umístit na různé, často nepříliš zřejmé povrchy. Dekorativní galerie z vlastních fotografií může ozdobit naši zeď, ale nemusíme se omezovat pouze na tuto možnost. Samolepky z fotek budou fantasticky působit na méně typických místech.

Takovou ozdobu můžeme umístit například také na dveře nebo okno, čímž dosáhneme velmi zajímavého efektu. Taková dekorace se skvěle hodí také v situaci, kdy toužíme trošku oživit vzhled nábytku. Za pozornost také stojí, že pomocí nálepek je možné dodat jistý nádech individuality větším předmětům denního použít - například osobního počítač. V každém z navrhovaných příkladů se nám podaří atraktivním způsobem zapojit snímky, které jsme zvolili, do estetiky interiéru. A protože foto samolepky nezabírají příliš místa, můžeme směle vyzkoušet umístit několik takových ozdob hned vedle sebe. Zvlášť zajímavě budou vypadat “malé galerie” tohoto typu v případě, že budou mít vlastní tematický nebo koloristický klíč.

Netypické dekorace tohoto typu budeme moct využít k vyzdobení různých povrchů - od zdí přes nábytek až po dveře a zárubně. Samolepky z fotek nám tedy nabízejí výjimečně zajímavé možnosti zároveň jak tematicky, tak i vzhledem k místu, na které se je rozhodneme nalepit.