Plakáty podle kategorie - Káva

Řekněte mi, jakou kávu pijete, a já Vám řeknu, kým jste. Černou, bílou, s pěnou, se sirupem nebo snad s cukrem? Mletou, rozpustnou, s lógrem nebo presso? Kolik lidí, tolik možností jak připravit tento černý aromatický nápoj. Abychom dostáli očekávání skutečných milovníků kávy, připravili jsme širokou paletu vzorů, které splní naděje i těch nejnáročnějších kávových odborníků. Plakát káva s elegantním šálkem z tenkého porcelánu nebo s keramickým hrnkem, s realistickým zobrazením pražených zrn či s grafickým obrázkem moka konvičky, nebo snad dokonce káva plakát se zábavným nápisem, který oživí aranžaci kuchyně? Nemusíte se rozhodovat už teď. Uvařte si svůj oblíbený nápoj, přečtěte si rady uvedené níže a teprve potom si vyberte takový káva plakát, který Vás chytne za srdce!

Plakát čas na kávu

Plakát čas na kávu

Vždy je čas na kávu! Plakát s takovým poselstvím by měl mít své místo v (domácí) kanceláři.
Plakát hrnek kávy

Plakát hrnek kávy

Minimalistický motiv na plakátě se zalíbí fanouškům kávy! Takový plakát můžeme umístit na zeď v kuchyni.
117 plakátů
Minimalistický plakát s kávou

Minimalistický plakát s kávou

V moderně zařízené kuchyni pověsme veliký plakát s minimalistickým motivem. Tato grafika nenaruší estetiku místnosti.
Plakát káva a menu

Plakát káva a menu

Na plakátech se může objevit doslova každý motiv! Gurmeti by se měli rozhodnout pro grafiky navazující na oblíbené jídlo a nápoje.
Plakát káva typografie

Plakát káva typografie

Minimalismus s nápadem: plakát s nápisy v příjemné koloristice je skvělým doplňkem eklektických prostor.
Plakát mokka konvička

Plakát mokka konvička

Aranžace kuchyně, bistra nebo kavárny získá díky efektním plakátům výjimečný charakter.
Plakát druhy kávy

Plakát druhy kávy

Jestli nevíte, jakým způsobem ozdobit zdi kuchyně nebo jídelny, prohlédněte si naši kolekci plakátů s kávou.
Plakát zrnka kávy

Plakát zrnka kávy

Plakáty se symboly vždy působí dobře – bez ohledu na estetiku, kerá vládne v daném interiéru!
Černobílý plakát se šálkem

Černobílý plakát se šálkem

Máte v interiéru příliš barev? Černobílý plakát zmírní paletu barev a odvede pozornost od mnoha ozdobných prvků v místnosti.
Plakát káva styl retro

Plakát káva styl retro

Reklamní plakáty ve stylu retro patří momentálně k nejzajímavějším variantám grafických dekorací. Ozdobme jimi např. stěny kavárny.
Plakát malování kávou

Plakát malování kávou

Originální grafická kompozice probouzí představivost. Plakáty inspirované kávou jsou různorodé – nalezněte svůj oblíbený vzor!
Plakát zrnka kávy a šálek

Plakát zrnka kávy a šálek

Plakát s hnědými zrníčky kávy oživí rustikálně zařízené prostory kuchyně.

 

Plakat káva, čili projev zdravé závislosti

Káva může způsobit závislost – podobně jako alkohol nebo cukr. Ti z nás, kteří si nedokážou představit jediný den bez šálku tohoto energetického nápoje, vědí, o čem mluvíme. Měli bychom se však této závislosti bát? Měli by snad pražená zrna, kávovary nebo dokonce plakát s kávou z nabídky našeho obchodu patřit mezi zakázané a nebezpečné produkty?

Naštěstí této závislosti se nemusíme obávat. Výzkumy prokázaly, že tento černý nápoj snižuje riziko onemocnění Parkinsonovou chorobou, cukrovkou, srdečními problémy a depresí. A přestože nám káva, pokud jí budeme pít nepatřičně velké množství, může zvýšit krevní tlak a vyplavit nám z organismu hořčík, tak dva šálky denně pro nás neznamenají žádné nebezpečí. A proto jsme, s čistým svědomím, připravili širokou nabídku vzorů speciálně pro Vás. Vyberte si svůj oblíbený plakát káva a ozdobte jím svou kuchyň, obývací pokoj nebo jídelnu.

Cesta do exotických krajů – plakát káva v koloniálním stylu

Jestliže máte rádi aromatickou kávu a daleké cesty, pak je nejlepší nápad oboje spojit a zařídit si obývací pokoj v koloniálním stylu s kávovým plakátem na zdi. Takto zařízený interiér je plný antikvárního anglického nábytku z 19. st. a exotických, afrických či indických doplňků, zatímco celek je v teplých odstínech béžové, hnědé a krémové. Protože káva není dovážena pouze z Jižní Ameriky, ale také z Afriky a Indonésie, plakát s kávou se stane báječnou dekorací právě v koloniálním stylu. Můžete sáhnout po vzoru zobrazujícím zeměkouli, na níž kontinenty vznikly z vhodně sesypané mleté kávy, po šálku tohoto černého nápoje na pozadí tropického lesa nebo po charakteristických jutových pytlích plných hnědých zrn.

Ranní dávka energie – plakát s kávou v kuchyni

První věc, kterou většina z nás z udělá hned po probuzení, je, že zapneme kávovar nebo postavíme vodu na kávu. Než ucítíte příjemné aroma svého oblíbeného nápoje, Vaše oči můžou spočinout na krásné kávové dekoraci. Plakát káva se stane skvělou ozdobou kuchyňské aranžace, bez ohledu na to, v jakém stylu jste si ji zařídili.

  • V tradiční aranžaci můžete sáhnout po klasickém zobrazení elegantního šálku nebo přiblížení na lesklá pražená zrna. 

  • V kuchyni v retro stylu bude dokonale působit káva plakát zobrazující antikvární ruční mlýnek nebo starodávný kávovar se zajímavým designem.

  • Do industriálního interiéru zase stojí za to vyhledat grafické, minimalistické vzory, které navazují na staré reklamy na kávu z 50. a 60. let 20. stol.

Čas na desert, čili sušenka a plakát s kávou v jídelně

Jestli disponujete prostornou jídelnou, ve které si denně povídáte se svou rodinou, tak je báječným nápadem tuto místnost chutně zařídit. Milovníkům sladkého se jistě trefí do vkusu fotografie zdobených dortíků, čokoládových koláčů nebo zmrzlinových pohárů. Abychom však vyvážili množství sladkosti, doporučujeme plakát káva, který zobrazuje šálek tohoto černého nápoje ve společnosti barevných francouzských makronek nebo máslového croissantu. Tato chutná a elegantní ozdoba nabízí skvělou univerzální možnost dekorace jídelny. A pokud se můžete pochlubit prostornou metráží, doporučujeme vybrat si dvě zobrazení, které se sebou budou navzájem korespondovat, a pověsit je vedle sebe, čímž zvýšíte kávový dojem!

Páteční relaxace s přáteli – plakát káva v umělecké kavárně

Kávové dekorace nesmějí chybět v aranžaci bistra nebo elegantní kavárny. V závislosti na profilu místa a klientely je vhodné vyhledat co nejlepší dekorace, které vytvoří s aranžací harmonický celek. Báječným nápadem mohou být káva a cigarety na plakátě ve formě černobílého minimalistického snímku. Taková ozdoba bude skvěle vypadat zvláště v umělecké kavárně s avantgardní aranžací. Můžete také sáhnout po klasickém vzoru se zrnky kávy, v zimním období pak bude dokonale působit plakát se šálkem horké kávy, kolem níž je rozsypané koření – tyčinky skořice, hřebíčky a anýz.