Fototapety podle kategorie - Sport • Fototapeta

Sportovní tapety na zeď se perfektně hodí do interiéru každého zapáleného fanouška bez ohledu na jeho věk. Nabízejí skvělé řešení jak do chlapeckého pokoje, v němž na zdech dominují plakáty oblíbených fotbalových týmů, tak i do obývacího pokoje dospělého muže, který spolu s přáteli prožívá sportovní emoce. Sport je velmi důležitou částí našeho života a věnujeme mu čím dál více pozornosti - dbáme na zdravou výživu, vyvážený životní styl a také si dopřáváme mnohem více pohybu než dříve. Sportovní fototapety jsou skvělým nápadem jak vyzdobit interiér. Budou nám také připomínat, že bychom neměli zanedbávat každodenní dávku pohybu a cvičení. Široká paleta zobrazení zajišťuje, že si každý najde vhodný vzor tapety sport.

Fototapeta vodní sporty

Fototapeta vodní sporty

Pro fanoušky windsurfingu jsme připravili báječnou fototapetu se surfařem v záblescích zapadajícího slunce.
Sportovní fototapeta plavání

Sportovní fototapeta plavání

Černobílá tapeta inspirovaná plaváním bude výjimečným doplňkem do aranžace pokoje teenagera – fanouška vodních sportů!
682 fototapet
Sportovní fototapeta: balet

Sportovní fototapeta: balet

Delikátní vzor s baletkami se hodí zároveň jak do pokoje malé holčičky, stejně jako i do dámské ložnice.
Fototapeta kitesurfing

Fototapeta kitesurfing

Nástěnná tapeta s podobiznou surfaře podněcuje představivost! Může se objevit např. v kanceláři sportovní redakce.
Fototapeta zimní sporty

Fototapeta zimní sporty

Jsou mezi námi milovníci zimních sportů? Pokud ano, pak Vám navrhujeme prostorovou originální dekoraci s lyžařským vlekem.
Fototapeta současný tanec

Fototapeta současný tanec

Sport má různé podoby, a proto v našich sbírkách naleznete tisíce inspirativních fototapet spojených se tancem!
Fototapeta sport pro děti

Fototapeta sport pro děti

Sportovní symboly na zdi budou Vaše děti lákat ke sportu už od nejmladších let!
Fototapeta horské sporty

Fototapeta horské sporty

Milovníci horských túr nebo horolezectví si mohou svůj byt vyzdobit trojrozměrnou grafikou s horskými štíty.
Fototapeta americký fotbal

Fototapeta americký fotbal

Minimalistická fototapeta inspirovaná americkým fotbalem je vysněnou dekorací do pokoje teenagera.
Fototapeta sport v parku

Fototapeta sport v parku

Obývací pokoje ve sportovním: fototapeta s originálním sportovním motivem oživí obývací pokoj zapáleného sportovce.
Fototapeta abstraktní fotbalista

Fototapeta abstraktní fotbalista

V pokoji milovníka fotbalu by neměly chybět motivační prvky. Například takové, jako fototapeta s postavou fotbalisty.
Fototapeta kulečníkový stůl

Fototapeta kulečníkový stůl

Fanoušci snookera, kteří si vyzdobí interiér fototapetou s kulečníkovým stolem, budou sportovní emoce cítit den co den!

 

Sportovní tapety na zeď v duchu řeckých tradic

Směle můžeme povědět, že fototapety sport navazují na antické umění. Jak je to možné? Prospěšnost sportu do velké míry docenili antičtí Řekové. Sport považovali ze jeden z nejpodstatnějších elementů lidského života. Byli si jistí, že společně s duševním a intelektuálním rozvojem musí jít ruku v ruce také rozvoj fyzický. Jedině takto harmonicky se rozvíjející tělo může jako efekt nabídnout zdravého a šťastného člověka. Proto organizovali nesčetné závody v čele s olympijskými hrami. Tento kult těla můžeme vidět také u tehdejších umělců. Tak jako sportovní tapety na zeď zobrazují současné sportovce během cvičení nebo soupeření s jinými závodníky, tak řečtí umělci tvořili dech beroucí sochy a malby na vázách, které můžeme dodnes obdivovat v mnoha muzeích. Kult těla nově znovu získal svůj význam - a fototapety se sportovní tématikou to dokonale zrcadlí.

Sportovní tapety na několik způsobů

Rozhodneme-li se pro konkrétní vzor sportovní tapety stojí za to postarat se o to, aby korespondovala s aranžovaným interiérem. Vhodně vybrané zobrazení se stane nejen estetickou dekorací. Může také způsobit, že interiér získá několik metrů čtverečních, stane se světlejším nebo energetičtějším. Všechno záleží na tom, jakým interiérem disponujeme a jakého efektu toužíme dosáhnout.

  • V komorním pokoji nebo salónu stojí za to vybrat fototapety sport s efektem trojrozměrnosti. Cvičící závodníci na pozadí sportovního stadiónu nebo rozlehlé přírody vytvoří dojem hloubky a opticky zvětší prostor pokoje.
  • Naopak špatně osvětlený prostor můžeme účinně rozjasnit, vybereme-li sportovní tapety na zeď s výraznými, vibrujícími barvami. Nejen že oživí interiér, ale dodají nám také energii a zajistí nám pozitivní náladu.
  • Moderní interiéry budou zase dokonalým pozadím pro minimalistickou fototapetu sport. Výrazově úsporné zobrazení míče, tenisové rakety nebo činky na světlém nebo dřevěném pozadí vnese do místnosti sportovní charakter, aniž by narušilo minimalistické zařízení interiéru. A pro milovníky radikálního minimalismu jsme připravili variantu sport tapeta ve formě zjednodušených piktogramů, které pomocí pouze několik čar představují konkrétní sportovní odvětví.

V industriálních interiérech vypadají perfektně sportovní tapety na zeď ve formě uměleckých, černobílých zobrazení sportovců.

Motivační fitness klub

V takových prostorách budou sportovní fototapety nejen estetickou dekorací. Stanou se také podstatnou motivací pro návštěvníky, kteří přišli cvičit, bojovat se svými slabinami a změnit své dosavadní návyky. Sportovní fototapety jim budou připomínat o co bojují a jakých efektů touží dosáhnout.

Sportovní tapety v pokoji teenagera

Fototapety se sportovní tématikou nadchnou každého teenagera, bez ohledu na to, jestli se sám aktivně věnuje některé disciplíně, nebo jestli je věrným fanouškem svého milovaného fotbalového klubu. V chlapeckém pokoji bude skvěle vypadat jak sport tapeta zobrazující rozzářený fotbalový stadión v noci, na kterém potící se hráči bojují o vstřelení vítězné branky, tak i výrazově minimalistické přiblížení na zelenou trávu s bílými lajnami.

Sportovní fototapety na zeď v kanceláři

Sportovní zobrazení bude také vhodným řešením při aranžaci kanceláře. Fototapety se sportovní tématikou zobrazující zelenou trávu nebo fragmenty přírody způsobí, že se budeme cítit mnohem více odpočinutí. Není totiž žádnou novinkou, že nám zelená barva pomáhá zklidnit se a nabízí vynikající relax pro unavené oči. Kromě toho nás sportovní fototapety zobrazující cvičící lidi budou motivovat, abychom se alespoň na dvě minuty odtrhli od psacího stolu a abychom provedli alespoň několik jednoduchých cviků, díky kterým se nejenom udržíme ve formě, ale dopřejeme péči své páteři.