Obrazy podle kategorie - Tygr

Obraz tygr nabízí variantu pro milovníky zvířecích akcentů v interiérech. Tato nástěnná dekorace vnese do místnosti pocit přítomnosti šelmy. Obraz tygra bude dokonalou ozdobou místností zařízených ve stylu safari. Nástěnné akcenty s tygřími skvrnami se stanou také báječnou dekorací stylových komod a pohovek, použitých v eklektickém interiéru. Obraz na plátně tygr s touto šelmou s bílou, specifickou srstí můžeme dobře komponovat se světlými prvky a elegantními elementy aranžace – tygří motiv propůjčí místnosti zajímavý vzhled. V kolekci našeho obchodu naleznete různorodé fotografie i grafiky, což Vám umožní vybrat takovou dekoraci, která se bude ideálně hodit do stylistiky zařizovaného interiéru.

54 obrazů

 

Obraz tygr v klasické aranžaci

Tygří motiv úspěšně využijete k dekoraci tradičně zařízených obývacích pokojů. Obraz na plátně s tygrem propůjčí místnosti výraznou ozdobu a zatraktivní prostory. Tato nástěnná dekorace bude skvěle působit ve spojení se zemitými barvami – béžovou, hnědou a černou. Obraz tygra se stane efektním pozadím pro dřevěný kávový stolek s atraktivně profilovanými hranami a tlumenou, zelenou pohovku.

Toto zvíře vnese do aranžace trošku exotiky – efektní triptych zvýrazní krásu geometricky tvarovaných doplňků interiéru, tropických rostlin v květináčích a přehozů zdobených tygřími skvrnami. Obraz tygr můžeme využít nad béžovou, klasickou sedačkou v přírodní kůži a ve spojení se dřevem. Fotografie se šelmou v lůně přírody se výborně hodí také do moderní minimalistické aranžace ložnice, jejímž základem jsou bílá, zelená a teplé medové akcenty, na příklad podlahové panely.

Tygří motiv v interiérech

Obrazy tygra se dokonale hodí ke zdůraznění koloniální stylistiky v místnostech – pomocí malebných krajinek úspěšně zakomponujete do interiéru krásu tajemných zákoutí. Nástěnné dekorace s tímto zvířetem se zalíbí zároveň jak milovníkům tradice, tak i modernity. Obrazy tygrů zesílí klasickou stylizaci interiéru inspirovaného východem. V takovém interiéru úspěšně využijete tygří motivy – nejen ve formě fotografických ozdob, ale i v podobě přehozů se skvrnami a koberců. Obraz tygr zvýrazní krásu prvků charakteristických pro stylistiku orientu.

Obraz tygra: dekorace elegantních místností

Bílí tygři se stanou efektní ozdobou zdí v interiérech, jejichž základem jsou světlé barvy a elegantní prvky aranžace. Obraz na plátně se stane zajímavým pozadím pro elegantní bílou komodu v obývacím pokoji.

Zvířecí motiv úspěšně využijete také k výzdobě prostor inspirovaných minimalistickým stylem zařizování interiérů. Bílého tygra ve formě výrazné fotografie můžeme krásně komponovat se sněhobílými zdmi, dřevem a čalouněným nábytkem v tlumených, zimních barvách.

Krajina se západem slunce vnese do místnosti pastelové barvy – nástěnná dekorace ve spojení s odstíny šedé a bílé vytvoří na zdi estetický kontrast. Pokud hledáte vzor do eklekticky zařízených prostor, vyberte si obraz tygr. Ceny Vás jistě nezaskočí svou výší a Vy se tak vyhnete velkým nákladům – použití tištěných dekorací nabízí možnost, jak můžeme účinně minimalizovat výdaje.