Nálepky podle kategorie - Slunečnice

Slunečnice máme spojené se sluncem a se vším, co je s tím spojeno: s energií, radostí, optimismem, teplem, dobrou zábavou a pozitivním přístupem k životu. Samé příjemné, rozkošné asociace, nemyslíte? To jsou pocity, které bychom rozhodně chtěli cítit nejen v domácím interiéru, ale nezřídka také ve firemním. A nyní to můžete snadno dokázat: pomůže Vám v tom nálepka na zeď slunečnice! Bez problému můžete nálepku slunečnice využít k ozdobení zdí, lednice, dveří, skla a mnoha, mnoha dalších povrchů – přesvědčíme Vás, že  slunečnice  nálepka na zeď nabízí daleko víc možností! Pročtěte si našeho krátkého rádce – najdete v něm spoustu inspirací a rad, které Vám pomohou vybrat tu nejvhodnější nálepku do interiéru.

Nálepka se sluneční kyticí

Nálepka se sluneční kyticí

Mezi bílými zdmi a nábytkem rozzáří sluneční nástěnná nálepka místnost a propůjčí jí krásné barvy.
Nálepka slunečnice do obývacího pokoje

Nálepka slunečnice do obývacího pokoje

Máte rádi styl boho? Slunečnice ve formě nálepky se skvěle hodí do takového interiéru, kterému dodá pozitivní energii!
63 nálepek
Dekorativní nálepka se slunečnicí

Dekorativní nálepka se slunečnicí

Už Vás nudí, jak vypadá Váš notebook? Nalepte na něj zajímavou nálepku! Máme v nabídce spoustu vzorů – jistě naleznete něco pro sebe!
Nálepka slunečnice do ložnice

Nálepka slunečnice do ložnice

Pokud jsou prostory nad Vaší postelí prázdné a nevyužité, pak zlatý vzor slunečnice jistě krásně ozdobí nejen tento kousíček zdi, ale i celý pokoj.
Nálepka věnec z květin

Nálepka věnec z květin

Zeleň a květiny uklidňují a vnáší do interiérů harmonii. Jestli Vám toto chybí ve Vašem obývacím pokoji, dobrou volbou bude nálepka s takovým motivem.
Květinová nálepka do koupelny

Květinová nálepka do koupelny

Pokud hledáte vkusnou ozdobu do své koupelny, pak naše dekorativní nálepka se slunečnicemi je zcela ideální!
Květinová nálepka na dveře

Květinová nálepka na dveře

Rozhodneme-li se pro nálepku na dveře, můžeme šikovně ukrýt všechny škrábance a nečistoty na povrchu.
Černobílá nálepka se slunečnicí

Černobílá nálepka se slunečnicí

Jestli chcete vnést do kanceláře trochu změn, rozhodněte se pro nálepku, která je minimalistickou ozdobou, a proto nepřesytí interiér.
Minimalistická nálepka slunečnice

Minimalistická nálepka slunečnice

Naše tisky jsou odolné vůči vlhkosti a nečistotám, a proto můžete svůj vysněný vzor nalepit také v kuchyni nebo v koupelně.
Nálepka kytice slunečnic

Nálepka kytice slunečnic

V interiérech rostlinného stylu bude kytice slunečnic na zdi skvělou volbou! Navíc máte jistotu, že nikdy nezvadnou.
Nálepka slunečnice v akvarelu

Nálepka slunečnice v akvarelu

Moderní interiéry mají rády zajímavá dekorační řešení, a proto se naše květinová nálepka ideálně hodí do takového stylu.
Nálepka s polním kvítím

Nálepka s polním kvítím

Květinová nálepka na lednici vytvoří zajímavý optický efekt, který skvěle vynikne na bílém pozadí kuchyně.

 

Nejoptimističtější z květin: plné lesku a radosti nálepky slunečnice

Není mnoho věcí, jejichž název by tak důkladně odpovídal skutečnosti – slunečnice jsou v tomto případě výjimkou. Vždyť jestli je možné o kterékoliv kytičce říct, že vypadá jako malé sluníčko, tak rozhodně právě o slunečnici! A proto jsme přesvědčeni, že nálepky slunečnice patří k těm nejpozitivnějším ozdobám, které s velkými úspěchy vyvolávají v lidech radost. A v našem katalogu jich můžete najít celou řadu. Jistě pro ně naleznete celou řadu využití – dovolte nám však, abychom Vám představili několik našich nápadů!

Milovníci zahradničení nám jistě za chvilku začnou oponovat a říkat, že to není tak úplně pravda, ale pojďme se domluvit: slunečnice jsou prostě žluté. Slunečně, vřele, optimisticky žluté. Při aranžování interiérů bývá žlutá barva… ošidná. Tím máme na mysli: ne skutečně ošidná, ale rozhodně obtížně použitelná. Je to trošku jako s oblečením – málokdo vypadá opravdu dobře ve žluté. A proto používáme-li k výzdobě interiéru ozdobu, která je tak intenzivně žlutá jako nálepka na zeď slunečnice, měli bychom na tolik popustit uzdu fantazii, na kolik… dokážeme zachovat dvojnásobnou opatrnost. Nemusíte se však ničeho obávat: připravili jsme pro Vás několik nápověd, díky kterým Vámi vytvořené aranžace budou vždy vypadat báječně!

Nálepky slunečnice : do jakých interiérů se hodí nejlépe?

Ti z Vás, kdo často navštěvujete náš web, zvláště potom čtenáři našeho blogu, jste si jistě všimli, že pokaždé, když mluvíme o květinových vzorech, píšeme, že je to motiv, který se hodí do každého interiéru. A v případě slunečnic se rozhodně držíme této teorie! Skutečně je obtížné představit si místnost, která by netěžila z tohoto typu slunečné, stylové dekorace: slunečnice nálepka na zeď bude stejně dobře vypadat jak v dětském pokoji, tak v domácí kuchyni, v restauraci nebo dokonce i v nejedné kanceláři.

Klíč k úspěchu? Vhodně přizpůsobená koloristika! Nálepkám s tímto vzorem byste se měli raději vyhnout v případě, že v interiéru, který máte v plánu vyzdobit, dominují barvy, které budou v nepříjemném kontrastu s tímto odstínem žluté. Žlutá je sama o sobě energickou, povzbudivou barvou, ale při spojení s jinou stejně mocnou barvou může v interiéru vytvořit dojem neklidu, napětí, nervozity. Dobrou strategií je využití nálepky slunečnice jako barevného akcentu v interiéru, v němž kromě ní nebude mnoho objektů výrazných barev. Takový přístup má dvě velké přednosti: na jednu stranu vytvoříme harmonickou aranžaci, v níž delikátní barvy budou tvořit protiváhu syté barvě, na druhou stranu způsobí, že všechny pohledy budou směřovat k nálepce!

Slunečnice jsou odolnější, než myslíte

Fakt, že nálepky s květinovým motivem zkrátka vypadají krásně v rozmanitých interiérech, není jediným důvodem, proč naše nálepky slunečnice můžete použít k ozdobení místností různého typu. Stejně důležitý je také způsob, jakým je vytváříme. Používáme inovativní technologii latexového tisku, díky níž má každá nálepka nádherné syté barvy, které přesně zrcadlí ty, jež můžete vidět na simulaci v našem katalogu. A co víc – potisk je odolný vůči celé řadě nežádoucích vlivů (s vlhkostí, intenzivním slunečním zářením a zvýšenou teplotou v čele), a zároveň umožňuje snadné a bezpečné omývání, díky čemuž udržení dekorace v čistotě není vůbec náročné. Dodejme, že latexový potisk je zcela netoxický a je naprosto bezzápachový, což z nálepky slunečnice dělá vysněnou dekoraci do pokoje malého děcka.

Co můžete ozdobit nálepkou se slunečnicemi?

Mezi všemi dekoracemi, jaké můžete najít v našem katalogu, jsou nálepky pravděpodobně těmi nejuniverzálnějšími. A proč vlastně ony? Protože jimi můžete ozdobit skutečně spoustu různých povrchů. Upřímně řečeno Vaši představivost neomezuje v podstatě nic: nálepku můžete použít k dekoraci zdi tak, jak jsme doporučovali výše, ale můžete jí ozdobit také lednici, desku jídelního nebo psacího stolu, přepážek, dveří od skříní či normálních dveří, oken… Možností je nekonečně mnoho!