Fototapety podle kategorie - Hudba • Fototapeta

Fototapeta hudba nabízí variantu pro všechny melomany – použijete-li nástěnnou dekoraci, úspěšně zakomponujete do aranžace svého interiéru oblíbený hudební nástroj nebo charakteristický houslový klíč. V naší kolekci naleznete různorodé grafiky a ozdoby, které Vám připomenou efektní olejomalby i subtilní díla v technice akvarelu. Fototapetu hudba s kouzelnou houslistkou využijete k ozdobení elegantních prostor, v nichž převažují stylové prvky, vyřezávaný nábytek a tlumené barvy. V kolekci našeho e-shopu naleznete také výrazné fotografiky s kytarou v hlavní roli. Fototapety 3d hudba v moderním provedení doporučujeme všem milovníkům mocných zvuků a rockové atmosféry.

Abstraktní fototapeta s hudbou

Abstraktní fototapeta s hudbou

Jsou tu fanoušci výrazného hraní na kytaru? Fototapeta hudebními nástroji zdůrazní minimalistickou aranžaci pokoje.
Barevná fototapeta hudba

Barevná fototapeta hudba

Nástěnný motiv tohoto typu zdůrazní výjimečnou atmosféru nejen obývacího pokoje, ale také klubu, kavárny, restaurace nebo malého bistra.
338 fototapet
Fototapeta hudba do obývacího pokoje

Fototapeta hudba do obývacího pokoje

Hledáte bezpečné řešení do svého obývacího pokoje? Využijte fototapetu s notami v klasickém provedení.
Fototapeta saxofon v akvarelu

Fototapeta saxofon v akvarelu

Obývací pokoj melomana ozdobme fototapetou s jazzmanem. Interiér získá výjimečnou, teplou auru.
Květinová fototapeta do ložnice

Květinová fototapeta do ložnice

S Hledáte bezpečné řešení do své ložnice? Využijte fototapetu s květinami v klasickém provedení.
Fototapeta barevné noty

Fototapeta barevné noty

Fototapeta inspirovaná hudbou a nástroji jistě vnese do stylizace spoustu energie a zdynamizuje interiér.
Fototapeta hudba do dětského pokoje

Fototapeta hudba do dětského pokoje

Klasickou aranžaci dětského pokoje můžeme zvýraznit pomocí zajímavých doplňků.
Fototapeta hudební nástroje

Fototapeta hudební nástroje

Fototapeta s nástroji nabízí variantu pro malé snílky, kteří se v budoucnu touží stát slavnými muzikanty.
Minimalistická fototapeta hudba

Minimalistická fototapeta hudba

Romantickou aranžaci obývacího pokoje doplní nástěnná fototapeta s houslemi v pastelových barvách.
Dekorativní fototapeta hudba

Dekorativní fototapeta hudba

Křiklavou stylizaci pokoje zmírníme pomocí fototapety s hudebními motivy v příjemných barvách.
Fototapeta klavír v akvarelu

Fototapeta klavír v akvarelu

V rustikálním obývacím pokoji nebo v aranžaci vintage potřebujeme dynamiku. Interiér snadno osvěžíme pomocí hudební fototapety.
Hudební fototapeta do jídelny

Hudební fototapeta do jídelny

Barevné nástroje - fototapeta s takovým motivem vnese do interiéru výjimečnou atmosféru, charakteristickou pro jazzovou hudbu.

 

Fototapeta hudba: kouzlo klasiky

Motiv hudebních nástrojů se dokonale hodí do bytů melomanů a milovníků klasiky. Je dobré mít na paměti, že subtilní hudební fototapety na zeď zvýrazní umělecký charakter interiéru a zdůrazní naši lásku k vybraným zvukům klavíru či houslí. K ozdobení uměleckých prostor např. obývacího pokoje, jehož základem jsou prvky ve stylu vintage, štukování a elegantní látky, můžeme využít nástěnné dekorace, které nám budou připomínat klasickou hudbu. V kolekci našeho e-shopu naleznete fototapety hudba a tanec zobrazující různorodé hudební nástroje na pozadí not – taková dekorace ve světlé koloristice může být efektním pozadím pro vkusné sofa na profilovaných nožičkách a mramorové ozdobné prvky. Tento nástěnný prvek opticky zvětší interiér a propůjčí mu výrazný vzhled. Fototapety 3d hudba s klavírem, imitující olejomalby, budou skvěle působit ve spojení s klasickou pohovkou, křišťálovým lustrem v palácovém stylu a se dřevem. K ozdobení klasicky zařízených místností můžeme také použít barevné fototapety s houslistkou nebo pianistkou – nástěnné akcenty vytvoří v interiéru výjimečnou atmosféru.

Pokoj jazzmana

Fototapeta hudba se stane výraznou dekorací místnosti, v níž převažují barevné doplňky a prvky aranžace, které nám připomenou New York a "zlatou éru jazzu". Takový interiér se specifickou atmosférou můžete vyzdobit efektní fototapetou v podobě černobílé fotografie se saxofonistou nebo barevné fotografiky s hrající jazzovou skupinou. Klubová scenérie, inspirovaná americkými lokály z 20. a 30. let minulého století, vytvoří v ložnici fantastickou náladu. Ta bude provokovat naše smysly a zpříjemní nám večery trávené poslechem oblíbené muziky. V kolekci našeho e-shopu naleznete hudební fototapety na zeď zobrazující záběry ze starých muzikálů a fotografiky imitující moderní umění. Mezi různorodými fotografiemi a grafikami jistě naleznete takovou nástěnnou dekoraci, která se perfektně trefí do atmosféry interiéru, který zařizujete – a která dokonale vyjádří Vaši lásku k jazzu. Použitím barevné prvku můžete také zdůraznit vůdčí koloristiku a styl, v němž zařizujete svůj byt.

Fototapeta hudba a tanec: dekorace restaurace

Motiv hudby úspěšně využijete k výzdobě různého typu lokálů veřejného charakteru – nejen škol určených k výuce hry na hudební nástroje, ale také hudebních salónů a klubů. Fototapeta hudba a tanec zvýrazní charakter místnosti a zvýší jeho atraktivitu v očích potenciálních klientů. K výzdobě zdí hudební školy doporučujeme využít pestré kompozice s notami a houslovým klíčem – motiv můžete zvolit v tlumené, černobílé verzi. Fototapetu v odstínu sépie můžeme dobře komponovat s dřevěnými lavicemi a nábytkem – zdůrazní aranžaci v tradičním stylu, jejímž základem jsou bílá, hnědá a béžová. Subtilní dekorace s gramofonem nebo růže na notovém sešitě mohou posloužit jaké skvělá ozdoba elegantní kavárny, zatímco hudební fototapety na zeď s kytarou se dokonale hodí do klubu. V hudebním obchodě doporučujeme použít moderní fotografiky, pro které jsou typické intenzivní barvy a tak trochu abstraktní charakter. Zdi hudebního salónu můžeme krásně vyzdobit ilustrací s klavírem, z nějž vylétávají barevní motýli. Tento rafický prvek ve fantastickém provedení vnese do prostor barvy - zvýrazní charakter Vašeho podnikání a Vašim zákazníkům zpříjemní nákupy.