Obrazy podle kategorie - 3D • Obrazy na stěnu

Obraz 3d je ideální ozdobou místností, zařízených v moderní stylistice. Nástěnné dekorace inspirované trojrozměrným světem 3d vnesou do interiéru barvy - na stěně vytvoří výrazný kontrast a společně s industriálními doplňky zdůrazní aranžaci. 3D obraz na zeď je charakteristický výraznou, sytou koloristikou, a proto úspěšně oživí tlumenou místnost. Abstraktní vzory, expresivní kompozice i barevné krajinky - mezi různorodými motivy s jistotou naleznete nástěnnou dekoraci, kterou bude možné ideálně zakomponovat do stylistiky a která zdůrazní Vámi použité doplňky do interiérů - designérské předměty a modernistické prvky.

Obraz triptych 3D abstrakce

Obraz triptych 3D abstrakce

Moderní triptych s motivem 3D doplní minimalistickou aranžaci interiéru ložnice.
Obraz 3D černobílý

Obraz 3D černobílý

Velký obraz 3D s černobílým vzorem bude originální dekorací klasického obývacího pokoje. Motiv 3D bude přitahovat pozornost.
151 obrazů
Obraz 3D moderní

Obraz 3D moderní

Červeno-šedá kompozice 3D se trefí do vkusu teenagerům, a proto takový obraz pověsme na stěně v pokoji našich mladých.
Obraz 3D do ložnice

Obraz 3D do ložnice

Obraz 3D je univerzálním doplňkem do každého typu stylizace. Dynamický motiv 3D nikdo nepřehlédne!
Obraz krychle 3D do obývacího pokoje

Obraz krychle 3D do obývacího pokoje

Postačí jeden obraz s motivem 3D, aby se celek stylizace interiéru stal zajímavějším a mnohem výraznějším.
Obraz 3D do kanceláře

Obraz 3D do kanceláře

Jak se vyhnout monotónnosti v kanceláři? Obraz se spirálou 3D je skvělým řešením!
Obraz 3D prostorový motiv

Obraz 3D prostorový motiv

Obývací pokoj, kterému dominují tmavé barvy, bude zajímavější, když se na jedné ze stěn objeví velký obraz s grafickým tématem 3D.
Obraz krychle 3D do obývacího pokoje

Obraz krychle 3D do obývacího pokoje

Postačí jeden obraz s motivem 3D, aby se celek stylizace interiéru stal zajímavějším a mnohem výraznějším.
Obraz 3D textura

Obraz 3D textura

Obraz 3D zavěšený v monochromatickém interiéru efektivně dynamizuje kompozice místnosti, např. obývacího pokoje.
Obraz 3D abstraktní tunel

Obraz 3D abstraktní tunel

Prostorový obraz 3D zavěšený v obývacím pokoji působí dojmem hloubky. Je to originální doplněk do klasické aranžace.
Obraz 3D barevná mozaika

Obraz 3D barevná mozaika

Velký obraz 3D zavěšený v obývacím pokoji má za úkol odlehčit místnosti a vnést do ní značnou dávku barev.
Obraz 3D geometrický motiv

Obraz 3D geometrický motiv

Obývací pokoj ve skandinávském stylu nemůže být monotónní. Obraz s geometrickým motivem 3D dodá charakter minimalistickým interiérům.

 

Obrazy 3d na zeď v moderních aranžacích

Obrazy 3d jsou variantou pro všechny milovnice výrazných a barevných dekorací v interiérech. Nástěnný prvek zdůrazní moderní aranžaci - bude se skvěle komponovat v kombinaci s modernistickým nábytkem, futuristickými doplňky a geometrickým prvky. V naší kolekci naleznete intenzivní, barvami nasycené záběry i abstraktní kompozice. Mezi různorodými vzory můžeme zmínit obrazy 3d a vzorky, inspirované světem abstrakce: klikaté čáry, kontrastní pruhy, geometrické obrazce v prostorovém provedení, konfigurace složené z barevných čtverců.

K dekoraci modernistického obývacího pokoje můžete úspěšně vybrat také moderní obraz 3d, který navazuje na přírodu. Zeď ozdobíte pohádkovou květinou, abstraktním stromkem nebo s bujnou, fantasticky se pnoucí rostlinou. 3d nabízí spoustu možností - přírodní motivy, asketický minimalismus, a dokonce i futuristické formy promění každý bytový interiér. A co víc, můžeme je použít i při dekoraci kanceláří nebo kaváren. 3d je zkrátka univerzálním motivem!

Barevné obrazy 3d v interiérech

Obraz 3d do obývacího pokoje s barevnou krajinkou bude výrazným orámováním klasické pohovky a skleněného geometrického stolku - krásně vyprofilovaného, samozřejmě. Tato nástěnná dekorace vytvoří v interiéru atmosféru - zdůrazní stylistiku i jednotlivé prvky navazující na moderní vzory. K výzdobě místnosti úspěšně využijete krajinku ve formě obrazu 3d rozděleného na polovic. Módní kompozice se stane výraznou ozdobou na zdi - může být využita nejen v obývacím pokoji, ale také v ložnici nebo jídelně. Mezi různorodými krajinkami 3D můžeme zmínit kouzelné hory, magické scenérie s hvězdami rozzářeným nebem na pozadí či přímořské krajiny. Použití obrazu 3d rozděleného na polovinu je alternativním řešením za tradiční nástěnné dekorace. K výzdobě obývacího pokoje nebo ložnice můžete také vybrat kompozici, která se skládá ze tří částí - úspěšně oživí interiér a zdůrazní barevné doplňky. Obraz 3d s pohledem na břeh oceánu bude skvěle vypadat na pozadí dřevěného nábytku, exotických rostlin a designérských prvků vyrobených z přírodních materiálů, například kamene. Industriální aranžace získá výrazný akcent a malebná krajinka jistě zpříjemní chvíle trávené v zátiší domova.

Městská scenérie na obraze 3d na zeď

Obraz 3d do obývacího pokoje můžete pověsit nad komodou nebo pohovkou - dokonale bude působit jako ozdoba zdi, u které nestojí žádný nábytek. Městská krajina nabízí univerzální použití - dobře se bude komponovat zároveň s moderním, jak i s klasickým zařízením interiéru. Nástěnné dekorace s teplou koloristikou způsobí, že místnost bude útulnější. Obraz 3d s městem vnese do místnosti barvy, expresi a dynamiku. V naší kolekci naleznete nejkrásnější evropská města i světové metropole. Efektní a sytě barevné záběry oživí Vaši aranžaci. Jestliže chcete ve svém interiéru vytvořit výjimečnou atmosféru, vyberte obraz do obývacího pokoje s městskou krajinkou, zobrazující ulice i kouzelná zákoutí Benátek, Paříže nebo Lisabonu. Nic Vám nestojí v cestě, abyste do aranžace své místnosti zakomponovala krajinu, zobrazující nejkrásnější česká či polská místa. V nabídce e-shopu myloview.cz naleznete obraz 3d Wieliczka, bájné polské "solné město". Tato nástěnná dekorace bude originálním prvkem a s jistotou dodá zdi sofistikovaný vzhled. Použijete-li záběry z nádherného solného dolu ve Wieliczce, budete mít tuto památku na dlouhou dobu doslova "na dosah ruky".