Obrazy podle kategorie - 3D • Obrazy na stěnu

Obraz 3d je ideální ozdobou místností, zařízených v moderní stylistice. Nástěnné dekorace inspirované trojrozměrným světem 3d vnesou do interiéru barvy - na stěně vytvoří výrazný kontrast a společně s industriálními doplňky zdůrazní aranžaci. 3D obraz na zeď je charakteristický výraznou, sytou koloristikou, a proto úspěšně oživí tlumenou místnost. Abstraktní vzory, expresivní kompozice i barevné krajinky - mezi různorodými motivy s jistotou naleznete nástěnnou dekoraci, kterou bude možné ideálně zakomponovat do stylistiky a která zdůrazní Vámi použité doplňky do interiérů - designérské předměty a modernistické prvky.

Obraz s lesem za mlhou

Obraz s lesem za mlhou

Trojrozměrný motiv s mostem doplní minimalistickou aranžaci interiéru obývacího pokoje. Navíc – nic se tak skvěle nehodí k bílé jako zelená barva.
Černobílý obraz 3D

Černobílý obraz 3D

Veliký obraz 3D s černobílým vzorem se stane originální dekorací klasického obývacího pokoje.
151 obrazů
Delikátní obraz bílé růže

Delikátní obraz bílé růže

Světlá kompozice 3D se trefí do vkusu téměř každému. Takový obraz můžete pověsit nejen v interiéru dospělého, ale také v pokoji teenagera.
Geometrický obraz 3D

Geometrický obraz 3D

Obraz je univerzální doplněk do každého typu stylizace. Geometrický motiv jistě přitáhne pozornost!
Horský obraz do jídelny

Horský obraz do jídelny

Stačí jeden obraz s motivem 3D a celá stylizace interiéru bude zajímavější a mnohem výraznější.
Moderní obraz 3D

Moderní obraz 3D

Jak se pozbýt monotónnosti v obývacím pokoji? Architektonický obraz je dekorační trefou do černého, která Vám pomůže zbavit se nudy.
Abstraktní obraz 3D

Abstraktní obraz 3D

Ložnice, které dominují tmavší barvy, bude zajímavější, když se na jedné ze zdí objeví veliký obraz s grafickým tématem.
Obraz s lesem do kanceláře

Obraz s lesem do kanceláře

Monochromatický obraz pověšený na bílé zdi se stane výrazným bodem moderní aranžace interiéru, např. obývacího pokoje nebo kanceláře.
Monochromatický obraz 3D

Monochromatický obraz 3D

Prostorový obraz pověšený v monochromatickém interiéru účinně dodá dynamiku kompozici místnosti, např. v kanceláři.
Grafický obraz s mořem

Grafický obraz s mořem

Obraz 3D pověšený v obývacím pokoji vyvolává dojem hloubky. Je to originální doplněk do klasické aranžace.
Panoramatický obraz do předsíně

Panoramatický obraz do předsíně

Byt ve skandinávském stylu nemůže být monotónní. Obraz s horským motivem propůjčí charakter minimalistickým interiérům.
Obraz 3D ve stylu science fiction

Obraz 3D ve stylu science fiction

Velký obraz 3D pověšený v obývacím pokoji má za úkol ulehčit místnosti a vnést do ní značnou dávku kontrastu.

 

Obrazy 3d na zeď v moderních aranžacích

Obrazy 3d jsou variantou pro všechny milovnice výrazných a barevných dekorací v interiérech. Nástěnný prvek zdůrazní moderní aranžaci - bude se skvěle komponovat v kombinaci s modernistickým nábytkem, futuristickými doplňky a geometrickým prvky. V naší kolekci naleznete intenzivní, barvami nasycené záběry i abstraktní kompozice. Mezi různorodými vzory můžeme zmínit obrazy 3d a vzorky, inspirované světem abstrakce: klikaté čáry, kontrastní pruhy, geometrické obrazce v prostorovém provedení, konfigurace složené z barevných čtverců.

K dekoraci modernistického obývacího pokoje můžete úspěšně vybrat také moderní obraz 3d, který navazuje na přírodu. Zeď ozdobíte pohádkovou květinou, abstraktním stromkem nebo s bujnou, fantasticky se pnoucí rostlinou. 3d nabízí spoustu možností - přírodní motivy, asketický minimalismus, a dokonce i futuristické formy promění každý bytový interiér. A co víc, můžeme je použít i při dekoraci kanceláří nebo kaváren. 3d je zkrátka univerzálním motivem!

Barevné obrazy 3d v interiérech

Obraz 3d do obývacího pokoje s barevnou krajinkou bude výrazným orámováním klasické pohovky a skleněného geometrického stolku - krásně vyprofilovaného, samozřejmě. Tato nástěnná dekorace vytvoří v interiéru atmosféru - zdůrazní stylistiku i jednotlivé prvky navazující na moderní vzory. K výzdobě místnosti úspěšně využijete krajinku ve formě obrazu 3d rozděleného na polovic. Módní kompozice se stane výraznou ozdobou na zdi - může být využita nejen v obývacím pokoji, ale také v ložnici nebo jídelně. Mezi různorodými krajinkami 3D můžeme zmínit kouzelné hory, magické scenérie s hvězdami rozzářeným nebem na pozadí či přímořské krajiny. Použití obrazu 3d rozděleného na polovinu je alternativním řešením za tradiční nástěnné dekorace. K výzdobě obývacího pokoje nebo ložnice můžete také vybrat kompozici, která se skládá ze tří částí - úspěšně oživí interiér a zdůrazní barevné doplňky. Obraz 3d s pohledem na břeh oceánu bude skvěle vypadat na pozadí dřevěného nábytku, exotických rostlin a designérských prvků vyrobených z přírodních materiálů, například kamene. Industriální aranžace získá výrazný akcent a malebná krajinka jistě zpříjemní chvíle trávené v zátiší domova.

Městská scenérie na obraze 3d na zeď

Obraz 3d do obývacího pokoje můžete pověsit nad komodou nebo pohovkou - dokonale bude působit jako ozdoba zdi, u které nestojí žádný nábytek. Městská krajina nabízí univerzální použití - dobře se bude komponovat zároveň s moderním, jak i s klasickým zařízením interiéru. Nástěnné dekorace s teplou koloristikou způsobí, že místnost bude útulnější. Obraz 3d s městem vnese do místnosti barvy, expresi a dynamiku. V naší kolekci naleznete nejkrásnější evropská města i světové metropole. Efektní a sytě barevné záběry oživí Vaši aranžaci. Jestliže chcete ve svém interiéru vytvořit výjimečnou atmosféru, vyberte obraz do obývacího pokoje s městskou krajinkou, zobrazující ulice i kouzelná zákoutí Benátek, Paříže nebo Lisabonu. Nic Vám nestojí v cestě, abyste do aranžace své místnosti zakomponovala krajinu, zobrazující nejkrásnější česká či polská místa. V nabídce e-shopu myloview.cz naleznete obraz 3d Wieliczka, bájné polské "solné město". Tato nástěnná dekorace bude originálním prvkem a s jistotou dodá zdi sofistikovaný vzhled. Použijete-li záběry z nádherného solného dolu ve Wieliczce, budete mít tuto památku na dlouhou dobu doslova "na dosah ruky".