Obrazy podle kategorie - Sport • Obrazy na stěnu

Obrazy se sportovní tématikou nabízejí variantu pro všechny milovníky sportu a fyzických aktivit různého typu. Jestliže máte své oblíbené sportovce nebo konkrétní sportovní disciplínu, nic Vám nebrání v tom, abyste využili vybraný motiv a díky nástěnným dekoracím zatraktivnili vzhled zdí v místnosti. V kolekci našeho e-shopu naleznete nejen nástěnné dekorace, spojené s populárním fotbalem, ale i obrazy zimních sportů. Sportovní akcent úspěšně zakomponujete do interiérů zařízených ve skandinávské stylistice. Portréty fotbalistů a sportovní obrazy různého typu najdou své místo v pokojích teenagerů – vnesou do nich dynamiku, barvy a pohyb.

Obraz kanoistika akvarel

Obraz kanoistika akvarel

Sportovní obraz vytvořený technikou akvarelu nabízí neopakovatelný efekt. Rozmyté barvy dodávají grafice mírný charakter.
Obraz se sportovcem

Obraz se sportovcem

Obraz s podobiznou sportovce bude motivovat k tréninkům i toho největšího lenocha. Můžeme ho umístit do pokoje teenagera.
525 obrazů
Obraz lyžování

Obraz lyžování

Milovníci zimního bláznění mohou svůj byt vyzdobit efektními obrazy se zasněženými lyžařskými sjezdovkami.
Obraz sport lední hokej

Obraz sport lední hokej

Milujete sport, ale bojíte se, že barevný obraz zničí harmonii Vašeho interiéru? Rozhodněte se pro příjemnou grafiku s podobiznou hokejisty.
Obraz házená

Obraz házená

Místo okázalých plakátů ze sportovních časopisů pověsme do pokoje teenagera několik velkých obrazů.
Sportovní obraz do obývacího pokoje

Sportovní obraz do obývacího pokoje

Elegantní obývací pokoj s charakterem - sportovní motivy na obraze dodají aranžaci zajímavý vzhled.
Obraz sport snowboard

Obraz sport snowboard

Pro fanoušky freestylových triků Shauna Whitea (a nejen jeho) jsme připravili sérii obrazů inspirovaných snowboardem.
Obraz motosport

Obraz motosport

Obraz s motocyklistou umístěný v mužském interiéru bude nebanálním doplňkem do moderní aranžace.
Obraz sport parkour

Obraz sport parkour

Sportovní obraz zdůrazní moderní styl, např. pokoje teenagera. Výrazné prvky budou skvěle vypadat také v kanceláři sportovní redakce.
Obraz vodní sporty

Obraz vodní sporty

Mezi různorodými sportovními obrazy určitě naleznete svou oblíbenou disciplínu.

 

Obrazy sport: dekorace mužských interiérů

Obraz sport bude vypadat dokonale jako ozdoba mužských místností, ve kterých byly využity moderní a minimalistické aranžační řešení. Tato nástěnná dekorace zobrazující záběry z mistrovství a soutěží různého typu bude dobře vypadat nad jednoduchým nábytkem vyrobeným nejen ze dřeva, ale i z kovu nebo plastu.

  • Obrazy sportovců úspěšně využijete také jako ozdobu klasické či modernistické pohovky. Na zdi můžete také vytvořit zajímavou galerii vytvořenou z pestrých obrazů se sportovní tématikou a z plakátů sport. 

V tlumeném mužském interiéru najdou své využití nástěnné akcenty, které navazují na nejpopulárnější sporty – od fotbalu a basketbalu – až po bojová umění a extrémní sporty. Díky tomu může každý milovník fyzické aktivity mít na dohled svého oblíbeného sportovce nebo obdivovaný tým.

Sportovní akcenty v rekreačních klubech

Obrazy sport úspěšně využijete v klubech různého typu i ve veřejných prostorách, které podporují fyzické aktivity a sportovní rivalitu. Fotografické prvky zdůrazní charakter činnosti, kterou provozujete, a budou k větší snaze motivovat všechny účastníky rekreačních aktivit. V naší kolekci naleznete výrazné a dynamické grafiky na obrazech se sportovní tématikou – stanou se báječnou ozdobou kanceláře nebo vstupní haly.

Obrazy sport v pokoji teenagera

Sportovní prvky budou výborně vypadat v barevných i tlumených pokojích teenagerů. Obrazy se sportovní tématikou jistě potěší každého milovníka soutěživosti a populárních zápasů o mistrovské poháry. V kolekci e-shopu Myloview.cz naleznete portréty slavných volejbalistů, fotbalistů i těch nejlepších tenistů. Mezi různorodými obrazy sportovců můžeme vyzdvihnout portréty a postavy těch nejslavnějších představitelů konkrétních sportovních disciplín - Michaela Jordana, Michaela Schumachera, Lionela Messiho. Nástěnné dekorace se sportovním charakterem zpříjemní teenagerovi a začínajícímu hráči každodenní tréninky – pohled na jeho idol na zdi bude dokonalou motivací k dosahování vlastních úspěchů. Obrazy sport můžeme dobře komponovat s doplňky inspirovanými sportem a vybraným fotbalovým klubem, na příklad se zeleným kobercem, povlečením dekorovaným motivem míče a polštářky se známým sportovním logem.

Obrazy zimní sporty v aranžaci místností

Obrazy zimních sportů - to jsou nástěnné dekorace v tlumené, chladné koloristice. Grafické akcenty úspěšně využijete při výzdobě místností, jejichž základem jsou dřevěné prvky a sněhové elementy aranžace. Fotografie se zimní krajinou budou esteticky působit v interiéru zařízeném ve skandinávském stylu. V kolekci naleznete obrazy představující krasobruslaře a krasobruslařky. Nástěnné dekorace budou elegantní a vkusnou ozdobou světlých interiérů, v nichž převažují doplňky ze skla a klasická aranžační řešení.