Obrazy podle kategorie - Psi

Pes je nejlepší přítel člověka - tenhle frazém je zřejmě tou nejbanálnější větou, jakou si dovedeme představit. Jenže je to pravda! Psi jsou věrní, citliví, veselí, rozkošní, chytří... A velmi, což je to, co nás zajímá především, fotogeničtí. To právě proto jsou naše obrazy psů tak kouzelné! Minimálně některé z nich jsou kouzelné: jiné jsou majestátní, radostné, dynamické... Všechno záleží na tom, jakého psa zobrazují! Jestliže patříte k milovníkům těchto nádherných zvířat a plánujete si vhodně vyzdobit svůj byt, obrazy psů jsou to pravé ořechové do různorodých interiérů! Přemýšlíte, jak využít olejomalby se psy k dekoraci? Připravili jsme pro Vás několik nápadů!
Obraz se psem typografie

Obraz se psem typografie

Moderní obraz s výmluvným nápisem "Home is where your dog is" by měl mít své místo v bytě každého milovníka psů!
Obraz pes v parku

Obraz pes v parku

Máte už dost klasických krajinek? Vyberte si obraz se psem hrajícím si v prosluněném parku.
73 obrazů
Obraz pes do dětského pokoje

Obraz pes do dětského pokoje

Dětský pokoj vyzdobený barevným obrazem s kouzelným pejskem získá hřejivý, útulný charakter.
Obraz pes a žena

Obraz pes a žena

Obraz psa a jeho paničky je nápad na dárek pro osobu, která nám je blízká, a která si libuje ve společnosti zvířecích miláčků.
Obraz vlk v černé a bílé

Obraz vlk v černé a bílé

Obraz s divokou psovitou šelmou je jednou z nejčastěji používaných dekorací ve skandinávském stylu. Sáhněme po subtilní skice.
Obraz portrét psa

Obraz portrét psa

Velký obraz opřený o zeď v obývacím pokoji zdynamizuje klasickou stylizaci, ve které vytvoří útulnou atmosféru.
Obraz skica psa

Obraz skica psa

Obraz se psem nemusí vypadat tradičně. Skica s ornamenty a květinami nabízí variantu do moderních bytů.
Obraz psi do pokoje teenagera

Obraz psi do pokoje teenagera

Barevný obraz s dynamickým tiskem psů se trefí do vkusu teenagerům. Zavěšený v pokoji teenagera bude zajímavou ozdobou interiéru.
Obraz pes do obývacího pokoje

Obraz pes do obývacího pokoje

Velký obraz s podobiznou Vašeho čtyřnohého miláčky je skvělá ozdoba prostorného obývacího pokoje.
Obraz se psem černobílý

Obraz se psem černobílý

Dynamický pohled na psa v černé a bílé zpestří monochromatické prostory ložnice nebo moderního loftu.
Obraz černý pes

Obraz černý pes

Obrazy se zvířaty se hodí do každého typu aranžace. Zábavný pohled na psa odlehčí klasickou stylizaci obývacího pokoje.
Obraz psi styl pop-art

Obraz psi styl pop-art

Minimalistický interiér získá charakter, když ho vyzdobíme zábavným obrazem se psy ve stylu pop-art.

 

Milovníci koček, ruce pryč! Obrazy se psy

Ve vestibulu takzvaného Domu Tragického básníka v Pompejích se nachází mozaika, na níž je zobrazen bláznící pes na řetězu a nápis „Cave canem”, tedy - jak bychom řekli dnes - „Pozor, zlý pes!” (přesněji „Pozor na psa!”). Navzdory poměrně zlověstnému nápisu vypadá tento pes docela sympaticky. A co z toho? Už starověcí Římané si rádi zdobili své domy obrazy psů (tato mozaika rozhodně není jedinou!), tak proč bychom si z nich nevzali příklad? Bratranci vlků nám dělají společnost už po tisíciletí. Během té doby vzniklo - někdy přirozeně, někdy pomocí úmyslného křížení a plemenitby - mnoho desítek, dokonce i stovek druhů různého vzhledu, charakterních vlastností, síly, temperamentu... A všechny jsou báječné a mají své milovníky! Tak obrovská rozmanitost psích ras způsobuje, že naše obrazy čistokrevných psů (nebo i obyčejných „pouličních směsek”) jsou opravdu různorodé! Naleznete zde něco do každého interiéru - stačí si jenom vybrat ten správný motiv.

Skutečně shabby chic: kouzelné obrazy se psem do stejně kouzelného interiéru

Dokonce i ti největší, nejmohutnější psi dovedou být opravdu roztomilí - a co teprve ti maličcí, chundelatí a přitom bojechtiví drobci? Obrazy psů, na kterých je slaďoučký maltézský pinč, se dokonale hodí k vyzdobení obývacího pokoje, jehože aranžace byla inspirována trochu rustikálním shabby chic stylem, který je ze své podstaty sentimentální. Portréty pejsků v dámských budoárech mají dlouhou tradici, takže můžete i Vy své obrazy čistokrevných psů (nejlépe typicky pohovkových - např. shih tzu nebo jorkšírský teriér!) pověsit v ložnici!

Umění pro kočku? Obrazy pro psy

V každém domě, ve kterém je pes, je také psí koutek, no ne? Samozřejmě! Tak proč ho nevyzdobit? Obrazy pro psy jsou pro tento účel naprosto ideální: obrazy se psy v nevelkém formátu jsou tak akorát, abychom je zavěsili (ve vhodné výšce - samo sebou!) v blízkosti psího pelíšku nebo misek. Ať mají Alík, Azor nebo Rex také krásný „byteček”!

Čtyři packy: obrázky psů a koček do dětského pokoje

Podobizny zvířat nevyniknou v žádném domácím interiéru tak dobře jak v dětském pokoji. A to nejen proto, že děti milují zvířátka, ale také proto, že se jejich čím dál pohádkovější, animované podobizny, dokonale hodí do veselé, radostné atmosféry této místnosti! Jestliže k tomu přidáte také podobizny koček, můžete vytvořit kouzelnou, zábavnou dekoraci, jejímž leit motivem budou domácí zvířátka - nebo zvířata všeobecně! Stojí za to vybrat takové obrázky psů a koček, které jsou ve veselé, světlé koloristice: rozzáří a rozveselí interiér! Obrazy psů jsou tak jako tak dekorací, která se hodí na každé místo určené dětem, nejen do dětského pokoje: stejně dobře budou vypadat ve škole nebo ve školce.

Obraz psů v minimalistické aranžaci

Přestože se nám obrazy psů příliš nespojují konkrétním způsobem s minimalismem, ve své podstatě ale v tom stylu mohou skutečně skvěle vypadat - a to několika různými způsoby! Zatvrzelí minimalisté, kteří považují černou a bílou zkrátka za „skutečně všechny existující barvy” a kterým žádná jiná není potřebná k vytvoření stylového zařízení bytu, mohou sáhnout po obrazu se psem právě v této úsporné koloristice - nebo po obraz psů, které jsou černobílé přirozeně, například dalmatinů. Minimalisté, kteří svůj minimalismus tak „nehrotí” a kteří hledají zkrátka nějakou jednoduchou ozdobu, která trochu oteplí interiér a způsobí, že bude vypadat trochu útulněji, mohou sáhnout po moderní grafice místo fotografie: a svůj obraz se psem mohou ponechat bez „zbytečného” rámu!

Výtisky věrné jak psi!

Všechny naše obrazy psů jsou tištěny za použití technologie HP Latex - inovativní  technologie latexového tisku vyvinutou firmou Hewlett-Packard. Umožňuje získat velmi výrazný tisk a neuvěřitelně realistické (přesně takové, jako v našem katalogu!) barvy, které nevyblednou po dlouhou dobu. Díky HP Latex můžete zavěsit svůj obraz psa dokonce i v jasně osvětleném interiéru a barvy přesto nevyblednou!