-45%   AKCE

Plakát z vlastní fotografie

Plakát z fotografie přítelkyně

Fototapeta, obraz, plakát i nálepka z vlastní fotografie. Vyberte fotografii a vytvořte neopakovatelnou dekoraci!


  • Jaké rozlišení by měla fotografie mít?

    Minimální rozlišení je 1000x1000 pixelů. Mějme však na paměti, že čím vyšší rozlišení, tím lepší kvalita tisku. Jestli si nejste jistí, jestli Vaše fotografie má dostatečně dobrou kvalitu, pak nás kontaktujte: contact@myloview.com.

  • Jaké jsou náklady na tisk?

    Náklady na tisk fotografie záleží na zvoleném typu produktu (fototapeta, obraz, plakát, nálepka), druhu materiálu a rozměrech dekorace. Přesné informace týkající se všech dostupných možností tisku a jeho celková cena se objeví po nahrání fotografie.

  • Ochrana osobních údajů

    Vámi zaslaná fotografie nebude uchovávána v databázi obchodu. Nebude také zpřístupněna třetím stranám. Fotografie odstraňujeme okamžitě po realizaci nebo stornu objednávky. Vaše fotografie se nikdy neobjeví na webu obchodu Myloview.

Možnost personalizace
Tisk šetrný k životnímu prostředí
Rychlá realizace
Nadčasová památka
Plakát z fotografie skupina přátel

Plakát z fotografie - nápaditá dekorace

Mnoho z nás si cení moderních a přitom jednoduchých dekorací jako je právě plakát. Fotografie, které vidíme na takové ozdobě, jsou nejčastěji vybírané jejich návrháři. Nyní však také Vy můžete zcela rozhodovat o tom, jaký záběr ozdobí Vaši zeď!

Vsadíte-li na plakát z vlastní fotografie, budete mít plnou kontrolu zároveň jak nad tématikou, tak i nad estetikou hotového vzoru. Dekorace navazující na Vaše hobby, každodenní činnosti, absolvované výjezdy, důležité rodinné oslavy nebo nezapomenutelné večírky s přáteli? Všechny tyto možnosti jsou dostupné, pokud se rozhodnete pro plakát z fotografie. Každý nápad je dobrý! Co Vás tedy napadá? Možná byste tedy chtěl nebo chtěla vidět na zdi své ložnice plakát z vlastní fotografie? Nic těžkého! A nebo potřebujete někomu věnovat neopakovatelný plakát inspirovaný společně strávenými chvilkami? Vlastní fotografie přenesené na profesionálně vytvořenou, krásnou dekoraci nabízí nekonečné možnosti! Stojí za to v klidu promyslet nejzajímavější a nejatraktivnější varianty. Nezapomínejme, že nic nebrání tomu, abychom dříve vhodně upravili fotografii, která se dostane na plakát. Koláž ze snímků, kterou si uložíte dříve, Vám v rámci jedné dekorace zachytí spoustu motivů či témat. Už nyní si tedy můžete začít projektovat svůj vysněný plakát! Fotografie na zeď, které vyberete jako základ, mohou představovat jakýkoliv, dokonce i ten nejbláznivější motiv!

Plakát z fotografie suchá tráva

Plakát z vlastní fotografie - je to snazší, než si myslíte!

Tisk plakátů z fotografií je díky použití moderní technologie až banálně jednoduchý. Dekorace, kterou obdržíte bude v té nejvyšší kvalitě. Plakát fotografii zachová všechny detaily a živé přirozené barvy. Chvíle zvěčněné na fotografiích a přenesené na nástěnné ozdoby budou působit skutečně nádherným dojmem a budou Vám připomínat milé momenty.

Téměř každý záběr má šanci vyniknout jako atraktivní plakát z fotografie. V tomto případě neexistují žádná zvláštní omezení ani špatné volby. Pokud tedy jenom máte chuť, můžete se rozhodnout pro plakát fotografie! Stojí také za pozornost fakt, že možnost personalizace dělá z těchto ozdob fantastické dárky k různým příležitostem. Na příklad plakát fotografie novomanželů se skvěle hodí jako svatební dar. Taková památka jim bude dělat společnost každý den a vyvolá v nich romantickou náladu. Nezapomínejme ani na to, že jen málo dekorací je tak univerzálních jako plakát. Fotografie, kterou vyberete, může ozdobit téměř každou z místností v domě. Směle tedy začněte prohlížet domácí alba a vybírat nejlepší snímky! Tisk fotografií jako plakátu už však nechte na nás!

Existuje dekorace, která představuje naprosto přesně to, co byste chtěli vidět? Ale samozřejmě, je to plakát z vlastní fotografie! Přenesením vybraného motivu na nástěnnou ozdobu získáváme skutečně široké a zajímavé aranžační možnosti. Plakát z fotografie nabízí řešení, které zaručuje, že se zvolený vzor ideálně trefí do Vašeho vkusu. A navíc získáte ve svém interiéru dekorace, které budou spojeny s autentickými emocemi a dobrými vzpomínkami. A to je teprve úplný začátek předností těchto ozdob! Kromě toho je vytištění plakátu z fotografie mnohem snazší, než jste si mysleli! Zvolte svou oblíbenou fotografii - a my se postaráme o zbytek!