Obrazy podle kategorie - Lampy

Obraz maják je variantou pro ty z nás, kteří si ceníme krajinek se specifickou atmosférou. Scenérie, kterou si prohlížíme z pobřeží, vytvoří v místnosti výjimečnou náladu a dodá stylizaci subtilnost. V naší kolekci naleznete efektní krajinky, které Vám na mysl přinesou díla vytvořená technikou akvarelu – dokonale se hodí k dekorování ložnice. Obraz s majákem ve fotografickém provedení může sloužit jako ozdoba zdi námořnického obývacího pokoje. Mořská tématika nalezne své místo zároveň jak v moderně, tak i v klasicky zařízeném interiéru. 

50 obrazů

 

Obraz maják: subtilní dekorace ložnice

Obraz s majákem vytvoří v interiéru výjimečnou atmosféru a bude přát efektnímu odpočinku v zátiší ložnice. Níže představujeme hrst způsobů jak využít tento motiv k dekorování různorodě zařízených místností. Obraz majáku zvýrazní stylistiku a paletu barev převažujících v interiéru.

  • Námořnická ložnice: Krajina s mořem se skvěle hodí k vytvoření atmosféry v prostorách ložnice a báječně zvýrazní krásu doplňky inspirované námořnickou stylistikou. Obraz s majákem v chladné, blankytné koloristice bude nádherně působit ve spojení s tmavě modrou, bílou a námořnickými proužky. Krajina s pobřežní atmosférou můžeme spojit s proutěným kávovým stolkem, světlým gaučem a bělenou komodou – esteticky ho zakomponujete do charakteru stylizace a dokonale zdůrazníte její krásu. 

  • Romantická ložnice: Obraz majáku v pastelové, delikátní koloristice můžeme použít v romanticky zařízené ložnici. Tato nástěnná dekorace vnese do interiéru báječnou atmosféru, nostalgii, kouzlo nad mořem zapadajícího slunce. Tuto krajinku stojí za to využít ve spojení s proutěným nábytkem, nadýchanými látkami a svícemi – vytvoří ideální podmínky k odpočinku a umožní nám na chvíli odpoutat se od každodenních starostí. 

  • Ložnice s nádechem elegance: Obrazy majáků se stanou atraktivním doplňkem klasicky zařízených místností. Krajinu můžete esteticky komponovat s přírodními materiály a s motiv inspirovanými světem přírody. Do ložnice, ve spojení se sluneční krajinkou, doporučujeme vnést takové prvky aranžace, které jsou v podobné paletě – rozjasní a oteplí prostory a zajistí jim útulný vzhled. Obraz prezentující tajuplnou scenérii s majákem, zelení a mořem, bude nabízet radostnou možnost odpočinku od městského ruchu za oknem.

Maják: obrazy s motivem moře v obývacím pokoji

Obrazy budou dokonalou ozdobou obývacího pokoje – tento univerzální motiv skvěle působí v různorodě zařízených prostorách, v nichž vytvoří výjimečnou atmosféru. Tyto nástěnné dekorace můžete snadno spojovat s jinými prvky aranžace. Stejně dobře se hodí ke klasické, tlumené paletě a pastelovým barvám. V nabídce firmy Myloview naleznete plátna prezentující malířské i trochu modernější obrazy maják, které Vám umožní rychle osvěžit interiér a oživit aranžaci zdi nad komodou či pohovkou. Obraz v delikátních, jasných odstínech s jedním, výjimečně barevným detailem, doporučujeme těm z Vás, kdo toužíte subtilním způsobem zvýraznit vybranou barvu v interiéru. Taková dekorace dodá místnosti na výrazu.

Akvarel na zdi a triptych s majákem v hlavní roli

Těm z Vás, kteří chcete v místnosti vytvořit uměleckou atmosféru, doporučujeme obrazy, které přinesou na mysl díla vytvořená akvarelem. Efektní plátno dodá interiéru zajímavý vzhled a tvůrčí vyznění – dokonale bude působit v eklekticky zařízených obývacích pokojích, stejně jako i v módně zařízené ložnici, a dokonce i v kanceláři.

K dekoraci interiéru obývacího pokoje stojí za to využít také efektní triptych s majákem. Trojdílná kompozice bude skvěle působit v prostorách nad komodou a pohovkou – dodá delikátnost modernímu obývacímu pokoji a zvýrazní jeho elegantní charakter. Obraz doporučujeme vybrat tak, aby se hodil k paletě, v níž je čalounění nábytku, případně ho komponovat s nábytkem na zásadě kontrastu, který oživí aranžaci. Nechte se inspirovat návrhy shromážděnými v aktuální galerii a najděte svůj oblíbený obraz s majákem!