Obrazy podle kategorie - Iluze

Obrazy iluze jsou nádherné a barevné nástěnné dekorace inspirované abstraktním malířstvím a trojrozměrností. Efektní grafiky vnesou do místnosti magii, kouzlo charakteristické pro výjimečné a originální formy. Překrásný iluzionistický obraz Vás vezme na cestu do jiného světa a jiného rozměru. Tyto dekorace úspěšně využijete v interiérech zařízených eklekticky a modernisticky. Obrazy iluze budou také dokonalým pozadím pro vkusné a elegantní aranžace, jejichž základ jsou sofistikované formy, fantastické dekorace a netypické prvky.

41 obrazů

 

Obraz iluze: magická dekorace interiérů

V naší kolekci naleznete obrazy iluze v nejrůznějších provedeních. Geometrické kompozice doporučujeme milovnicím abstrakcí a moderních vzorů – kouzelné konfigurace obrazců se stanou výraznou ozdobou každého modernisticky zařízeného pokoje. Abstraktní dekorace nabízíme v různých barvách – od intenzivní purpurové – po černobílou klasiku.

Trojrozměrný efekt na obraze iluze zajistí interiéru výjimečný vzhled a dodá místnosti výrazných charakter. Jiskřící tvary opticky zvětší místnost a oživí zdi. Iluzionistický obraz bude jednoznačně dominovat aranžaci, a proto doporučujeme využívat tyto dekorace ve spojení s dekoračními prvky s hladkým povrchem. Díky tomu bude celek vypadat esteticky a zajímavý kontrast zatraktivní konečný efekt.

Surrealistické motivy v eklektických aranžacích: iluzionistické obrazy

Mezi iluzionistickými obrazy můžeme také vyzdvihnout zajímavé vzory představující různé motivy a lidské postavy v trochu nereálné, abstraktní formě. Magické a netypické dekorace zajistí Vašemu interiéru fantastický vzhled.

  • Jestli jste milovnicí avantgardy a irreálných vzorů, pak se Vám barevné, iluzionistické grafiky jistě trefí do vkusu. 
  • Duhové vzory můžete využít v prostorách, které chcete osvěžit použitím gejzíru barev – pestrý obraz iluze se k tomuto účelu hodí ideálně. Pověste ho např. v obývacím pokoji nebo v předsíni. V naší kolekci naleznete celou řadu vzorů – od geometrických tunelů – po šachovnice, trojrozměrná geometrická tělesa i květiny.

Obrazy iluze: pohádkové akcenty

Obrazy iluze 3d naleznete v  naší kolekci také ve formě pohádkových, surrealistických ilustrací, představujících svět z pomezí bdělosti a snu. Tyto dekorace úspěšně využijete nejen k výzdobě eklekticky zařízené místnosti, ale i do moderních interiérů. Nic Vám nebrání, abyste fantastickým dekoračním prvkem v podobě dvojitých obrazů iluze vyzdobili elegantní obývací pokoj – tato nástěnná ozdoba bude přitahovat pozornost a propůjčí místnosti zajímavý vzhled. Pohádkové motivy naleznete na obrazech iluze 3d, díky čemuž budou neuvěřitelně nasycené barvami a budou charakteristické výraznými konturami. Taková dekorace zajistí interiéru efektní vzhled. Obrazy s optickou iluzí se stanou dokonalým pozadím pro geometricky vyprofilovaný nábytek a futuristické doplňky. Navzdory předsudkům se hodí do každého interiéru. Výrazné barvy zdynamizují stylizaci, zatímco monochromatické grafiky naopak doplní lehkou aranžaci bytu, které dodají výjimečný charakter.