Fototapety podle kategorie - Galaxie

Od určité doby se fototapeta galaxie těší nečekaně vysokému zájmu. Důvodem je pravděpodobně to, že se motiv vesmíru stal velmi módním a můžeme ho najít zároveň jak na oblečení, doplňcích, telefonních pouzdrech, tak i na papírnickém zboží. Podle nás si však nástěnné tapety galaxie zaslouží, aby zůstaly v centru pozornosti mnohem déle než jen po dobu několika měsíců po které trvá trvání konkrétního trendu. Jsou totiž nádhernou a zcela unikátní dekorací, která každý interiér promění k nepoznání! Obývací pokoj, kuchyně, koupelna nebo pokoj teenagera – neexistuje místnost, ve které by fototapeta galaxie nevypadala skvěle. Jestli nám nevěříte, rozhodně si pročtěte naše rady níže!

Fototapeta galaxie plná hvězd

Fototapeta galaxie plná hvězd

Fototapeta ve stylu galaxy je výrazným doplňkem do moderních aranžací. Využijme ji v bytě nebo ve stylové ložnici.
Obrázková fototapeta galaxie

Obrázková fototapeta galaxie

Vesmírná výprava... do ložnice! Díky takové fototapetě získá místnost charakter.
139 fototapet
Fototapeta barevné mlhoviny

Fototapeta barevné mlhoviny

Pro takhle silný prvek ve stylizaci obývacího pokoje se mohou rozhodnout pouze fanoušci moderního umění zařizování interiérů.
Fototapeta vesmírné konstelace

Fototapeta vesmírné konstelace

Zajímavý vesmírný motiv fototapety se hodí do moderní aranžace restaurace nebo obývacího pokoje.
Neónová fototapeta galaxie

Neónová fototapeta galaxie

Výrazná koloristika fototapety inspirované vesmírem nenaruší harmonickou aranžaci v prostorném obývacím pokoji nebo v ložnici.
Galaktická fototapeta do obývacího pokoje

Galaktická fototapeta do obývacího pokoje

Galaxie na zdi v obývacím pokoji se stane hlavní dekorací místnosti.
Fototapeta galaxie do pokoje teenagera

Fototapeta galaxie do pokoje teenagera

Pokoj teenagera stojí za to zpestřit pomocí efektního nástěnného motivu, např. fototapety s galaxií.
Dětská fototapeta s akvarelem

Dětská fototapeta s akvarelem

V dětském pokoji nemůže chybět fototapeta s vesmírným motivem, který krásně ozdobí dětskou představivost.
Barevná fototapeta do dětského pokoje

Barevná fototapeta do dětského pokoje

Ačkoliv se trend galaxy stal módním před několika lety, tak stále představuje jeden z nejzajímavějších trendů aranžování interiérů.
Růžová fototapeta galaxie

Růžová fototapeta galaxie

Takhle výrazný barevný akcent je skvělým dekoračním nápadem. Galaktický motiv spojte se světlým nábytkem – a efekt wow máte zaručen!
Fototapeta galaxie do jídelny

Fototapeta galaxie do jídelny

Fototapeta s galaxií může být skvělým dekoračním řešením v hostelu.
Fototapeta s vesmírným prostorem

Fototapeta s vesmírným prostorem

V místnosti ve stylu retro, je moderní aranžace s nástěnnou fototapetou řešením, kolem kterého nikdo neprojde bez povšimnutí!

 

Fototapety galaxie – ponořme se do vesmíru!

Co to ve skutečnosti je ta galaxie, kterou naleznete na našich fototapetách? Není to nic jiného než shluk hvězd, meziplanetárního prachu, plynu a temné hmoty. Ačkoliv to takhle nezní zrovna kouzelně, stačí se jen podívat na fototapety galaxie, které se nacházejí v našem obchodě, abyste pochopili, jak neuvěřitelně krásným zázrakem tento jev je. Směs všech možných barev a světla, vířící kola a prach připomínající polární záři se skládají v celek, při kterém se tají dech. Pokud hledáte výjimečnou dekoraci do svého bytu či domu, pak fototapeta na míru galaxie je fantastickou volbou.

Obývací pokoj na oběžné dráze, čili fototapety 3D galaxie

Fototapeta galaxie nabízí dokonalý způsob jak zařídit minimalistický obývací pokoj. Výrazný vzor plný barev totiž nesnese konkurenci a nejlépe působí na místě, kde k sobě může přitáhnout celou pozornost. Pokud ve Vašem pokoji dominují tlumené barvy a zásada „méně znamená více” dominuje při výběru nábytku a doplňků, pak můžete směle sáhnout po nástěnných tapetách galaxie z nabídky našeho obchodu.

Při výběru konkrétního vzoru stojí za to se zamyslet, zda se v našem pokoji nachází výrazné barevné akcenty v podobě na příklad závěsů, polštářků na pohovce nebo koberečku. Pokud ano, pak zajímavého dosáhneme, když dopasujeme barvu fototapety galaxie k výše zmíněnému prvku aranžace. Díky tomu se námi vybraná tapeta bude do zařizovaného interiéru lépe hodit.

Nadpozemská pára - fototapeta galaxie v ložnici

Když po celém těžkém dni vcházíme do ložnice, chtěli bychom se občas zbavit reality, která nás obklopuje. Zapomenout na všechny problémy a povinnosti, které nás čekají druhý den ráno, a ponořit se do bezstarostné relaxace. Pokud i Vy míváte podobné pocity, pak je pro Vás fototapeta na míru galaxie skvělým řešením. Jemné plynulé linie, barevný, magický prach a vířící hvězdy způsobí, že se budete cítit jako v alternativní realitě, v níž nejsou žádné povinnosti ani starosti. Nezávisle na tom, jakým způsobem máte zařízenou ložnici, můžete umístit tapetu u záhlaví své postele, nebo na opačné straně, abyste před usnutím potěšili oči nádhernou dekorací.

Vesmírná koupelna - fototapety 3D galaxie v mořské barvě

Tak jak jsme uvedli na samém začátku, nástěnné tapety galaxie budou fantasticky působit v každé místnosti. Neexistují žádné kontraindikace, takže nic nebrání tomu, abychom svou koupelnu přenesli do kosmu. Toto řešení je ještě trefnější v případě, že je naše koupelna charakteristická nevelkou metráží. Pokud bychom ji totiž chtěli trochu zvětšit, pak je fototapeta na míru galaxie trefou do černého – zvláště pokud zbylé zdi v místnosti natřeme světlou barvou. Díky tomu bude jedna tmavší plocha působit dojmem, že je vzdálenější od ostatních, čímž vznikne pocit dodatečné hloubky. A pokud v koupelně toužíte po zachování mořské koloristiky, pak stačí sáhnout po galaxii jiskřící všemi odstíny modré a zelené.

Pokoj teenagera jako z jiné planety, čili varianty fototapety galaxie

Módní vesmírné doplňky v pokoji teenagera stojí za to doplnit o jeden zásadní element, tedy o fototapetu 3D. Je to nejen nádherná dekorace, ale nabízí také skvělý způsob, jak opticky zvětšit místnost. A pokud chcete dosáhnout skutečně fantastického efektu, který Vaše dítě přivede v nekonečný úžas, nalepte tapetu na jednu ze zdí a následně potom na celý strop. Díky tomu získáte dojem, že se vesmír vetřel do pokoje a postupně zaplní celou metráž. A vesmírným prostorem jedeme dál – doporučujeme také naše nálepky na nábytek, zdi a notebooky s motivem galaxie, které vesmírný pokoj doplní až do dokonalého celku.

Dosud jsme Vám představili různé nápady na využití fototapety galaxie v domácím zátiší. Tento vzor je však dokonalou volbou také v případě, že chcete vyzdobit restauraci, kavárnu, klub pro mládež nebo diskotéku. Vesmírné  akcenty ve všech barvách duhy způsobí, že interiér získá charakter a stane se výraznějším. Tento vzor je také skvělou volbou, když chceme ozdobit velkou prázdnou zeď bez výrazu. Naše fototapeta na míru galaxie se bude perfektně hodit do Vámi aranžované místnosti bez ohledu na to, jakou metráž představuje.