Fototapety podle kategorie - Okna

Fototapeta pohled z okna jest ideálním řešením aranžacr kamerálních prostor s nevelkým množství světla. Motiv otevřeného okna nejen že rozjasní interiér, ale krajina za oknem vytvoří pocit hloubky a způsobí, že místnost bude vypadat větší, než ve skutečnosti je. Fototapeta okno bude vypadat skvěle také v kuchyni nebo v koupelně, kde nám chybí přirozený zdroj slunečního světla. Vhodně vybrané světlo a imitace okna nám umožní zapomenout na problém, jakým je místnost bez oken. Fototapeta 3D okno se však hodí i jinam než jen do kamerálních interiérů. Výborně bude vypadat také v jasném a prostorném obývacím pokoji.

Fototapeta okno s výhledem na les

Fototapeta okno s výhledem na les

Prostorová fototapeta s oknem skvěle ozdobí místnost, a navíc ji delikátně zvětší.
Fototapeta italská krajina

Fototapeta italská krajina

Jestli jste milovníkem italské krajiny, pak si vyberte fototapetu! Krásná fotografie s pohledem na Toskánsko ideálně ozdobí monochromatický interiér.
301 fototapet
Fototapeta krajina při západu slunce

Fototapeta krajina při západu slunce

Vinice se západem slunce v pozadí nabízí motiv s výjimečnou atmosférou, který se hodí do minimalistického interiéru ve stylu boho.
Fototapeta otevřené okno

Fototapeta otevřené okno

Pokud vedete restauraci s italským jídlem, pak zvolte fototapetu s italským charakterem! Panorama Portofino ideálně vyzdobí klasickou restauraci.
Fototapeta v dívčím stylu

Fototapeta v dívčím stylu

Výhled na romantickou Paříž? Taková fototapeta se skvěle hodí do dámských prostor.
Fototapeta okno 3D

Fototapeta okno 3D

Fototapeta s výhledem na podzimní stromy - to je nabídka pro milovníky realistických motivů. Takový motiv se hodí např. do garsonky.
Panoramatická fototapeta okno

Panoramatická fototapeta okno

Váš výhled z okna Vás nefascinuje? To je ideální moment, abyste si vybrali fototapetu s otevřeným oknem, která vnese do bytu závan svěžesti.
Fototapeta s prostorovým výhledem

Fototapeta s prostorovým výhledem

Fototapeta s výhledem na zelený park promění obývací pokoj v oázu klidu. Hodí se také do ložnice, a dokonce i do koupelny.
Fototapeta se zimní krajinkou

Fototapeta se zimní krajinkou

Proč by krajina za oknem měla vždy ukazovat slunečné, krásné počasí? Máme také ideální motiv pro ty z nás, kteří milují zimu a sníh!
Fototapeta okno 3D do ložnice

Fototapeta okno 3D do ložnice

Fototapeta s panoramatickou krajinou se skvěle hodí do klasické ložnice, kam vnese zajímavou optickou iluzi.
Fototapeta zeleň za oknem

Fototapeta zeleň za oknem

Pro všechny snílky jsme připravili fototapetu s výhledem na zahradu. Imitace okna bude nejlépe působit v naší sféře domácí relaxace.
Fototapeta okno s výhledem na hory

Fototapeta okno s výhledem na hory

Fototapeta s výhledem na hory je fantastický dekorační trend, který do pokoje vnese idylickou, klidnou atmosféru.

 

Fototapeta pohled z okna v małém pokoji

Aranžace nevelké místnosti, ve které se nám nedostává světla, se může stát skutečnou výzvou. Na tom, jakým způsobem interiér zařídíme, záleží, jestli se pokoj stane pohodlným a příjemným místem k životu. V takovém případě může fototapeta okno zachránit situaci. Uvedení okna ve formě vzoru na stěně okamžitě způsobí, že se interiér bude zdát větší. Jakého efektu dosáhneme  pak záleží na tom, co se bude nacházet „za tím oknem”.  Fototapeta  pohled z okna může představit horskou krajinu, pohled na moře, lesní mýtinu nebo městské panorama. V případě kamerálního interiéru stojí za to sáhnout po jasné krajince panoramatického charakteru. Rozlehlý výhled nám opticky zvětší prostor a zbaví nás klaustrofobických pocitů, jaké může vyvolávat úzký pokoj. Navíc fototapeta pohled z okna do zahrady dodá našim prostorám lehkost a optimistický charakter díky jasným a pestrým barvám květin. Fototapeta okno s motivem rámů a okenic může být skvělým přechodem mezi prostorem aranžovaného pokoje a zobrazením na tapetě.

Fototapeta okno v prostorném obývacím pokoji

Fototapeta 3D okno dokonale zvětší aranžované prostory. To ovšem neznamená, že se fototapeta pohled z okna hodí pouze do nevelkých a kamerálních místností, ve kterých se nedostává světla.

  • V jasném a prostorném obývacím pokoji, který nepotřebuje pocit hloubky a dodatečné čtvereční metry, nám fototapeta pohled z okna na město umožní zaprezentovat velmi pestré panorama velké metropole hustě osazené budovami. V malém obývacím pokoji by takový výhled náš  interiér ještě opticky zmenšil, takže by vypadal ještě menší, než ve skutečnosti. Široká stěna obývacího pokoje nám umožňuje zdůraznění různorodých budov z takových hlavních měst Evropy jakými jsou Řím, Paříž nebo Londýn.
  • Ve velkém obývacím pokoji bude perfektně vypadat také fototapeta pohled z okna na moře. Klidná, jednobarevná mořská hladina dokonale koresponduje s minimalisticky vybaveným interiérem. Verze, která zuje malebný západ slunce, zase zdůrazní romantickou stylistiku obývacího pokoje.  
  • V prostorném, industriálním obývacím pokoji se můžeme pokusit o výjimečně zajímavou a originální dekoraci. Fototapeta okno zobrazující temný gotický kostel se koncentruje na zdůraznění pestrobarevného světla, jaké prochází vysokou vytráží svatostánku. Na první pohled tmavý vzor je rozzářený stovkami malých barevných čtverečků, které výborně zapadnou do monochromatického interiéru obývacího pokoje.

Fototapeta okno v ložnici

Ložnice je dokonalým místem, kde můžeme využít aranžaci v romantickém stylu. Fototapeta okno do zahrady vnese do místnosti rustikální, venkovský charakter, který v nás bude evokovat prázdniny v kouzelném domku na vsi. Dodatečný pohled na zeleň, rostlinky a květiny nám už od samého bude zlepšovat náladu. Zelená barva je přeci známá svými zdravotními a uklidňujícími účinky. Fototapeta pohled z okna na moře nás zase jemně ukolébá do spánku. Klidná mořská hladina, záře zapadajícího slunce znásobený odrazem od moře a příjemné pastelové odstíny večerního nebe vytvoří harmonický celek s romantickým zařízením ložnice.

Kuchyně v zahradě: Fototapeta okno do zahrady

Fototapeta okno do zahrady je také báječnou variantou do kuchyně. Zobrazení svěžých květin a ovoce, které se zdá být na dosah ruky, nadchne všechny obyvatele domu. A co víc, jasné, energické barvy oživí prostor a pocit hloubky opticky zvětší nevelkou kuchyň.

Fototapeta okno v koupelně

Zajímavou variantou je také fototapeta na okno, které se lepí přímo na sklo. Zajišťují plnou propustnost světla a v případě blízkého sousedství jiných domů či bytů umožňují dyskrétně zakrýt interiér. Taková fototapeta je atraktivním řešením v koupelně, kde zvláště dbáme na své soukromí. Jestliže ale zakrývat interiér nemusíme a přitom chceme oživit prostor, fototapeta pohled z okna zobrazující Benátky nebo mořský přístav bude stylovým řešením.